Jump to content
Pablito

Moja Galeria Modeli Letadeł

Recommended Posts

Troszkę podobny do tego poprzedniego, ale może mi się tylko wydaje.. Malowanie mają w tym samym stylu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie malowanie, to pomyślałbym, że to identyczne samoloty :D Przy tych barwach jestem ciekaw jakby wyglądały w rzeczywistości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I o to wytoczył się z mojej fabryki który dołączył do mojej kolekcji myśliwców z II Wojny Światowej ,a jest ni Messerschmitt Bf-109 G-4 ,model w skali 1:48 .Na tym samolocie którym model jest odwzorowaniem latał Najskuteczniejszy as myśliwski Luftwaffe Erich Hartmann ,mający na kącie 352 zestrzelone samoloty od początku służby w Luftwaffe aż do końca wojny .

rc4ftj.jpg

Messerschmitt Bf-109 to legendarny myśliwiec z czasów II Wojny światowej ,skonstruowany tuż przed wybuchem wojny stał się podstawowym myśliwcem Luftwaffe na wszystkich frontach gdzie wojska niemieckie toczyły boje tzn W Polsce Francji Belgii Wielkiej Brytanii Rosji ,w wojnie na pustyni w Afryce ,a później broniły III Rzeszę podczas nalotów RAF i USAF Niemiec .

Notka Cioci Wiki o Bf-109 https://pl.wikipedia.org/wiki/Messerschmitt_Bf_109

Notka Cioci Wiki o Erich Hartmann https://pl.wikipedia.org/wiki/Erich_Hartmann

 

A ja wracam do modeli samolotów pasażerskich ,tym razem będzie z malowaniem z pewnej kreskówki

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

I z mojej fabryki wytoczył się kolejny model ,tym razem w malowaniu jednej z popularnych kreskówek z lat 90 a jest nim Boeing B737-300 w malowaniu linii lotniczej Western Pacyfic Airlines z USA

1zdaknc.jpg

Model dedykowany wszystkim którzy uwielbiają rodzinę Simpsonów

 

Kolejny model na razie otacza aura tajemniczości ,niebawem się ujawni

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mówiłeś, że będzie model z Simpsonami, to pomyślałam, że będzie fajny... Ale jest po prostu świetny! Genialny klimat. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to z mojej fabryki wytoczył się samolot który jest moją Autorską wizją latającego karawanu ,o to Boeing B747-400F w malowaniu fikcyjnej linii transportowej Funeral Air Cargo ,model w skali 1:300

2ms50u9.jpg

Najpierw co nieco o samym samolocie ,w mojej wizji ,samolot byłby specjalnie przystosowany do transportu zwłok w trumnach oraz transportu urn w specjalnej do tego wydzielonej i odpowiednio wyposażonej ,transport odbywał by się na duże odległości np w przypadku dużych katastrof komunikacyjnych lub klęsk żywiołowych .

A teraz co nieco o malowaniu które nie do końca wyszło na takie jakie chciałem w moim projekcie ,może od początku .Wizja latającego karawanu siedziała w mojej głowie od wielu lat ,w moim projekcie samolot miał być czarno słoty a wyszedł czarno żółty ,a odnośnie znaczku na ogonie zastanawiałem się co kojarzy się ze śmiercią i nie jest krzyżem ,a więc po długim namyśle przypomniałem sobie co jest namalowane na bramie cmentarza u mnie w mieście ,a są to litery Alfa i Omega symbolizujące początek i koniec życia ,i tak na ogonie znalazły się owe litery

 

Kolejny model będzie dopełnieniem jednej z wcześniejszych serii linii lotniczej którą kiedyś zrobiłem

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo, Twoje wizje są genialne, ale zaczynają mnie przerażać. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A przy tym myśliwcu przypomniałem sobie o starej grze z samolotami myśliwskimi, co to w niej głównym elementem był czerwony samolocik :D. O swego czasu grałem w symulatory. Ale mam teraz taki komputer w którym nie ma gniazdka na mój joystick :/ Patrząc na ten karawan, z taką kolorystyką zwłoki można przewozić taśmowo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny model wyjechał z mojej fabryki ,tym razem jest to dopełnienie serii Thai Airlines ,w postaci Boeinga B777-300 w malowaniu linii lotniczej z Tajlandii Thai Airlines ,model w skali 1:300

hrd6c6.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej fabryki wytoczył się kolejny model przed hangar ,a jest nim Airbus A330-200 w malowaniu szwajcarskiej czarterowej linii lotniczej Edelweiss która ta linia jest linią córką ,narodowej linii lotniczej Szwajcarii Swiss ,model zrobiony jest w skali 1:300

fana0.jpg

 

To malowanie kojarzy mi się z papierkiem którym jest owinięta szwajcarska czekolada

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i z mojej fabryki wytoczył się kolejny model ,tym razem jest to Boeing B777-300 a malowaniu tajwańskiej linii lotniczej EVA AIR ,model w skali 1:300

jhuixh.jpg

 

Jeszcze przed wyjazdem do Radomia postaram się zrobić jeszcze jeden model a potem z Racji Air Show będzie tydzień przerwy

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oto wytoczył się z mojej fabryki kolejny model tym razem jest to Airbus A330-200 w malowaniu linii lotniczej Gulf Air ,model w skali 1:300 ,A330 Gulf Air jest moim drugim modelem w malowaniu tej linii po B777-300 który jest na jednym z moich wcześniejszych postów

