Jump to content
Adrian

Koszulka DE

Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?  

40 members have voted

  1. 1. Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?



Recommended Posts

W sumie jak macie jakieś pomysły to nie zaszkodzi tu o nich napisać. Każdy z czegoś czerpie inspiracje, może akurat któryś z waszych pomysłów poprowadzi wyobraźnię Adriana w odpowiednim kierunku? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety. A tak chciałem być żywym banerem naszego mistycznego Emporionu :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka cierpliwie czeka na swoją kolej, bo mam tyle rzeczy na głowie, że wolę poczekać i przysiąść na spokojnie. :)

 

Niemniej jednak jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł i czuje się na siłach to może coś zaproponować. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to świetny pomysł i zrobimy forumowy konkurs na tą naj:)? Graficy- do dzieła!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem pomysł na temat koszulki DE, ale nie wiem, czy wam się spodoba mój pomysł wygląda tak, że na niej byłby Tuomas z wyglądem z tej sesji co był pomalowany, a wokół niego byłyby elementy z rożnych albumów, czyli księżyc z AFF, sowa z Oceanborn, klęczący chłopczyk z Wishmaster, siedząca na skale dziewczyna z Century Child po bokach skrzydła smutnego anioła z Once, wahadełko z DPP i bałwanek z Imaginaerum, a na górze w okolicach klatki piersiowej napis "Dream Emporium". Co o tym powiecie? :)

 

O takiego Tuomasa mi chodzi :)

 

tumblr_mpn5vk5U6B1qfyqv8o1_500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na nie : P Nie chcę samego Tuomasa na koszulce. Zdj. całego zespołu z napisem "Dream Emporium" najbardziej mi się podoba. Ale Ardianowi raczej chodziło, aby proponować gotowe projekty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalatuje pedalstwem chodzenie z Tuomasem(z całym szacunkiem do jego osoby) na koszulce. Zwykłe logo albo baner byłoby najlepszym rozwiązaniem. Pomysł z całym zespołem też nie jest najlepszy, bo nie mam zamiaru chodzić z Floor na koszulce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej unikać materiałów i zdjęć, które są objęte prawami autorskimi. Chyba, że dostaniemy pozwolenie na ich wykorzystywanie.

 

Jeśli już dawać zespół to w całości. Nightwish to 6 muzyków. :) Oczywiście umieszczanie całego zespołu wiąże się z ryzykiem, że ktoś postanowi odejść czy wyniknie inna sytuacja zmiany składu i koszulka nie będzie aktualna.

 

Stawiałbym raczej na autorską ilustrację łączącą w sobie klimat Nightwish i Dream Emporium. I nikogo nie będziemy musieli pytać o zgodę. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy zgodę managera na użycie logo Nightwish na naszej koszulce. :)

 

Niby oczywistość, ale warto było zapytać.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie lepiej by było na przodzie zrobić logo naszego forum na tle podobnym do tego z albumu Wishmaster ,a z tyłu zrobić nasze forumowe ksywki

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już takie coś było brane pod uwagę, ale wyszło na to, że było by za drogo. /Inv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapytam z ciekawości; a jaką metodą i gdzie byłyby robione koszulki, gdyby miały się ukazać? Jakaś firma online, znajoma "miastowa", gdzieś w twojej okolicy, Adrianie, jakiś sprawdzony sposób? Pewnie jeszcze nikt o tym nie myślał, bo rzecz jest w planach, ale... mimo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślał, myślał:) ale póki nie ma koncepcji nadruku póty tym się nie zajmujemy?:)

Podrzucajcie projekty, takie graficzne najmilej widziane:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie lepiej by było na przodzie zrobić logo naszego forum na tle podobnym do tego z albumu Wishmaster ' date='a z tyłu zrobić nasze forumowe ksywki[/quote']

 

Podpisuje sie do niej tylko dodać bałwanka z Imaginaerum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam z ciekawości; a jaką metodą i gdzie byłyby robione koszulki' date=' gdyby miały się ukazać? Jakaś firma online, znajoma "miastowa", gdzieś w twojej okolicy, Adrianie, jakiś sprawdzony sposób? Pewnie jeszcze nikt o tym nie myślał, bo rzecz jest w planach, ale... mimo to. [/quote']

Dobrze, że o to pytasz, bo rzecz jest istotna. :) Zastanawiałem się i uważam, że najlepszą opcją dla nas będzie druk cyfrowy.

