Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Pierwsze forumowe spotkanie, 2013

Recommended Posts

najlepiej zebrać te miasta, które tu są i zrobić ankietę :) jakby była możliwość to taką wielokrotnego wyboru, to by chyba dało najlepszy obraz tego co komu pasuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli uda się premiera Imaginaerum we Wrocławiu, to może tam coś zorganizujemy :)?

Znam fajną knajpę, która gra może nie tyle co Nightwishowy metal, ale utrzymana jest w fajnym, rockowym/heavy-metalowym klimacie.

Tak nawiasem mówiąc, to kręcili tam "Dlaczego ja?" :)

"Od zmierzchu do świtu"

 

Pomyślę z Adrianem i Beatą o jakiejś ankiecie/liście odnośnie zlotu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteśmy z różnych miejsc i trudno będzie wybrać jedno, do którego będą się mogli dostosować wszyscy. Zawsze można spróbować zrobić kilka spotkań, dla grupek osób, w najbardziej pożądanych miastach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra - południe Mazowsza przy ścianie lubelskiej - o ile ktoś taki tu jest xD Jakieś propozycje? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Warszawa , Lublin , Kielce , Rzeszów , Przemyśl to miasta do których mógłbym się pofatygować na spotkanie.

Lecz z racji specyfiki zawodu nie wiem czy będę w tej części kraju co moje miejsce zamieszkania czyli wykazane miasta mogą być poza zasięgiem logistycznym .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo w tym matmy :)

 

Ale chyba dla każdego istnieje coś takiego jak "wolne", to już zależy czy masz jakieś plany.

Ja sam nie mam pewności czy wybór miasta na podstawie wspólnej decyzji spowoduje, że będę musiał zrezygnować. Czy będę miał też możliwość w określonym przez wszystkich dniu.

 

Po prostu pogdybajmy, mamy "kupe" czasu, zbierzmy informacje, poczekajmy na mapę i będzie "cacy".

 

Ze wszystkiego wynika, że to może być sierpień, albo lipiec, w każdym razie wakacje.

Pytanie, komu odpowiada ta możliwość?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moje 2 tygodnie wolnego mam już zagospodarowane w lipcu przez uczelnię jako praktyki zawodowe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na razie się nie wypowiadam bo nie zaplanowałam dokładnie praktyk (a wyjazd min 3h w jedną stronę przy perspektywie wracasz i wstajesz na 7 do przychodni to nie moja bajka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra - południe Mazowsza przy ścianie lubelskiej - o ile ktoś taki tu jest xD Jakieś propozycje? :D

Sierpień spędzę na północy lubelskiego, przy ścianie mazowieckiej :P

 

Myślę, że dla większości osób W-wa będzie dobrym rozwiązaniem, bo dojazd jest najlepszy ^^

 

W lipcu preferowałabym Kraków, a już w sierpniu W-wę właśnie, ale postaram się stawić, gdzie zadecyduje większość.

 

Pomysł Nightfall, z "mniejszymi spotkaniami" też jest dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha... w gwoli ścisłości. Nie ważne gdzie będzie spotkanie, zapraszamy KAŻDEGO fana NW, także Was czytający niezalogowani / niezarejestrowani :) Dobrze mówię ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dział o nas mogą czytać tylko zalogowani...

Tak, więc drodzy obserwujący/nieudzielający się czujcie się również zaproszeni :P

 

(No i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła zapoznać się z wami również tutaj ^.^)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam proponuję by było magicznie. Może góry lub Mazury ;>? Nie ma co wybierać miejsca szukając wyważonego "środka", by wszyscy mieli blisko. Chyba że znajdziecie takie miejsce, które jest niedaleko nas wszystkich, a również ma charakter :3.

 

PS. Kraków zawsze spoko.

PS2. Nie mam blisko ani do gór ani do Mazur, ani do Krakowa. Hejtom mówię stop.


Pomyślę z Adrianem i Beatą o jakiejś ankiecie/liście odnośnie zlotu :)

 

Spokojnie, nie ma co teraz biegać i starać się takie rzeczy formalizować. To nie jest wycieczka do Kancelarii Prezydenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D No ale jakoś trza ogarnąć organizację :)

 

A tam gadasz :), kto powiedział, że musi być Kraków

Spotkanie musiało by być w bliskim miejscu dla wielu, na pierwszy raz, jak się wczujemy to zaszalejemy. I będzie biba :D

 

http://forum.nightwish.pl/misc.php?page=usermap

Z mapy Piotrków Trybunalski leży w miarę dogodnym miejscu :)

Chodź ta Łódź chyba lepsza.

Bo trzeba jakoś mieć tam miejscówkę.

To jaką wieś wybieramy? :D Złoty środek

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam złe wspomnienia z wyjazdu do Łodzi... wpadłam do rowu. i nie byłam pijana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wolisz, ale trza znaleźć dogodną lokalizację, z dobrą miejscówką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że Łódź byłaby najbardziej optymalnym miejscem jeśli chodzi o dojazd. Przydałoby się żeby ktoś miejscowy nas tam oprowadził, ewentualnie zorganizował jakąś posiadówę. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że Łódź byłaby najbardziej optymalnym miejscem jeśli chodzi o dojazd. Przydałoby się żeby ktoś miejscowy nas tam oprowadził, ewentualnie zorganizował jakąś posiadówę. :)

 

O no dokładnie, bo wyjdzie, że Łódź, bo środek polski, a tu nikt miasta nie zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może pójdziemy na żywioł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tak jak ja z Adrianem w Poznaniu - szliśmy przed siebie, ale się nie zgubiliśmy xDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że Łódź byłaby najbardziej optymalnym miejscem jeśli chodzi o dojazd. Przydałoby się żeby ktoś miejscowy nas tam oprowadził, ewentualnie zorganizował jakąś posiadówę. :)

 

Zgadzam się w 100% Co z tego że wszyscy będą mieli w miarę blisko, jak nikt nie będzie znał miejsca. Dlatego najlepsza opcja to wyjazd do miasta, gdzie mieszka ktoś spośród forumowiczów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

również uważam, że wyjazd w zupełnie obce miejsce jest trochę bez sensu. lepiej gdzieś, gdzie może nas ktoś oprowadzić, coś załatwić wcześniej, żeby było wiadomo gdzie warto iść.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.