 

t87s79.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uśmiejecie się ale wczoraj w nocy odezwała się u mnie modelarska delirka ,miało nie być modelu do wyjazdu ,a jednak z fabryki wytoczył się kolejny model a jest nim Boeing B777-300 w malowaniu mojej ulubionej linii lotniczej Aerofłot ,model w skali 1:300 ,a co ciekawe jest to najszybciej zrobiony model ponieważ robiłem go jeden dzień całą niedzielę .

pwp37.jpg

 

Rany jak ja wytrzymam tydzień bez robienia modeli

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmigasz jak szalony, a jakość super. Dobra robota! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nim okaże waszym oczom kolejny model który wytoczył się z mojej fabryki pragnę się z wami podzielić fotami z Air Show na którym byłem mam ponad 700 zdjęć ,jako że wszystkich tu nie zmieszczę ,pokaże wam cząstkę zdjęć tych które zwrócą waszą uwagę

Na początek taki widok zastałem gdy przyszedłem pod płot lotniska z rana na środowe przyloty i treningi

15nk5cj.jpg

przylot polskich Mig-29 nad naszymi głowami ,wielu czapki pospadały

bj93.jpg

A teraz pokazowa sobota ,na pierwszy strzał słowacki Mig-29 UB z tygryskiem na dziobie

ixwdi1.jpg

pokaz polskiego hitu youtube pilota Adriana Rojka który wykonuje dynamiczny start podczas pokazu

2poa61l.jpg

teraz coś w powietrzu ,czyli jeden z elementów pokazu hiszpańskiego zespołu akrobacyjnego Aspa latająca na śmigłowcach Colibri

14no28g.jpg

A teraz włoska flaga w wykonaniu włoskiego Frecce Tricolore

29msj0g.jpg

Na ostatnim zdjęciu w pierwszej odsłonie będzie hiszpańska flaga w wykonaniu hiszpańskiego zespołu akrobacyjnego Aquilla

20igvoy.jpg

Cz 2 niebawem

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super zdjęcia! Chociaż nie byłam jakąś wielką fanką samolotów, to z chęcią bym się teraz na taki Air Show wybrała. Musiało być naprawdę świetnie. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moge żałować że jednak nie pojechałem.

Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tygodniowej przerwie związanej z moją wyprawą na Air Show ,z mojej fabryki wytoczył się kolejny model ,tym razem jest to Boeing B787-800 w malowaniu hinduskiej linii lotniczej Air India ,model w skali 1:300

4h5wu1.jpg

 

Kolejny model zapoczątkuje kolejną serię związaną z jedną linią lotniczą a składać się będzie ona z 4 modeli

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto jest ,z mojej fabryki wytoczyła się pierwsza odsłona mojej serii dotyczącej jednej linii lotniczej ,tym razem jest to llinia lotnicza Singapore Airlines a pierwszym modelem w barwach owej linii jest Airbus A380-800 ,model w skali 1:300

2yzh3js.jpg

Druga odsłona serii niebawem

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed wami z hangaru mojej fabryki wytacza się druga odsłona Serii Singaporte Airlines tym razem jest to Boeing B747-200 ,model w skali 1:300

fbhmah.jpg

 

Na 3 odsłonę zapraszam odrobinę później ponieważ przede mną modele rocznicowe ,podobnie jak to było rok temu ,została mi ostatnia para rocznicowa ,i to będzie powstawało teraz w mojej fabryce

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od początku tygodnia w mojej fabryce na liście produkcyjnej były modele samolotów oznaczone specjalną klauzulą 9/11 In Memory ,tak jak rok temu gdzie przedstawiłem pierwszą parę B767 tak dziś w rocznicę ataków w USA przedstawiam drugą parę samolotów które uczestniczyły w owym zamachu

Jako pierwszy Boeing B757-200 linii lotniczej American Airlines lot nr 77 na pokładzie którego było 58 pasażerów oraz 6 członków załogi ,uderza w budynek Pentagonu

244w1ky.jpg

Drugim jest Boeing B757-200 linii lotniczej United Airlines lot nr 93 na pokładzie znajdowało się 38 pasażerów i 7 członków załogi ,to na pokładzie tego samolotu pasażerowie w bohaterski sposób podjęli walkę z terrorystami doprowadzając do tego że samolot nie doleciał do swojego celu jakim był Biały dom ,ale rozbił się na polanie w Pensylwanii

n2eetx.jpg

 

A teraz wracam do mojej serii Singapore Airlines ,niebawem odsłona 3

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopie. *.* Twoje modele są świetne! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyglądają, jakby miały zaraz odpalić silniki i wznieść się w powietrze. Chętnie zobaczę Twoje kolejne prace. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek odniosę się do tego co napisał ,właśnie o to mi chodzi robiąc modele aby wyglądały jakby miały odpalić silniki i wznieść się w powietrze ,mimo zdarzających się raz za czas błędów czy to moich czy to grafików projektujących modele

A teraz z mojej fabryki wytacza się trzecia odsłona mojej serii Singapore Airlines a jest nim Boeing B777-200 ,model oczywiście standardowo w skali 1:300

dey59g.jpg

 

Za kilka dni ostatnia odsłona mojej serii ,myślę że w okolicach środy będzie ,jak wszystko pójdzie gładko .

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.