Między innymi dlatego, że:

- możemy zrobić pełnokolorowy nadruk, z przejściami tonalnymi i to w całkiem dobrej jakości,

- możliwy jest nadruk już od jednej sztuki (w przypadku sitodruku musielibyśmy zamówić jednorazowo kilkanaście/kilkadziesiąt bo byłoby to nieopłacalne); to oznacza, że możemy zawsze dodrukować pojedyncze koszulki jeśli ktoś będzie zainteresowany, zamiast zbierać listę chętnych; dodatkowo możemy wprowadzić personalizację - np. dodając nick z forum.

 

Pozostaje kilka kwestii do dyskusji:

1. Wzór

Uważam, że powinniśmy unikać wykorzystywania zdjęć/okładek i innych materiałów objętych prawem autorskim. Ponadto dobrze byłoby wkomponować projekt w kolorystykę forum/strony - dla spójności naszej "komunikacji wizualnej". ;)

Musimy omówić jeszcze sprawę ilustracji. Najlepiej łącząc hasła "Nightwish" i "Dream Emporium". Ogłaszam burzę mózgów. :)

 

2. Dostępność

Kto ma mieć dostęp do koszulki? Tylko użytkownicy czy każdy chętny fan? Kwestia jest o tyle istotna, że jeśli mamy wprowadzać personalizację to chętni muszą być użytkownikami forum. Tak na dobrą sprawę to ciężko byłoby też kontaktować się ze wszystkimi spoza DE w sprawie zamówień... Propozycje?

 

Póki co tyle przychodzi mi do głowy. W razie czego dopiszę w tym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiecie na takie coś? Robiłem to na jakieś stronie.

 

28u41zn.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie lepiej by było na przodzie zrobić logo naszego forum na tle podobnym do tego z albumu Wishmaster ' date='a z tyłu zrobić nasze forumowe ksywki[/quote']

 

Podpisuje sie do niej tylko dodać bałwanka z Imaginaerum. :)

 

Nie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z nazwą naszego fanklubu bardziej kojarzy mi się coś bardziej... epickiego? :) Coś, co zawiera rozrzucone przez wiatr zapisane kartki, jakaś świeczka może, trochę lodu i śniegu... Pomyślę jutro, może nawet narysuję (bo rysowanie w programie graficznym to zdecydowanie nie moja działka) i zeskanuję :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za pomysłem Sami. A, no i wolałabym, żeby to napis Dream Emporium był wielki, a Nightwish - mniejszy, pałętający się gdzieś pod tym pierwszym, a nie na odwrót. No dobra, może i w logo właśnie tak to wygląda, ale... Imo byłoby lepiej, gdyby nasza koszulka była koszulką DE, a nie koszulką NW :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, a jakiego koloru te koszulki mogą być? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrazek to ważna rzecz, trudno znaleźć coś idealnego. Może jakiś ogromny statek w obłokach na niebie z księżycem utrzymany w niebieskawej tonacji by pasowało do strony? Sama nie wiem... Wymyślicie coś lepszego ;). I wydaje mi się, że nicki na koszulce to niezbyt dobry pomysł, ponieważ ktoś potem zmieni nazwę, każdą koszulkę trzeba będzie robić inną i ogólnie zamieszanie.

 

 

Co do dostępności to wydaje mi się, że powinny

być tylko dla forumowiczów. Jak ktoś jest fanem NW, to może sobie kupić koszulkę z zespołem, bo

dlaczego z fanclubem jeśli nie ma z nim nic

wspólnego?

 

 

Będą damskie i męskie koszulki, czy tylko męskie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może zejdzmy na prościznę ,i niech będzie same logo Nightwish Dream Emporium ,z tyłu nasz Nick ,i będzie po sprawie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niee, nie jestem za drukowaniem nickow. Nazwa zespolu, nazwa fanclubu i jakas grafika. Mam pomysl na dwie, teraz jeszcze trzeba to ladnie narysowac, zeby mialo rece i nogi i juz :) mozemy zrobic glosowanie, pewnie moje to nie beda jedyne projekty, prawda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.