Jump to content
Adrian

Koszulka DE

Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?  

40 members have voted

  1. 1. Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?



Recommended Posts

Modły zostały wysłuchane i pomału rozpoczynamy fazę wczesnego planowania koszulek DE. Pytanie podstawowe jakie musi paść: Ile jesteście w stanie przeznaczyć pieniędzy na zakup koszulki?

Oferty w drukarniach są różne, ale potrzebujemy informacji jaki nadruk będziemy mogli zaprojektować.

Wiadomo, im tańsza koszulka tym prostszy nadruk (jednokolorowy, bez cieni).

 

Głosujcie w ankiecie. ;) Również możecie tu podrzucać swoje propozycje, ciekawe oferty w drukarniach itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkałam się z pomysłem, że na plecach koszulki wpisuje się nick z forum danej osoby, co o tym myślicie? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

świetny pomysł! Ale takie spersonalizowane koszulki nie byłyby droższe? W sensie, że skoro każda inna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będą droższe na pewno. Mi tam wystarczy adres forum/nazwa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy jak dużo droższe by były ;) bo w sumie pomysł jest niezły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za, chyba, że byłyby dużo droższe to nie bardzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że będą droższe ale najlepiej zapytać w firmie zajmującej się nadrukami. I tak pewnie nie dostaniemy dużej zniżki, bo takie są przy konkretnych ilościach koszulek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mnie się ten pomysł podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już bym wolała imię zamiast nicka :P

Chociaż myślę, że najlepsze będą bez takowych atrakcji.

 

Dlaczego ta ankieta nie jest wielokrotnego wyboru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa - bo chodzi o zadeklarowanie najwyższej kwoty jaką mogłabyś dać za taką koszulkę. Jeżeli w cenie nie będzie znacznej różnicy to każdy może wybrać czy chce nick, imię, czy też wcale nie chce czegoś takiego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motyw będzie z góry ustalony(tzn. baner)?

Pomimo, iż photoshop u mnie kuleje, to jestem w stanie zrobić zalążek mojej wersji koszulki (czasami mam napady twórczości):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem jak najbardziej "za" :D Mam już 3 koszulki z różnych for, więc jeszcze jedna będzie świetnym uzupełnieniem kolekcji ;) Wolałbym jakąś niższą cenę ze względu na ograniczone możliwości finansowe, więc wszelkie zabiegi mające na celu zindywidualizowanie koszulki odpadają, bo to podniesie koszt. Macie już gotowy projekt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetny pomysł ! :D

u mnie fundusze ubogie,bo zbieram na nowa gitarę,ale jeśli nie będę musiała wydać fortuny to z chęcią kupię taką koszulkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wielką chęcią kupię ale teraz mój budżet jest nadszarpnięty przez różne wydatki :p więc do 50 najwyżej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się pomysł z nickiem jak najbardziej podoba, chętnie się na to piszę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny pomysł z koszulkami, jestem jak najbardziej za tym :)

Nick na koszulce no no ciekawe, ale sort będzie o wiele droższy, ponieważ zrobienie matrycy będzie kosztować. Nie wiem czy nie lepiej zrobić identyczne.

przód koszulki mógłby wygladać jak nasze logo, a tył jakiś napis albo okładka, albo sam zespół?

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam zespół

Nie, to nie ma sensu, zbyt dużo dam było w składzie i zaraz będą bójki, która powinna mieć ten zaszczyt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zgadzam się z moją jasną stroną.

 

Pozostaję przy nicku, ewentualnie adresie strony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam zespół

Nie, to nie ma sensu, zbyt dużo dam było w składzie i zaraz będą bójki, która powinna mieć ten zaszczyt :D

 

Ja tam mogłabym mieć samych chłopaków bez wokalistki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z Emi :P albo wypisane albumy NW. One się przynajmniej nie zmienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieeee.... Jak wydadzą nowy, to będzie luka w dyskografii :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny pomysł. Moja koncepcja na przód koszulki to nasze genialne logo. Jest w tylu procentach najtłiszowskie, że bardziej już nie może być. Ja to widzę tak:

 

PRZÓD:

- na klatce piersiowej logo NW (w tych samych pięknych srebrnych odcieniach), a pod nim napis "Dream Emporium". Wszystko identycznie jak na banerze na górze strony.

- w tle delikatne tribale, chmurki i gwiazdki (na nagłówku są mocno widoczne, a je trzeba tak delikatnie zatrzeć, żeby robiły za delikatne, nie wychodzące na pierwszy plan tło)

- tło im niżej tym bardziej zanika

 

TYŁ:

- na łopatkach duży napis "Dream Emporium" pisany naszą czcionką, a pod nim napis zakreślający taki jakby uśmiech (coś w stylu czerwonej linii w logo Danone): "Polski fanclub zespołu Nightwish", gdzie "Nightwish" pisane będzie ich oficjalną czcionką czyli Nelson Scriptem.

 

;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi nieźle :) Nasz baner jest piękny, a Alicjowa czcionka pasuje idealnie :3


(Bo to jest czcionka z Alicji, prawda..?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.