Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Ten serial, to takie Trudne Sprawy, a instruktora uwielbiam zawsze mi wesoło jak jego słucham. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo nie lubiłam tego pana instruktora. Imo był strasznie nieprofesjonalny... Ale taki się sprzedawał. Bo chamy i prostaki najlepiej się sprzedają. Nie wiem skąd oni brali tych ludzi, każdy jeden jak miał na rondzie skręcić w lewo to jechał pod prąd... Obstawiam, że to wszystko było ustawiane, bo nie chce mi się wierzyć, żeby tylu niedouczonych (bo nie chcę używać gorszych słów) ludzi miało prawo jazdy...

 

Też mi się wydaje, że to wszystko było ustawione. Nie chce mi się po prostu wierzyć, że na świecie istnieją takie pustaki jak Aśka :D A instruktora bardzo lubiłam, nie przeszkadzało mi jego chamstwo bo nadrabiał ślunzoctwem :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instruktor jest świetny, nawet jak nic śmiesznego nie mówi zawsze mam uśmiech na twarzy. Jego mowa jest genialna i te jego "Jadymy jadymy". To jest ustawiony serial zupełnie jak te Trudne sprawy, czy Ukryta Prawda na przykładzie Aśki. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnym opóźnieniem oznajmiam, iż jakiś czas temu skończyłam oglądać Sherlocka. Jill, Sami, możecie być ze mnie dumne. Nie no, szczerze, to się wkręciłam. Moją ulubioną sceną z całego serialu pozostanie chyba

upadanie postrzelonego Sherlocka. Ta chłodna kalkulacja... ♥ No i Did you miss me? Moriarty'ego na końcu. ♥♥

 

Swoją drogą, trzeba przyznać, że ten aktor, który gra Moriarty'ego właśnie, jest świetny. Te psychodeliczne miny... ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też ostatnio oglądałem ten serial. Wolę film Sherlock Holmes. W sumie serial nie jest taki zły. Odcinki trochę długie (1 i ostatni - najlepszy/najciekawszy).

 

Mimo że seriali tak namiętnie nie oglądam, zacząłem się wkręcać w Wikingów. Szczerze polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnym opóźnieniem oznajmiam, iż jakiś czas temu skończyłam oglądać Sherlocka. Jill, Sami, możecie być ze mnie dumne. Nie no, szczerze, to się wkręciłam. Moją ulubioną sceną z całego serialu pozostanie chyba

upadanie postrzelonego Sherlocka. Ta chłodna kalkulacja... ♥ No i Did you miss me? Moriarty'ego na końcu. ♥♥

 

 

Tak, ta scena jest świetna. Ogólnie jest genialnie pomyślana i zagrana.

A Moriarty... Nigdy w życiu nie ucieszyłam się tak na widok Jima jak wtedy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj oglądałem Sherlocka i nie wiedziałem, że tam Bilbo z Hobbita gra. :D

 

zacząłem się wkręcać w Wikingów. Szczerze polecam.

 

Ostatnio mam chęć się wziąć za Wikingowie, bo lubię ten klimat. A dużo w tym serialu jest akcji? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj oglądałem Sherlocka i nie wiedziałem, że tam Bilbo z Hobbita gra. :D

 

 

Miałam dokładnie odwrotnie. Oglądając Hobbita wyrwało mi się nawet "Watson, what have you done?" :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jak oglądałem Sherlocka i patrzyłem na Martina, to brakowało mi fajki jaką miał Bilbo na ławce na początku w Hobbicie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio mam chęć się wziąć za Wikingowie, bo lubię ten klimat. A dużo w tym serialu jest akcji? :)

 

Do tej pory nie widziałem lepszego serialu. Jest naprawdę ciekawy. Według mnie bije produkcję "Gra o tron" i produkcję "Spartacus". Chyba mój faworyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie ale serial Wiedźmin ma być nagrany od nowa . W sumie wcale się nie dziwie bo serial to była totalna masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś polecić jakiś dobry serial, bo poziom jaki ostatnio prezentują moje ulubione produkcje (z Supernatural na czele - na własne oczy widzieć jak umiera legenda, straszne... :( ) mnie załamuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy czego szukasz. Jeśli miałbyś ochotę na dobry serial komediowy to polecam That '70s Show. Swoją drogą nie wiem kto wymyślił, że można to przetłumaczyć na '' Różowe lata 70'' :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy czego szukasz. Jeśli miałbyś ochotę na dobry serial komediowy to polecam That '70s Show. Swoją drogą nie wiem kto wymyślił, że można to przetłumaczyć na '' Różowe lata 70'' :D

That '70s Show katowałem kilkakrotnie za czasów mieszkania w akademiku i mogę Ci z pamięci powiedzieć wszystkie sposoby na jakie Red chciał umieścić swoją stopę w d*pie innych postaci :P .

