Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Ja się nie wstydzę siebie :)

 

725_595783290446725_33513490_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka The Escapist - Przepraszam za jakoś ale robione na szybko na telefonie :)

48adf232ad.jpeg

Tył-Cytat z 7 Days to the wolves

a65d6e033c.jpeg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ania. Nic nie szkodzi. Ładnie ci w niej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taką samą. Moja ulubiona! ;) Sowa jest piękna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

212b888.jpg

 

Zeszłoroczny zlot fanów Sałaton w Zgierzu. Zdjęcie wykonane w restauracji Sphinx gdzie niegrzeczne, duże dzieci mażą na tablicy szatańskie symbole zagłady i zniszczenia. Jam ten z końskim ogonem z tyłu głowy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Wy niedobre dzieci xD Zawsze to lepsze niż standardowe 'tu byłem' :)

 

To ja się pochwalę, że już nie jestem blondynką ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - taki ciemny kolor? Też kiedyś farbowałam. Później baardzo tego żałowałam, a moje włosy chyba jeszcze bardziej :P Ale każdy czasami potrzebuje zmiany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze chciałam czarny. Ale już tego żałuję, bo mi niesamowicie gorąco, grzeje o wiele bardziej niż w jasnych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian widzę, że sprawujesz rolę kapłana czarnej mszy i rysujesz napełniony czarną magią szatański znak :happy:.

 

@Sami, a to ciekawe. Koniec z uroczą blondynką? Teraz będzie mroczna Sami? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze chciałam czarny. Ale już tego żałuję, bo mi niesamowicie gorąco, grzeje o wiele bardziej niż w jasnych...

 

Aż zacytuję mojego kumpla, z którym wracaliśmy dziś ze szkoły niczym strudzeni wędrowcy na Saharze, po asfalcie, który parzył przez trampki i się topił: "W takich chwilach chciałbym być blondynem..." ;) Ja też, z moimi tzw. "bardzociemnobrązowymi", długimi, rozpuszczonymi kudłami, do tego w czarnej koszulce, nieźle się dziś męczyłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja jestem blondynką, ale jak na razie mam z tym więcej kłopotu niż pożytku ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie śmiejcie sie z mojej miny :)

101533679_Zdjcie0503.thumb.jpg.8214dffd4f7a20923b38667e4a599903.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Adran. Wg zdjęcia posiadasz dłuższe od moich.

 

Sami. Dobrze ci w czarnych.

 

Moja koleżanka pomalowała włosy na czarno, bo źle się czuła w naturalnych brązowych.

 

Wypadałoby się pochwalić i moimi włosami. Nigdy nie były malowane, fryzjera nie widziały od 5 lat. Na tym zdjęciu są bardziej rozczochrane niż zwykle i wydają się krótsze niż są. Niektórzy znają z Facebooka. Kto sprytny, to znajdzie moją twarz na zdjęciach na stronie mojej szkoły.

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/984117_377397262370660_451364671_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adran. Wg zdjęcia posiadasz dłuższe od moich.

A zdjęcie jest sprzed roku z maja. ;) Dziś już są troszeczkę dłuższe... Gorączka na dworze daje się we znaki, ale mimo to batów nie zetnę. To by było tak, jakby ktoś odebrał mi 4 lata życia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi rodzice marudzą, że powinnam ściąć, ale ja hoduję do końca pleców i kropka! Nikt, ani rodzinka, ani koleżanka, która marudzi, że nie da się ściągać bo zasłaniam włosami kartkówki, mnie od tego nie odwiedzie! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Milla. Mnie od trzech lat próbują namówić na ścięcie. A od kilku miesięcy na rozjaśnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Bo jestem jedyną osobą w domu, która nie pomalowała jeszcze włosów. I moja siostra twierdzi, że jeśli rozjaśnię, to będę miała złote nawet zimą. A ja swój kolor za bardzo lubię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już miałam krótkie włosy rok temu. Emi mnie ledwo co poznała. A farbować nie zamierzam ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przefarbowała, a nie malowała! xD

 

Jaa ludzie nie farbujcie włosów :< to tak je niszczy, że nawet sobie nie wyobrażacie. Mam włosy zaraz za ramiona i są tak zniszczone, że mam ochotę ściąć na łyso 3 w ogóle nie chcą mi też rosnąć przez to ; /

A pomyśleć, że kiedyś miałam długie, zdrowe i gęste blond włosy :< (ponad 3 lata temu). Nawet nie wiecie jak bardzo żałuje, że je ścięłam ; o później zaczęłam farbować, a to prostować. I wszystko jak krew w piach.

Może kiedyś podrzucę fotkę ze "starymi" włosami XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.