Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Wreszcie odkryłam nową płytę Asking Alexandria. Mam totalnie gdzieś co mówio, że to emo muza i, że umrze mi od niej ostatni neuron. Podoba mi się. :D

 

[spotify]

[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:3LHd50XogOP0fkJg2fB66F[/spotify]

Emi przesłuchuje rzecz ze Sfery Planów. Nareszcie!, po dwóch miesiącach od spotkania z „Wind in the Wires”, zabrałam się za kolejny album Wolfa, bo takie mam dziwne tempo obczajania rzeczy. Dobrze, że się zabrałam. Ten tutaj numer mnie zmiażdżył. Pozytywnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzisiejsze sprawko z genetyki wyciągam ciężką artylerię i odpalam moją ulubioną playlistę, gdzie black metal przeplata się z P!atd. Polecam, 2/10 ::D

 

[spotify]

[/spotify]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papryczki wracają z nową płytą (17 czerwca) :) Słuchacie? Ja się zatrzymałam na wydanym w 2006 r. podwójnym albumie "Stadium Arcadium", a teraz nadrabiam zaległości. 9 lat temu byłam na koncercie RHCP w Chorzowie, jeszcze z Johnem Frusciante. MAGIA ♥ Ten kawałek taki typowo "redhotowy". Przyjemnie się słucha.

 

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=qJ_Tw0w3lLA

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

 

Ostatnio u mnie folkowo :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

 

Przepiękne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie piękne... Te solówki dają życie ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify podrzuciło mi ciekawą wersję „Dead Is the New Alive” w tygodniowej playliście i aż mnie naszła ochota, żeby sobie odświeżyć EA.

[spotify]spotify:track:1qKYsw98bcjTi07r23Zzlm[/spotify]

It's time for war, it's time for blood, it's... time... for... TEAAAAAAAAAAA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

[video=youtube]

Baunsuję sobie dalej, tylko teraz bez workoutu Keairy, bez k-popowych choreografii i bez dance practice do „Bang Bang Bang”, po swojemu. Baunsuję i robię endorfiny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku dni nie mogę się uwolnić od tej pięknej muzyki. Uwielbiam celtyckie brzmienia, w dodatku odgłosy przyrody wykorzystane w utworach Adriana są niezwykle relaksujące ;3 Jak dla mnie całość daje boski efekt, a twórczość Adriana von Zieglera jest genialna ♥

 

[video=youtube]

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszłam już przez ostatnie dni przez koreański pop, koreański popohiphop, ścieżkę dźwiękową z „Czekolady”, sporo Mindless Self Indulgence, trochę Emilie Autumn, wczoraj wieczorem trochę The Dresden Dolls, a teraz mam niespodziewany throwback do Sonaty Arctiki. Nawet Tony Kakao umie w angielski lepiej niż Koreańcy,

.

[spotify]spotify:track:0KTni06L6T9jR9lCtVzzkN[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czemu ostatnio tak Wam spamuję w tym wątku, ale znowu mam ku temu wewnętrzną potrzebę, bo Jezusmaria, jakie to jest dobre *-* Cały OST z „Arizona Dream” mnie zabija, a „Death” to już w ogóle zabija, wskrzesza i zabija jeszcze raz *-*

[spotify]spotify:track:6wvPf6XkpGil0KzUHZkymU[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.