Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Najlepsze. Wykonanie. Someone like you. Ever.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś, daaawno temu słuchałam An Cafe i pamiętam jak mi było smutno, kiedy dowiedziałam się, że Bou NIE jest kobietą :<

Możesz sobie wyobrażać, że jest. Z nim to akurat nie będzie takie trudne :D

J-rocka słuchałam daaaawno dawno temu i nie nazwałabym tego takim siedzeniem w gatunku. Teraz zagrzebuję się w Japonię od nowa. I w Koreę też. Dzięki, Emi! ♥

O, dziękujesz mi za to? Kejpop robi z człowieka trash, cofa w rozwoju i pozbawia życia nawet tych, co go już przedtem nie mieli, a z pięknymi poprzebieranymi chłopcami z Japonii może być podobnie, więc nie wiem, czy jest za co dziękować, ale okej :D

Serio ładni są ci An Cafe. No i ubrania, ubrania, takie flashy, zwariowane i przesadzone, idealne dla ludzi ze złym gustem takich jak ja ^^

Bou-2.gif

Ojej. Ojeeeej. ^^

Przy SuG miałam na początku skojarzenie z 

. A „Secret” pokazywała mi Fruja, to był mój pierwszy Miyavi. Bardzo przyjemny teledysk. Bardzo przyjemny Miyavi. Nawet taki niewymalowany i wyglądający w miarę jak chłopiec.

 

 

 

Już to wczoraj pisałam w poprzednim poście, ale pisałam to, edytując go, no i coś nawaliło i nie ma w nim tego, co napisałam przy edycji, więc piszę jeszcze raz. Zapytałam jutjuba o jrockowy fanservice i dowiedziałam się, że Igunia i Suzi mówiły prawdę. Kejpopowy fanservice to małe, białe, eteryczne motylki, jrockowy to miazga. Ale w każdym razie zmierzam do tego, że w znalezionym przeze mnie filmiku z fanservice'em leciało to:

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=HxrPNdEHd5o …I to ma zabójczą końcówkę, której tak bardzo powinnam słuchać na słuchawkach, a nie na głośnikach, jak to właśnie lekkomyślnie robię. Serio, końcówka brzmi, jakby koleś znalazł na AO3 fanfika o sobie i koledze z zespołu, wziął tego kolegę do studia nagraniowego i namówił go, żeby pobawili się wspólnie we wprowadzanie fanfika w życie przed włączonym mikrofonem (taką miałam kiedyś teorię z „Destroyą” My Chemical Romance i dźwiękami wydawanymi przez Gerarda – że Gee i Frankie inscenizowali jakieś fanficiton o Frerardzie po prostu…). Shameless gay smut w wersji audio normalnie. I muszę przyznać, że podoba mi się to niesamowicie, a moja dusza jest potępiona na wieki, pozdrawiam.

(Piosenka-smut nazywa się „Heroin”, w tytule filmu jest błąd.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twenty One Pilots leakowali nową piosenkę. Ptaszki w fandomie śpiewają, że to dlatego, żeby pokazać solidarność z Orlando. 

Nie powiem, tekst nawet pasuje do sytuacji. 

A piosenka całkiem dobra ::)

 

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=5erl2PLUFk4

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Genialny cover mojego ulubionego soundtracku z Gry o Tron :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie dziś naszło na WT, ale takie starsze :) oto moje faworyty ♥

[video=youtube]

[video=youtube]
[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Piękny utwór. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Strato time!! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwilowo przeniosłam się z Azji do Skandynawii.

[spotify]spotify:track:3bwuWB9wFuy3v5RSbh9pQJ[/spotify]


…Albo może jestem i w Korei, i w Norwegii jednocześnie.

[spotify]spotify:track:2OPzMG0m1dnAOKkpNFSsuE[/spotify]You should check your girl's phone, that's my face in the frame. GD mnie rozgryzł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały dzień mi towarzyszy wczorajszy występ Within Temptation z Hellfest. "Paradise" pierwszy raz wykonane na żywo wspólnie z Tarją ♥

[video=youtube]


A od tego się uzależniłam się ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Nowa miłość ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc jest sobie piosenka, do której bardzo dobrze się baunsuje i która ma bardzo zacne choreo, i wrzuciłam jej tytuł w szukajkę na jutubie, żeby znowu! obejrzeć film z dance practice, i wyskoczył mi też filmik z tekstem i postanowiłam w niego kliknąć, myśląc sobie, że „pewnie jest głupi”. Kliknęłam, a on mi się całkiem-całkiem spodobał, skubany. Ta piosenka jest o tym, że właściwie jest piosenką o niczym i chodzi w niej o baunsowanie właśnie, i świetnie zdaje sobie sprawę, że jest piosenką o niczym, i jest w tym coś takiego fajnego i sympatycznego i zdystansowanego i pozytywnego i może nawet świeżego (? stawiam pytajnik, bo to już jest kurka blaszka daleko posunięte stwierdzenie jak na a) prosty tekst o byciu o niczym i bujaniu się do rytmu, b) fakt, że bądź co bądź nadal mamy do czynienia z koreańskim gównem), i ogólnie dear B.I, dear Bobby, your lyrics have my approval :happy: A teraz…

[video=youtube]

*Emi tańczy jak dziki hiphopowy wieloryboziemniak*

*bcoz even when your headphones have just died and the left one won't work and your whole world's collapsing you can still dance your whale-potato ass off wildly and smh enjoy this painful, miserable existence of yours*

*nadal nie rozumiem, po co ludziom godność człowieka*

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:0MvKcg7Rvum63LAjKtcHzz[/spotify]

Mhmmm. Me likey. ^^


…Ej, to jest naprawdę świetne *-* Napawam się *-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo mi zajęło zabranie się za najnowszą (chociaż wcale nie nową) płytę Katie. Ale w końcu się zabrałam i jest super ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:1oAWYcKDKBsue0QUkRGbvm[/spotify]

A wczoraj na bisie śpiewała „Andrew”, asgfdshgj ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.