Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

@Ancient i Invidia:

Bardzo sympatyczne zdjęcie! I w końcu udane zdjęcie z ręki. :) Bo z doświadczenia wiem, że zazwyczaj na takich widać tylko tło i czubki głów. :D

 

@Paweł:

Spoko okulary. ;) Nie rozważałeś czasem "Joakimowych"? Pasowałyby Ci do militarnego stylu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do okularów Joakima nie mogę znaleźć dość identycznych jak ma on. W sklepie Ray Ban nie ma nawet podobnych, styl Aviatora jest ale takie zupełnie inne są :( No i ceny ok 600 zł

Jak ktoś zna dobry sklep w Warszawie z podobnymi to chętnie wysłucham :)

 

Szukałem w Okulistycznym ale niestety bez rezultatów.

@Ancient i Invidia Niezłe zdjęcie :) Szczery uśmiech :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem podobne za 10zł na Woodstocku... Jakościowo były kiepskie bo się wyginały, ale lubiłem je. ;) Niestety zgubiłem potem nad rzeką jak byłem na blałce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz mnie nie interesuje cenna za 10 zł, bo są słabej jakości

Share this post


Link to post
Share on other sites

I w końcu udane zdjęcie z ręki. :) Bo z doświadczenia wiem, że zazwyczaj na takich widać tylko tło i czubki głów. :D

 

Wiesz, przed tym zdjęciem były jeszcze trzy czy cztery próby, nieudane :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ancient i Invidia:

Bardzo sympatyczne zdjęcie! I w końcu udane zdjęcie z ręki. :) Bo z doświadczenia wiem, że zazwyczaj na takich widać tylko tło i czubki głów. :D

 

 

poważnie? to ja chyba mam doświadczenie w tym, bo jak robię z ręki, to najwyżej czasami wyjdzie trochę rozmazane :P ale w kadrze zawsze jest co trzeba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invidia

Nie marudź :P

 

Jedno mi wyszło źle, jeśli chodzi o ucięcie.

A tak to mi pasują wszystkie, pod każdym względem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar przedstawia mnie, tylko w sumie teraz mam trochę krótsze i jaśniejsze włosy.

Nigdy nie ustawiałam swojego zdjęcia na avatar, nie wiem czemu to zrobiłam xD . Nie mogę patrzeć na swoją morde haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O właśnie się zastanawiałam czy na avatarze to ty. Cholera, ale jesteś ładna:D. I nie marudź, bo ja jestem sto razy brzydsza...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja to już w ogóle jestem paszczuradłem. I na Wasze nieszczęście Was straszę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Łaaa jestem i się nie kłóć, ze mną nie wygrasz xD Z przyjaciółką się zawsze kłócimy, które z nas jest brzydsze xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Ty ze mną nie wygrasz! Ja mam zawsze racje XD Masz taki charakterystyczny typ urody :D

 

"Z przyjaciółką się zawsze kłócimy, które z nas jest brzydsze xD" Hahahaha, to głupie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Przenieśmy naszą rozmowę do pogadalni, okej ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszyscy jesteście paskudni.

 

dżizas, dajcie spokój z takim gadaniem. nie wiem po co zawsze każdy tak gada. pierdoły jakieś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trve. Jeśli uważacie sie za paskudnych, to po kiego wstawiacie swoje focie? Jak dla mnie wyglądacie normalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubrana na czarno, włącznie z czarną bielizną, Emi siedzi sobie przed parlamentem w Helsinkach:

 

1000959a.jpg

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze ci czarnych sznurówek brakuje w butach :P zdjęcie fajne, a budynek jak budynek, nic specjalnego :P jakbyś nie powiedziała to nawet bym nie pomyślała, że to za granicą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budynek ładniej z daleka wygląda. Ale i tak faktycznie nie powala. A jak jest w środku nie wiem, bo nikt nas nie wpuścił. Zamknięte było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Uwaga. Właśnie myślę, na którym zdjeciu moja twarz wygląda na tyle przyzwicie, by jakiś człowiek mógł ją zobacyć. Wkrótce (czyli dzisiaj) ustawię sobie profilowe na Facebook'u.

 

Po długim namyśle kot czy drzewo, wybrałam drzewo. Ustawiłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaśnie Pan zgodził się wstawić to na forum. A co! :P

 

screenshot45kq.jpg

screenshot47w.jpg

screenshot46vd.jpgscreenshot45by.jpg

 

Adrian jako Sim stworzony przeze mnie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nawet podobny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie te paskudy, bo ja tam ślepy jestem chyba?

 

A to teraz się na wirtuala przesiadamy bedzie idalnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.