Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Pierwsze forumowe spotkanie, 2013

Recommended Posts

O miejsce gdzie mogło by się zwalić 666 osób i nikomu by to nie przeszkadzało :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Myślę, że w centrum miasta będzie problem :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ja kocham moją rodzinę rozsianą po całym świecie *.* mam jakiś krewnych w Łodzi. Postaram się nawiązać kontakt i spytać o jakieś fajne miejsce :)

 

Super, daj znać jak się czegoś dowiesz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś mieszka w Łodzi i ma jakieś pomysły niech sie zgłasza, każda pomoc sie przyda.

Ja mieszkam na terenie Waszawy więc może być problem z kombinowaniem tam.

Bo się ktoś tam ofiarował xD

Ofiarujcie się ofiarujcie.

 

 

Paweł, Twoje opcje są jak najbardziej warte rozpatrzenia. Widzę, że wyłonił nam się koordynator działań. :)

 

Z tego co wiem w łodzi są specjalne miejsca na ogniska więc można się ciekawie pobawić.

To świetnie! Możemy pomału ogarniać jakiś kontakt i ewentualnie podpytać jak tam sprawa wygląda. Wtedy nie będziemy potrzebowali przewodnika w Łodzi bo będziemy mieli już coś zaplanowane. :)

 

Hym można sie nad tym zastanowić, mogę to być i ja z kimś z Łodzi.

Można Helsera sie popytać on mieszka w Łodzi więc raczej może wiedzieć coś.

Po krótszym rozpoznaniu z tego co sie dowiedziałem są miejsca na ogniska w Łodzi:

 

Arturówek , Stawy Jana , Młynek .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smutna sprawa - na 99% mnie nie będzie, więc ta wcześniejsza deklaracja nieaktualna. Nie chodzi o to, że nie chce dostać chłosty od Beatki, po prostu moja mama mnie nie puści, a że jestem niepełnoletnia nic z tym nie zrobię. Nie wypiję z wami herbatki malinowej, nie zapoluję na megawiewiórki i megażółwie... A tak na poważnie, przykro mi, bo bardzo chciałabym się z wami spotkać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Więc Łódź? W mordę, daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łódź daleko... Gdyby to był Wrocław czy Kraków, to prawie na pewno bym się pojawiła ;) Miło by było pogadać o NW z innymi fanatykami, bo moi znajomi uciekają już kiedy zaczynam gadać o NW xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No własnie ten Kraków. To bym dojechała. Ale Łódź jest dość daleko jak dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Sami, skąd jesteś? Moze Białystok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, skąd jesteś? Moze Białystok?

 

Nie, Opole. I problem jest taki, że do Łodzi z Opola jedzie się 6 godzin z przesiadką w Niewiadomogdzie. Ach, to nasze PKP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łódź i tak jest kompromisem w stosunku do większości, bo w miarę wszyscy mają równy dystans. Nie jest to ostateczna opcja, cały czas myślimy...

 

Nie ukrywam, że miło by było Was poznać w realu (lub w biedronce). :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ponawiam propozycje: zróbmy dwa spotkania jedno w Łodzi, a drugie w Krakowie. Bo widzę, że trochę osób jest za Krakowem, a kilka osób jest z Krakowa, więc z wyborem konkretnego miejsca w mieście nie będzie problemu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Kraków fajna opcja. Nawet nie muszę się przejmować zbytnio dojazdem :) Nawet dziś bym mógł wpaść.

Ale trochę nie fajne, ale okej. Tylko znowu pytanie ile osób się zbierze w Krakowie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do miejsca to jest do dogadania.

Zależy nam by w miare wszystkim pasowało.

I by w miare dobrze to wypadło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie wątpię, by rodzice do Krakowa puścili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ankieta z miejscowościami komu gdzie pasuje?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paweł nie znajdziemy miejsca, które będzie odpowiadało wszystkim ;) Dlatego wyszłam z taką opcją.

Proponuję zrobić listę osób, które są chętne na ewentualne spotkanie w Krk (data i inne szczegóły do ustalenia), zobaczymy czy takie planowanie ma w ogóle sens :)

 

Lista:

1. Nightfall

2. Invidia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista proponowany Kraków:

1. Nightfall

2. Invidia

3. pawel27g (mi pasuje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja byłabym za ankietą... sama może pojechałabym do Krakowa, ale na pewno nie powiem, bo jest kilka kwestii, które mogłyby to zmienić. w sumie to dwie kwestie. ale to nieistotne na razie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś napisał wcześniej podzielimy się może ta opcja będzie lepsza. No to z tego wynika, że nie wszyscy muszą do Krakowa.

 

Ciekawostka, nawet administracja się podzieli.

 

Lista proponowany Kraków:

1. Nightfall

2. Invidia

3. pawel27g (mi pasuje)

4. Ancient

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krakova? Me gusta!

 

Lista proponowany Kraków:

1. Nightfall

2. Invidia

3. pawel27g (mi pasuje)

4. Ancient

5. Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.