Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Endless Forms Most Beuatiful Tours. :> Albo, hmmm... The Most Beautiful Tour? The Endless Tour? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisał,że w Środe wraz z urlopu i wie co go czeka wracając do pracy z postem o zakończeniu mixów... To po co miałby zwlekać z tym skoro już tylko nieco ponad 2 miesiące do wydania płyty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.weltbild.de/3/20048027-1/musik/endless-forms-most-beautiful.html Znalazłem trackliste płyty która przedstawia sie następująco:

1. Shudder Before the Beautiful

 

2. Weak Fantasy

 

3. Èlan

 

4. Yours Is An Empty Hope

 

5. Our Decades In the Sun

 

6. My Walden

 

7. Endless Forms Most Beautiful

 

8. Edema Ruh

 

9. Alpenglow

 

10. The Eyes Of Sharbat Gula

 

11. The Greatest Show On Earth

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On February 13th Nightwish releases the music video for the single ”Élan”. Several legendary Finnish actors and actresses are seen in the video in different abandoned locations. Video is directed by Ville Lipiäinen.

 

13.02 premiera teledysku :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ja się wypowiem ;)

 

Znamy już pełną tracklistę zbliżającego się albumu i w końcu wiemy, jaka będzie ogólna interpretacja tekstów "Endless Forms Most Beautiful"; ale nie jesteśmy świadomi, tego, na co każdy fan czeka - muzyki. Z recenzji nie wiele da się wyciągnąć; bowiem jest to opinia; a jak większość wie, każdy ma swoją (dwie różne sprzeczne, mogą opiewać ten sam element); pozostaje nam czekanie, wzmagane niecierpliwością. Sam pomysł, dotyczący stworzenia ewolucyjnego krążka, jest dość ciekawy i nietypowy; sprawia oryginalne, niebanalne skojarzenie, które tekstowo, wokalnie i w końcu muzycznie, może doprowadzić do euforii; takie są moje oczekiwania, bo nic więcej o albumie (który swojej premiery nie miał), nie można powiedzieć . Jakie są wasze odczucia; co myślicie i czego oczekujecie od najnowszej płyty Nightwish?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakie są wasze odczucia; co myślicie i czego oczekujecie od najnowszej płyty Nightwish?

 

Oczekuję tylko jednego - zaskoczenia. Z tego właśnie słynie Nightwish. Myślimy, że już wszystkie patenty zostały wykorzystane, że już słyszeliśmy wszystko a Tuomas nadal potrafi nas zaskakiwać. :)

Przy okazji dodam, że Holopainen opisuje "The Greatest Show on Earth" jako swoje największe dzieło ze wszystkich dotychczasowych kompozycji. Nie chcę tutaj jakoś specjalnie się ekscytować tym utworem dopóki go nie przesłucham. Owszem, jest to ogromna rekomendacja, ale pamiętajmy, że to samo mówił Tuomas o "The Poet and the Pendulum" parę lat wstecz. Mimo wszystko "Poeta" nie przebił mojego ulubionego "Ghost Love Score", który dla mnie i dla wielu fanów jest największym dziełem NW.

 

Zastanawia mnie tylko skrajność opinii? Jedni wychwalają album, drudzy mówią - nudny. Ważne, że nikt nie jest obojętny, bo to by świadczyło o nijakości. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie są wasze odczucia; co myślicie i czego oczekujecie od najnowszej płyty Nightwish?

 

Oczekuję tylko jednego - zaskoczenia. Z tego właśnie słynie Nightwish. Myślimy, że już wszystkie patenty zostały wykorzystane, że już słyszeliśmy wszystko a Tuomas nadal potrafi nas zaskakiwać. :)

Przy okazji dodam, że Holopainen opisuje "The Greatest Show on Earth" jako swoje największe dzieło ze wszystkich dotychczasowych kompozycji. Nie chcę tutaj jakoś specjalnie się ekscytować tym utworem dopóki go nie przesłucham. Owszem, jest to ogromna rekomendacja, ale pamiętajmy, że to samo mówił Tuomas o "The Poet and the Pendulum" parę lat wstecz. Mimo wszystko "Poeta" nie przebił mojego ulubionego "Ghost Love Score", który dla mnie i dla wielu fanów jest największym dziełem NW.

 

Zastanawia mnie tylko skrajność opinii? Jedni wychwalają album, drudzy mówią - nudny. Ważne, że nikt nie jest obojętny, bo to by świadczyło o nijakości. :)

a

 

Myślę że to będzie nowe doświadczenie bo coś nowego wywarło wpływ na maestro,a i nowa wokalistka dodaje swoje przysłowiowe pięć groszy.

Pamiętajmy że Tuo tak rekomendował TPaTP ponieważ ogromny wpływ miał na niego tekst Studnia i wahadło. GLS chyba nic ni przebije jest na moim 1 miejscu. Ilu jest ludzi tyle opinii bo każdy ma swoje odczucia i oczekiwania, zaczekajmy aż płyta wyląduje w odtwarzaczu wtedy okaże czy każdy znalazł swoje The Greatest Show on The Earth:-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne są, grafik się postarał :)

Może nawet sobie jedną kupię? Nie kupiłam z IM, to może z Endless kupię? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universal Music Japan has the song lenghts already, but I'm not sure if they are actually correct or not, seems likely though:

 

 

 

DISC 1 - THE ALBUM:

 

1. Shudder Before The Beautiful / シャダー・ビフォー・ザ・ビューティフル(6.29)

 

2. Weak Fantasy / ウィーク・ファンタジー(5.23)

 

3. Élan / エラン(4.45)

 

4. Yours Is An Empty Hope / ユアーズ・イス・アン・エンプティ・ホープ(5.34)

 

5. Our Decades In The Sun / アワ・ディケイズ・イン・ザ・サン(6.37)

 

6. My Walden / マイ・ウォルデン(4.38)

 

7. Endless Forms Most Beautiful / エンドレス・フォームズ・モスト・ビューティフル(5.07)

 

8. Edema Ruh / エデマ・ルー(5.15)

 

9. Alpenglow / アルペングロウ(4.45)

 

10. The Eyes Of Sharbat Gula / ジ・アイズ・オブ・シャーバット・グラ(6.03)

 

11. The Greatest Show On Earth / ザ・グレイテスト・ショー・オン・アース(24.00)

 

 

 

 

http://www.universal-music.co.jp/nightwish/news/2015/02/02#JY1rd5JHJGIi2FwV.99

Czyżby to było prawdziwe info o długości piosenek? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z moich szybkich wyliczeń wynika, że te długości dają razem 79 minut, więc chyba jest to dość prawdopodobne, że są one prawdziwe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak uważam,czyli kolos ma timing równy 24minuty? Hymm po raz pierwszy instrumental na standardowej płycie będzie trwał aż 6 minut! Ciekawe ;) Elan czas sie troche nie zgadza,ma on trwać 4:48 z wcześniejszych źródeł a tu trwa 4:45 : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luźne spostrzeżenie.

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że początkowy 30 min kolos to "The Eyes of Sharbat Gula" i "The Greatest Show" (6+24). Czyżby podobna sytuacja jak na Imaginaerum?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pierwszy rzut oka wygląda na to' date=' że początkowy 30 min kolos to "The Eyes of Sharbat Gula" i "The Greatest Show" (6+24). Czyżby podobna sytuacja jak na Imaginaerum? [/quote']

Możliwe, bo jeden z recenzentów wspominał, że "Eyes..." jest swego rodzaju wstępem do "The Greatest...". Zobaczymy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając newsy o nowym albumie narobiłem sobie smak na nowy album ,oby to nie był niewypał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.