Jump to content
Pablito

Moja Galeria Modeli Letadeł

Recommended Posts

Leci pepsi :D Fajne kolorki, praca genialnie ci wyszła. Oby tak dalej, bo wszystko wygląda wspaniale. I pozostaję ciekaw następnego samo-lotu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny! Ma takie inne malowanie. Może dlatego, że jest niebieski i przez to wygląda trochę inaczej. Ale na Twojej podniebnej pościeli prezentuje się nader zacnie. Te linie mają faktycznie logo podobne do Pepsi! Nie wiem..może mi się zdaje i nie znam się, ale te silniki wyszły takie duże. Nieproporcjonalne do skrzydeł..Paweł popraw mnie, jeśli coś chrzanię w tym modelarskim temacie;)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny z mojej fabryki został wytoczony Airbus A340-300 w malowaniu mojego projektu poświęcony australijskiej Hard Rockowej kapeli AC/DC ,malowanie ma drugie dno ,a dotyczy ono kolorystyki ,na początku miał być ciemno zielony ,ale w trakcie projektowania malowania słuchałem sobie album Flash Gordon ,który ma okładkę o podobnej kolorystyce ,model jest w skali 1:300

 

34fxuo0.jpg

 

Co następne zostanie na razie moją słodką tajemnicą

 

A co do pytania Ani to silniki nie są nieproporcjonalne do skrzydeł ,w realu A380 też ma duże silniki

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, Paweł! Wybacz moją niewiedzę..Ciekawe to malowanie tego nowego modelu. Takie kanarkowo-żółte. Czyli to jest Twój kolejny autorski projekt jeśli chodzi o kolor? Wymiatasz;) Nie dość, że kleisz to, jeszcze sam projektujesz! I do tego jeszcze AC/DC! Rewelacja:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku dniach spowodowanych skupieniem się na pracach nad modelem zamówienie ,z mojej fabryki wytoczył się kolejny model ,tym razem jest to Boeing B777-200 w malowaniu linii lotniczej Asiana Airlines model w skali 1:300 ,jako ciekawostkę napisze że już w mojej kolekcji jest A330 w malowaniu tej linii .

2mminuv.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weekendowy bonus w mojej fabryce ,zrobiony na specjalne moje zamówienie model Boeinga 757-200 w malowaniu czarterowej linii lotniczej TSC World Travel ,skala 1:300 ,model powstał w taki sposób że zobaczyłem zdjęcie samolotu tego malowanie mi się spodobało ,i zapytałem na otwartym forum kto by mi taki model zrobił ,i po godzinie miałem plik z modelem .

1zf33m.jpg

 

A kolejnym modelem będzie samolot wojskowy w bardzo nietypowej wersji

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej fabryki ,wytoczył się kolejny model ,tym razem jest to samolot który jest używany jako latające stanowisko dowodzenia jest nim Iliuszyn Ił-87 jest to specjalnie przebudowany samolot pasażerski Ił-86 ,od wersji pasażerskiej odróżnia duża owiewka na kadłubie oraz szereg anten na kadłubie ,model jest w skali 1:300

5ml16d.jpg

 

A tak ten samolot wygląda w locie

2v3hb44.jpg

 

A teraz wracam do samolotów pasażerskich i za niedługo zaczynam kolejną serię z jednej linii lotniczej

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej fabryki wytoczył się kolejny model ,tym razem jest to Boeing B777-200 w malowaniu afrykańskiej linii lotniczej Kenia Airways skala 1:300 ,w tym malowaniu grafik się nie spisał i jest mała obsuwa w malowaniu ogona przesunięcie linii

 

23mid3.jpg

 

 

A teraz zgodnie z tym co pisałem od dziś zabieram się za pierwszy model z nowej serii dotyczącej pewnej linii lotniczej ,seria będzie się składała na dzień dzisiejszy z 5 modeli choć może to ulec zmianie ,ale na dziś to będzie 5 .

 

A więc zapraszam do śledzenia mojej galerii na bieżąco i komentujcie moje modele bo nie lubię pisać postu pod postem

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie oglądam te Twoje modele i myślę: ile to jest na świecie tych linii lotniczych, modeli samolotów, malowań...To trzeba w setkach chyba już liczyć...W tym modelu podoba mi się oczywiście ogon..heheh:-) Ale zwróciłam też uwagę na bardzo dokładne wykonanie. Po obejrzeniu wielu modeli to można dostrzec..Ten jest wyjątkowo "gładki". Nic nie odstaje, łączenia elementów praktycznie niewidoczne. Perfekcyjny! Kolejny piękny eksponat w kolekcji! Świetna robota, Paweł:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też się właśnie ten ogon podobał... Taki kolorowy. ♥ I ogółem, ładną czcionkę i logo ma to Kenya Airways. Podoba mi się, jest takie eleganckie, lekko wywinięte, ale czytelne i schludne. Miłe po prostu. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przyjemnością przedstawiam wam kolejną serię poświęconą jednej linii lotniczej ,tym razem seria jest poświęcona linii lotniczej z Kataru Qatar Airlines .Jako pierwszy bramy mojej fabryki opuszcza Airbus A340-600 ,model w skali 1:300

a4ppb5.jpg

 

Model ten dedykuje Evi za mile spędzony dzień oraz za to że jesteś Evi

 

A za jakiś czas druga odsłona mojej serii

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja galeria to najstaranniejszy i najbardziej profesjonalny kącik hobbistyczny z jakim się spotkałam- gratuluję:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybko ci poszło :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna odsłona mojej serii ,tym razem w 2 odsłonach .