 

Co do Twojego pytania, to szukam czegokolwiek, co można by oglądać "do kotleta" ;) .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli lubisz seriale z akcją, to polecam Xenę wojowniczą księżniczkę i Spartakusa: Krew i Piach,Bogowie Areny, Zemsta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak cokolwiek, to może któryś z moich ulubionych przypadnie Ci do gustu: Gra o Tron, The Walking Dead, Breaking Bad, Sherloock, Arrow. No i jak chcesz się pośmiać, to może Big Bang Theory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze trafiłeś :happy:

 

GRA O TRON! - świetne efekty, piękne intro, 100% zgodności z książkami.

DOKTOR WHO - brytyjska legenda, protoplasta tasiemców sci-fi ♥ Pierwsze sezony Classic Who robione typowo dla dzieciaków, ale jako początkujący polecam zacząć od New Who czyli Dziewiątego Doktora (Eccleston) - Nietuzinkowe postacie, genialni aktorzy, mnóstwo humoru, epizody wywołujące nocne koszmary i w ogóle szał ciał ♥

SHERLOCK - nic w nim z fantastyki oprócz tego, że jest fantastyczny xD Produkcja BBC,obecnie dostępna na TVP2 w niedziele późnym wieczorem. Najlepsza ekranizacja słynnych powieści o Holmesie ever, trolling Stephena Moffata, Hobbit Bilbo w roli Watsona i brzydki lecz czarujący Cumberbatch :D

ARROW - ekranizacja komiksów "Green Arrow", świetna obsada, efekty też nie byle jakie no ogólnie oglądam i się zachwycam ;D

MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D - spotyka sie z dużą krytyką negatywną a ja do dziś nie rozumiem czemu o.O zajemegadobry serial o trudnym życiu i ekscytujących misjach agentów Tarczy z Coulsonem (tak, on żyje xD) na czele ♥

 

+ tysiąc seriali, które oglądam a których mi się nie chce opisywać ;D Torchwood, Tomorrow People, Castle, NCIS, Dawno dwno temu, Witches of east end, Pod kopułą...

+ te już zakończone (mój osobisty top 10): Archwium X, Tajemny Krąg, 4400, Heroes, Tru Calling, Lost, Unusuals, Charmed, Dollhouse, This is not my life :D

 

Życzę powodzenia xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze dodam do tej zabójczej mieszanki Hannibala. Ale jeśli chcesz coś lekkiego, to Hanni nie zda egzaminu. Serial słabo trzymający w napięciu, jednak ma w sobie 'to coś', co przyciąga widza i nie chce puścić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GRA O TRON! - świetne efekty, piękne intro, 100% zgodności z książkami.

Taaa... Powiedz to żonie Robba i nieogolonej czuprynie Tywina Lannistera ;) . Nie wiem czemu, ale dwie rozbieżności (szczególnie ta druga) irytują mnie najbardziej.

 

Ok, będzie szybciej jak napiszę, co już oglądałem, bo było tego... sporo ;) .

 

Rome - fajny klimat starożytności.

 

Boardwalk Empire - obecnie oglądam, za każdym razem jak nie mam absolutnie nic innego do roboty, a liczenie owiec w głowie mnie już nie bawi... Nie porwało mnie, dlatego szukam czegoś innego.

 

The Walking Dead - bleh. Nie napiszę więcej, bo mi szkoda klawiatury ;) .

 

Vikings - obejrzałem pierwszy sezon, póki co po drugi nie mam ochoty sięgnąć.

 

Under the Dome - całkiem spoko serial i przy okazji absolutny faworyt w wyścigu o tytuł w kategorii "Największe rozbieżności między filmem, a jego książkowym pierwowzorem" ;) .

 

Game of Thrones - o tym serialu zostało napisane już chyba wszystko.

 

Jericho - serial osadzony w postapokaliptycznym świecie. Szkoda, że nie nakręcili dalszych sezonów.

 

Breaking Bad - serial, którego fenomenu za nic nie potrafię pojąć. Dla mnie wieje nudą.

 

Nikita - piękne kobiety w obcisłych strojach, sceny walki i... piękne kobiety w obcisłych strojach. Dlaczego ja to przestałem oglądać?...

 

Married... with Children - jeden z moich ulubieńców. Niestety brutalnie zgwałcony przez polskiego lektora, przez co niedoceniany.

