Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

Zauważyłem w jednym z tematu LEAH, bardzo uzdolniona kobieta i warto wspomnieć że sympatyczna kanadyjka nagrywa właśnie nowy album. Wyda go za datki które można składać na jej stronie, bo to w ogóle ona sobie w domu bez żadnego kontraktu pierwsza płytę nagrała w przerwach od pracy ;), a wyszło lepiej niż niejeden niby znany zespół :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam gorąco 13 Black Sabbath jak się cieszę z tego powrotu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam gorąco 13 Black Sabbath jak się cieszę z tego powrotu :)))

 

Dostałam tę płytę na urodziny i jestem w niej zauroczona -stare dobre Black Sabbath :) Miałam pewne obawy,że będzie słaba i zrobiona na siłę, tak tylko żeby pokazać, że jeszcze mogą coś z siebie wykrzesać i rzeczywiście są w stanie ! I to jeszcze jak świetnie im to wyszło ! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazdroszczę ci też bym chciał ale jak Tarja ♥ wyjdzie nowa kupuje na bank :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja raczej nie :( przynajmniej nie teraz,całą kasa na nową gitarę,także bieda aż piszczy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I w końcu nadeszła wiekopomna chwila w postaci premiery nowego LP Powerwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na coś nowego od Within Temptation, ale się jakoś nie zapowiada na razie :P

 

Zbliża się koniec roku, a koniec roku zawsze przynosi nowości :P Niedawno wyszła "Interlude" od Delain i chociaż mnie nie zachwyciła, to teraz mój niedosyt troszeczke został zaspokojony. Tuomas też coś ma solowego wydać... jeśli nie będzie śpiewał, to kupię xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inne utwory na płycie pewnie będą lepsze. Przeważnie jest tak, że single są średnie, a reszta o wiele lepsza. Przynajmniej ja w większości przypadków bardziej lubię te utwory "poboczne" :D

Ale ogólnie singiel jest fajny, bardzo mi się podoba (właśnie od drugiej minuty najbardziej, jaki growl, omnomnom). Zapowiada się świetna płyta i kolejne robienie porządków na ipodzie, żeby zwolnić miejsce na nowe schizy ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowości, nowościami ale do większych dyskusji o zespołach proponuje konkretne tematy, od niedawna jest piękny spis treści w dziale artyści, nic tylko korzystać :D

 

A co do nowości, to jak kogoś interesuje to wyszło nowe Edenbridge , na całkiem dobrym poziomie, szczególnie 16 minutowy utwór tytułowy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowości, nowościami ale do większych dyskusji o zespołach proponuje konkretne tematy, od niedawna jest piękny spis treści w dziale artyści, nic tylko korzystać :D

hmmm, postu o ReVamp nie widziałam :) (jeśli jest to proszę mnie oświecić) a specjalnie do jednego singla nie chciałam tworzyć nowego tematu. Dlatego uznałam, że tutaj pasuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne że pasuje i można tu dyskutować :), tylko tak mówiłem ogólnie na przyszłość ;) bo mam wrażenie że wiele osób nie jest świadoma że mamy dziesiątki tematów o wykonawcach :)

 

 

postu o ReVamp nie widziałam :) (jeśli jest to proszę mnie oświecić)

http://forum.nightwish.pl/watek-floor-jansen-revamp, ależ służę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Premierowy teledysk promujący drugi album niemieckiej grupy Arven "Black in the Colour", która pojawi się 23 Sierpnia.

Oto okładka:

 

63599_541647525872250_1342948959_n.jpg

 

 

(Oby cały krążek miał takiego kopa... *.*)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam gorąco najnowszy album Roba Zombie Venomous Rat Regeneration Vendor :) przenosi do świata dawnego i dobrego heavy metalu :)

Prezentuje okładkę :)

 

Venomous-Rat-Regeneration-vendor_(1)__11354_zoom.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow BlackSymphonia ten Arven jest zajebisty ,to coś co lubię dziewczyny grające na wiośle ,to tego ładny wokal głosowo ,melodyjny numer ,dzięki za cynk ten riff w tym numerze wymiata wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Fajna nowa piosenka Lady Gagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie. Mimo, że Gagi nie lubię, to ta piosenka jakoś mi do gustu przypadła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem fanem Gagi byłem nawet na koncercie na Ergo Arenie i powiem ze cieszy mnie jej powrót :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A już myślałam, że się wypaliła... ;)

Dobrze, że nagrywa coś nowego, mam nadzieję, że niedługo usłyszymy więcej na podobnym poziomie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę że i Arven i Gagę mam zalajkowane na fb to nie wiem jakim cudem przegapiłem obie nowosci :P

 

Arven pozytywnie, może troszkę brakuje mi skrzypiec które często w ich kawałkach są, no ale zobaczymy całą płytę. ;)

Natomiast nowy kawałek Gagi nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia, w porównaniu z choćby Bad Romance (które uwielbiam :P) czy jakimiś trochę bardziej rockowymi eksperymentami z ostaniej płyty, to takie trochę popłuczyny, może z teledyskiem będzie lepiej. Znaczy złe to nie jest ale jak się aspiruje do bycia "królową popu" to jest to zdecydowanie za mało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się ile osób słuchając kawałka w radio zastanawia się nad palindromiczną progresją akordów ;). Akurat w przypadku Gagi lubią ją naturalną (tak wiem naturalna Gaga brzmi jak oksymoron :P), ona, fortepian i głos bo jest przeciez bardzo zdolną kompozytorką i pianistką. Ta cała syntetyka, filtry i tricki wcale na mnie wrażenia nie robią jesli nie są użyte w jakiejś miażdżącej melodii no ale poczekam na cały Artpop. :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja też kocham Gagę przy fortepianie, ale jednak to pierwszy singiel od prawie dwóch lat, musi stać się hitem i mieć chwytliwą melodię. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.