Qatar Airways była pierwszą linią lotniczą która otrzymała Airbusa A350-900 ,drugi prototyp został pomalowany w hybrydowe malowanie które łączyło malowanie firmowe oraz linii Qatar Airways i to jest druga odsłona mojej serii

30rmus4.jpg

Model w skali 1:300

Po kilku miesiącach linie lotnicze Qatar Airways otrzymały pierwszego A350-900 który został pomalowany w faktyczne barwy linii ,i to jest 3 odsłona mojej serii

2cgbmg4.jpg

Model w skali 1:300

a poniżej oba A350-900 na wspólnym zdjęciu

2kq1dv.jpg

 

Gdy skończę model na zamówienie wezmę się za czwartą odsłonę mojej serii

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie fajne logo! Tam jest jakiś zwierzak (jego łeb) na nim?

I tak ciekawie wywinięte końcówki skrzydeł (może inne też tak mają, ale ja nie zauważyłam). No i, jak zwykle, oba modele wspaniale się prezentują. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 odsłoną mojej serii jest Airbus A380-800 w malowaniu tzw Old Livery przez spotterów nazywany Retro livery ,linia oczywiście Qatar Airways ,skala 1:300

2w2imj4.jpg

 

Dziś zaczynam pracę nad ostatnią odsłoną serii Qatar Airways ,niebawem także zamieszczę zdjęcia mojego modelu na zamówienie którego wczoraj skończyłem

 

Edit do tego co pisała Paula ,tak w logo linii jest łeb jakiegoś zwierza ,tylko nie wiem którego ,a co do wywiniętych końcówek to jest to patent Airbusa stosowany tylko na A350 ,B787 ma podobnie zrobione końcówki skrzydeł ale choć krzywizna jest delikatniejsza niż zastosowana w A350

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle, świetny model. ^^ A po co są te takie wywinięcia właśnie? Co one dają?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No teraz muszę coś napisać :) Jak się patrzę na ten najnowszy model, no to jest tak iluzjonistycznie ciekawy, niczym statek kosmiczny. Nowoczesna sztuka i klasa :) Ta kolorystyka jest nadzwyczajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zwierzę wygląda mi jak oryx ;) Wywinięte skrzydła są świetne! Podoba mi się ta biało-różowa kolorystyka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnia odsłona mojej Serii Qatar Airlines ,tym razem jest to skończony dosłownie 5 min temu a więc wytoczył się z mojej fabryki na świeżo a jest to Boeing B777-200 ,skala 1:300

oPF9jbc.jpg

 

Droga Paula już najprościej tłumaczę o co chodzi z podwiniętymi skrzydłami otóż dzięki podniesieniu końcówki skrzydła zmniejsza się ciśnienie powietrza opływającego skrzydło i dzięki temu samolot leci gładko i szybko zużywając przy tym znacznie mniej paliwa przez co lot staje się ekonomiczny

 

Co będzie następne ,hmmm na pewno to będzie ciekawe malowanie

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten nowy model taki fajny, czekoladowy. ♥

I dziękuję za wytłumaczenie. Tym bardziej mi się te skrzydła podobają. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiecałem że po odebraniu modelu na zamówienie pokaże go wam a więc ,gość dziś o 6:00 był odebrać model a więc :

Modelem na zamówienie jest model śmigłowca Mi-6 (którego znacie bo sam takiego zrobiłem dla siebie ) a ten na zamówienie jest w oryginalnej skali 1:48

1z587dg.jpg

Mi-6 na zamówienie jest na pierwszym planie ,jest niekompletny ze względu na transport do Łodzi ,wirniki poszły luzem a kadłub luzem ,na drugim planie mój w pomniejszonej skali dla porównania .

30jmjqa.jpg

A to widok do dzióbka model na zamówienie po prawej

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej fabryki wytoczył się kolejny model przed hangar a jest nim Airbus A330-200 w malowaniu linii lotniczej z Jordanii Royal Jordanian Airlines ,model w skali 1:300

2m35saq.jpg

 

Niebawem jeszcze jeden model w malowaniu linii lotniczej Royal Jordanian

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czarny samolot...Takie malowanie chyba jest dość niespotykane! Iście królewskie. Bardzo mi się podobają takie śmigłowce na podstawkach! Te podstawki sprawiają, że Twoje modele wyglądają jak mini-eksponaty i jeszcze lepiej się prezentują:) Ale rozumiem, że to mało praktyczne i takie wyeksponowane samoloty zajęłyby dużo więcej miejsca;) Świetna robota! Oby zgłaszało się więcej osób chętnych do zamawiania i kupowania Twoich dzieł..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecałem z mojej fabryki wytoczył się przed hangar kolejny model w malowaniu linii lotniczej Royal Jordanian ,tym razem jest to Boeing B787-8 Dreamliner ,model w skali 1:300

2nk5kiq.jpg

 

Teraz będzie mała przerwa od samolotów pasażerskich i następnym modelem będzie legendarny samolot myśliwski z czasów II wojny światowej ,na którym latał najskuteczniejszy as myśliwski z czasów II wojny światowej

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.