Jump to content
Adrian

Koszulka DE

Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?  

40 members have voted

  1. 1. Ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na kupno koszulki DE?



Recommended Posts

Tak, z Alicji. Nawet się chyba nazywa Alice in Wonderland - miałam kiedyś taką pobraną z dafont. O, tu. Chyba, że to nieco inna.

Ale pomysł Tutankhamen też fajny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorade, owszem, ale to ta z nie takim h. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie już zaklepanego jakiegoś wykonawcę tej koszulki? Jak nie, to mogę popytać o namiary na producenta koszulki WinterStorm Polska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(Bo to jest czcionka z Alicji' date=' prawda..?) [/quote']

Tak. :)

 

Czcionka NW to Shalley Volante czy jakoś tam

Dokładniej Shelley Volante BT. Jest kilka wersji tej czcionki, różnią się między innymi właśnie literką "h". My używamy Saffron Too. :)

 

Macie już zaklepanego jakiegoś wykonawcę tej koszulki? Jak nie' date=' to mogę popytać o namiary na producenta koszulki WinterStorm Polska. [/quote']

Jak wyglądały koszulki Winterstorm? I jak sprawa się ma jakościowo (materiał, nadruk)?

 

Nie chcecie na koszulce żadnej ilustracji ?;>

Tzn? :)

 

Głosy w ankiecie są bardzo do siebie zbliżone. Być może przygotujemy dwie wersje - prostą i bardziej złożoną, ale to na razie tylko pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam na myśli grafikę, przedstawiającą coś charakterystycznego dla zespołu. Z tego co widziałam padały propozycje napisów. Chyba, że coś przeoczyłam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Macie już zaklepanego jakiegoś wykonawcę tej koszulki? Jak nie' date=' to mogę popytać o namiary na producenta koszulki WinterStorm Polska. [/quote']

Jak wyglądały koszulki Winterstorm? I jak sprawa się ma jakościowo (materiał, nadruk)?

 

Link do projektu jest tutaj: http://img62.imageshack.us/img62/1688/czerwonek.png Jutro zrobię zdjęcie swojej koszulki, żebyś miał pogląd jak się prezentuje obecnie.

Zamówienie było składane we wrześniu 2010 i koszulki doszły dość szybko, z jakością wykonania też problemów nie było. Cena razem z wysyłką wyniosła 35 zł, ale zamówiliśmy ponad 40 sztuk.

 

Zdjęcia koszulki na dzień dzisiejszy:

http://imageshack.us/photo/my-images/43/zm54.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/62/h1q5.jpg/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadruk nie jest za ciekawy i do tego strasznie mały. Mogli lupę dorzucić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzydkie te koszulki Winterstorm. Nasze mają być ładniejsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważam żeby były brzydkie, są proste, ale całkiem dobrze zaprojektowane. Nie to jednak w tej dyskusji jest ważne. Chodzi o jakość koszulek. Spokojnie, nasze na pewno będą wyglądały inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, nasze na pewno będą wyglądały inaczej.

 

Domyślam się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł Winterstorm jest fajny, tylko nadruk mógłby być większy. Do dzisiaj trzyma się dobrze, czyli jest ok.

 

Milla oczywiście, że nasze będą najpiękniejsze na świecie xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest już jakiś projekt graficzny naszych koszulek DE ? Chciałabym zobaczyć jak to mniej więcej by wyglądało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie brałem udziału w wybieraniu wzoru koszulki (NB. zajęło to strasznie dużo czasu, i dlatego też swego czasu pytałem, czy wy macie już coś ustalone), więc możliwe że wielkość napisu też była już z góry ustalona przy wysyłaniu projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jest już jakiś projekt graficzny naszych koszulek DE ? Chciałabym zobaczyć jak to mniej więcej by wyglądało :)

Projektu jeszcze nie ma. Padły luźne propozycje, ale nic konkretnie nie zostało ustalone.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym proponował wielka kotwice jak z DPP na górze logo Nightwish a pod spodem Dream Emporium :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale na DPP to było wahadło..

 

Poza tym, myślę, że lepiej, żeby to było coś związanego z Im. W końcu "dream emporium" pojawiło się w Storytime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wahadełko wybaczcie mylę to z kotwicą :) albo żeby był ten bałwanek z tego filmu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się marzy coś nowego. Coś co od początku do końca stworzyłby Adrian. Bo motywy bałwanków, wahadeł i innych symboli czy postaci kojarzących się z NW są już na innych koszulkach- tych oryginalnych, czy też podrobionych, ale wszystko to już było. Dlatego byłabym jednak za czymś nowym. Logo NW byłoby tu raczej niezbędne... ale do tego bym się ograniczyła z wysuwaniem własnego pomysłu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, ja też jestem za projektem Adriana. Ale odpowiadałoby mi jakieś małe nawiązanie do Im, jednak. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym była za tym, żeby Adrian przygotował kilka projektów. najwyżej 3. i ewentualnie moglibyśmy wtedy coś z tego wybrać. Albo, jak to już było proponowane - żeby powstały dwie wersje koszulki ;) I zgadzam się z Paulą, że jeśli nawiązanie to raczej do IM właśnie, w końcu Dream Emporium stąd wzięło swoją nazwę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś nawiązanie do IM będzie ciekawe, ale rzeczywiście fajnie by było gdybyśmy mieli taką hmm.. oryginalną tę koszulkę, jedyną w swoim rodzaju.:happy: Sama nie miałabym konkretnego pomysłu (przynajmniej teraz), ale zdaję się na wyobraźnię Adriana. :P

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.