 

Smallville - wstyd się przyznać, ale obejrzałem wszystkie odcinki. Eh, czego to człowiek kiedyś nie robił, byleby się tylko nie uczyć ;) .

 

Band of Brothers - serial z gatunku tych, które po prostu trzeba zobaczyć.

 

Two and a Half Men - do czasu wyrzucenia Charliego z obsady, jeden z najśmieszniejszych seriali.

 

Heroes - serial, który miał szansę stać się kultowym, niestety z czasem stał się prostu głupi.

 

Californication - nie dla każdego, ale ogólnie bardzo dobry serial.

 

Castle - jeden z niewielu seriali, które ciągle są nagrywane i który z przyjemnością oglądam.

 

Friends - dla mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Co prawda nie mogę, go już oglądać, gdyż wszystkie odcinki (nawet w wersji rozszerzonej) obejrzałem ponad 10 razy. Ponadto serial, na którym nauczyłem angielskiego ;) .

 

The 4400 - jak już nie ma nic innego, to można obejrzeć ;) .

 

Lost - wiadomo ;) .

 

Desperate Housewives - nie wiem, co mnie skłoniło do obejrzenia tego serialu (nie wiem czemu, ale kojarzył mi się "M jak miłość"... ;) ), ale była to jedna z największych niespodzianek w moim życiu. Absolutnie genialny serial i to trzymający poziom przez wszystkie sezony.

 

Prison Break - pierwszy sezon nawet całkiem dobry. Potem tragedia, i to bynajmniej nie grecka... ;)

 

House M.D. - po prostu dobry.

 

How I Met Your Mother - starałem się oglądać do końca, ale ten serial stał się po prostu żenujący. A szkoda, bo z początku można się było pośmiać.

 

Supernatural - gdyby serial ten skończył się na piątym sezonie, to jako całość nie miałby sobie równych. Niestety, pieniądze nie śmierdzą, a kolejne sezony, to więcej zer na koncie...

 

Dexter - jeden z moich ulubionych.

 

The Big Bang Theory - dla mnie, ścisłego umysłu, cotygodniowa dawka śmiechu ;) .

 

Uff, więcej grzechów nie pamiętam ;) .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Two and a Half Men - do czasu wyrzucenia Charliego z obsady, jeden z najśmieszniejszych seriali.

 

Nie zgadzam się bez Charliego ten serial stał się żenujący Kutcher nie powinien się pchać do niego, bo nie pasuję. Ashton niestety nie jest dobrym aktorem, a do poziomu Sheena mu brakuje.

 

Friends - dla mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Co prawda nie mogę, go już oglądać, gdyż wszystkie odcinki (nawet w wersji rozszerzonej) obejrzałem ponad 10 razy. Ponadto serial, na którym nauczyłem angielskiego ;) .

.

 

A z tym się akurat zgadzam uwielbiam Przyjaciele zawsze się nie mogę doczekać, kiedy puszczą znowu w TVN7. Znakomity jest ten serial, a szczególnie najlepszy jest Joey i Chandler. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Two and a Half Men - do czasu wyrzucenia Charliego z obsady, jeden z najśmieszniejszych seriali.

Nie zgadzam się bez Charliego ten serial stał się żenujący Kutcher nie powinien się pchać do niego, bo nie pasuję. Ashton niestety nie jest dobrym aktorem, a do poziomu Sheena mu brakuje.

Dokładnie tak samo uważam ;) . Przeczytaj jeszcze raz uważnie, co napisałem ;) .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Two and a Half Men - do czasu wyrzucenia Charliego z obsady, jeden z najśmieszniejszych seriali.

Nie zgadzam się bez Charliego ten serial stał się żenujący Kutcher nie powinien się pchać do niego, bo nie pasuję. Ashton niestety nie jest dobrym aktorem, a do poziomu Sheena mu brakuje.

Dokładnie tak samo uważam ;) . Przeczytaj jeszcze raz uważnie, co napisałem ;) .

 

A przepraszam przez ten róż źle przeczytałem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ok, będzie szybciej jak napiszę, co już oglądałem, bo było tego... sporo ;) .

 

 

Dużo seriali oglądałeś. Widzę że lubisz Comedy Central ;) Polecam Hoży Doktorzy i On,Ona i Dzieciaki; polski serial kryminalny Fala zbrodni, ewentualnie Rodzina Borgiów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala zbrodni... aj oglądało się. =) moim ukochanym bohaterem byl Igor. Myślę że Natasza Urbańska ten serial rozwaliła, a tak fajnie było.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.