Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Pierwsze forumowe spotkanie, 2013

Recommended Posts

Wygląda na to, że nie musimy zbyt wiele planować. :) Zakładając, że przynajmniej nasza 10 się pojawi to wystarczy skoczyć gdzieś na herbatkę gdzie się zmieścimy. :D

Choć ognicho w plenerze to też fajna opcja! Tylko trochę trudniejsza do realizacji.

 

Przede wszystkim musimy mieć jakiegoś przewodnika. Jeśli pasuje nam opcja Łodzi to przydałaby nam się tu Alice żeby wskazać jakieś fajne opcje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Przede wszystkim musimy mieć jakiegoś przewodnika. Jeśli pasuje nam opcja Łodzi to przydałaby nam się tu Alice żeby wskazać jakieś fajne opcje. :)

 

Jak już wcześniej pisałem, Alice ma problemy z komputerem, także rzadko bywa gdziekolwiek. W razie potrzeby mógłbym porozmawiać z pozostałymi administratorami fanpage i zapytać o jej numer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak plany z mojej starej klasy, eh nie wiele to innych obchodziło. 10% forum heh, normalka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak plany z mojej starej klasy, eh nie wiele to innych obchodziło. 10% forum heh, normalka.

 

Ciesz się, chętny mógł być tylko Adrian.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jak plany z mojej starej klasy, eh nie wiele to innych obchodziło. 10% forum heh, normalka.

 

Ciesz się, chętny mógł być tylko Adrian.

 

Jak Adrian to i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak plany z mojej starej klasy, eh nie wiele to innych obchodziło. 10% forum heh, normalka.

 

Ciesz się, chętny mógł być tylko Adrian.

 

Jak Adrian to i ja :D

 

Kogo ja próbuje przekonać... ja też :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jak plany z mojej starej klasy, eh nie wiele to innych obchodziło. 10% forum heh, normalka.

 

Ciesz się, chętny mógł być tylko Adrian.

 

Jak Adrian to i ja :D

 

Kogo ja próbuje przekonać... ja też :D

 

No właśnie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że nie musimy zbyt wiele planować. :) Zakładając, że przynajmniej nasza 10 się pojawi to wystarczy skoczyć gdzieś na herbatkę gdzie się zmieścimy. :D

Choć ognicho w plenerze to też fajna opcja! Tylko trochę trudniejsza do realizacji.

 

Przede wszystkim musimy mieć jakiegoś przewodnika. Jeśli pasuje nam opcja Łodzi to przydałaby nam się tu Alice żeby wskazać jakieś fajne opcje. :)

Co do samego spotkania jestem jak najbardziej za tym żeby się odbyło, poznanie nowych twarzy może być ciekawe.

Co do miasta Łodzi blisko szybko wygodnie.

Co do pomocy zgłaszam sie do pomocy wszystkie ręce nogi i uszy :)

1. Adrian

2. Maggie

3. Invidia

4. Sionqa

5. Morderca

6. Ancient

7. TheEscapist

8. Freyja

9. Prezes42

10. beatag60

666. pawel27g

Share this post


Link to post
Share on other sites

nom aż szatańska liczba.

Z tego co wiem w łodzi są specjalne miejsca na ogniska więc można się ciekawie pobawić.

- Transport ludzików

- Ognisko kiełbaski

- wspólne rozmowy na temat NG koncertów i innych spotkaniach (mini zlotów)

- jak ktoś umie grać na gitarze można pospiewać, naszykować play liste na kartkach co można zagrać.

- Muzyka Nightwisht mogę zabrać laptopa i głośniki.

- Można odezwać sie do drugiego FC czy ktoś od nich jest chętny i czy dysponuje jakimiś materiałami dodatkowymi

- Karaoke do Nightwish

- Picie alkoholu soki i inne.

- Każdy coś kupi, albo zrobimy konkretną składkę.

-- Mogę się tym wszystkim zająć, dodać jakieś ciekawe atrakcje

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje samemu tego nie dokonam przydała by sie pomoc jak i Administratora jak i chętnych.

Ale najpierw lista kto na 90% może przybyć na takie spotkanie.

Jak na razie pomysł padł na Łódź aLE MOŻE TO BYĆ INNE MIASTO.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja jestem jak najbardziej za :D Aczkolwiek do listy napojów dodałbym herbatkę malinową dla mnie i Maggie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z herbatką może być ciężko ale wszystko jest do zrobienia.

Jak lokalizacja i mili ludzie sie znajda myślę że będzie to możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za :D Aczkolwiek do listy napojów dodałbym herbatkę malinową dla mnie i Maggie :D

 

Jak miło, że o mnie pamiętasz :). Jeszcze pieczeń z megawiewiórki, ale najpierw ją upolujemy :devil: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja jestem jak najbardziej za :D Aczkolwiek do listy napojów dodałbym herbatkę malinową dla mnie i Maggie :D

 

Jak miło, że o mnie pamiętasz :). Jeszcze pieczeń z megawiewiórki, ale najpierw ją upolujemy :devil: .

 

ahahhahaha padłem ! Leżę na ziemi i kwiczę ze śmiechu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez przesady bez przesady, ale nie offtopujmy.

Tylko poważne pomysły.

Dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paweł, Twoje opcje są jak najbardziej warte rozpatrzenia. Widzę, że wyłonił nam się koordynator działań. :)

 

Z tego co wiem w łodzi są specjalne miejsca na ogniska więc można się ciekawie pobawić.

To świetnie! Możemy pomału ogarniać jakiś kontakt i ewentualnie podpytać jak tam sprawa wygląda. Wtedy nie będziemy potrzebowali przewodnika w Łodzi bo będziemy mieli już coś zaplanowane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja kocham moją rodzinę rozsianą po całym świecie *.* mam jakiś krewnych w Łodzi. Postaram się nawiązać kontakt i spytać o jakieś fajne miejsce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja mogę się ze znajomą skontaktować w razie czego :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę się ze znajomą skontaktować w razie czego :devil:

 

To czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Bo się ktoś tam ofiarował xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

O co mam pytać ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.