Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Pierwsze forumowe spotkanie, 2013

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Jestem zmuszona oznajmić, że się nie pojawię-mam zbyt skomplikowany dojazd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

SZYMKA NIE BĘDZIE - operacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężka sprawa, bo listy już były a w tym tempie nie ruszymy z tym do przodu. Proponuję aby Ci, którzy chcą i prawdopodobnie dadzą radę się zjawić zapisywali się w odpowiednich wątkach na listę. Tzn. dodawali terminy, które najbardziej pasują. ;)

 

Za dwadzieścia lat bardziej będziemy żałować tego, czego nie zrobiliśmy niż tego, co zrobiliśmy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam! Gdziekolwiek! ;)

 

wiesz, tylko z takiego gdziekolwiek nie wyjdzie nic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego myślę, że najlepiej byłoby zostać przy tym Krakowie, bo mamy tam jakąś grupę chętnych, a potem myśleć dalej po spotkaniu.

Pomysł Adriana ze zrealizowaniem dwóch spotkań w dwóch miastach nie jest zły, ale jak Łódź milczy to lepiej coś większego już w Krakowie zrobić i już na ten moment.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł Adriana ze zrealizowaniem dwóch spotkań w dwóch miastach nie jest zły' date=' ale jak Łódź milczy to lepiej coś większego już w Krakowie zrobić i już na ten moment. [/quote']

Co prawda pomysł nie był mój, ale był obiecujący dopóki Łódź nie zaczęła się wykruszać. Również jestem za jednym miejscem - musimy się poświęcić. :) Do Krakowa mam strasznie daleko, ale warto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Łódź się "wykrusza" (nie zaglądałem do wątku, więc nie wiem co się tam działo), to ja też się wypiszę ze zlotu. Kraków jest dla mnie za daleko. To w ogóle ma być impreza jednodniowa czy dwudniowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaczęliśmy myśleć o pozostaniu na jedną noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sie pisze nadal na ten zlot. Mimo że ostatnio nie żyje na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądam te 19 stron i przeglądam... i nadal nie wiem co wyszło z tym zlotem xD

Jeśli to nadal aktualne (mam nadzieję!) to najbliżej mam do Łodzi... ale jestem za Poznaniem, Toruniem albo najlepiej Bydgoszczą, ale pewnie tylko ja mieszkam na takim zadupiu xDDD

Nieraz żałuję, ze nie mieszkam w Warszawie albo Krakowie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądam te 19 stron i przeglądam... i nadal nie wiem co wyszło z tym zlotem xD

Jeśli to nadal aktualne (mam nadzieję!) to najbliżej mam do Łodzi... ale jestem za Poznaniem, Toruniem albo najlepiej Bydgoszczą, ale pewnie tylko ja mieszkam na takim zadupiu xDDD

Nieraz żałuję, ze nie mieszkam w Warszawie albo Krakowie :(

 

Ogarnij to: http://forum.nightwish.pl/dzial-zloty

 

Organizuje się powoli Kraków i Podlasie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.