Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Pierwsze forumowe spotkanie, 2013

Recommended Posts

Guest Simo

Lipiec bądź sierpień, najlepiej w Łodzi - mniej więcej równa odległość znad morza i z gór, z zachodu i wschodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piątek koło Kutna jest dokładnie w środku Polski :P

Jak dla mnie byle sobota, najlepiej pierwsza połowa sierpnia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie może nawet, wcześni w lipcu, sezon na roboty i mam plany w sierpniu, na start.

ja mam do 290 kilosów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Kutna czy do Łodzi mam około 300km. Wciąż optuję za plenerowym spotkaniem, o tym jaką formę spotkania preferujecie tez piszcie?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Najlepiej by było wtedy iść do kina na film Imaginaerum, ale znając nasz kraj, to ten film do nas nie dotrze. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże takie dalekosiężne plany... Ja nie wiem co będę robił za miesiąc - a wy o wakacjach gadacie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Więc już wiesz, co będziesz robiła za ... 4 miesiące :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, tylko jak ja bym się do tej Łodzi dostała ? Nie lepsza Warszawa ? Bo są lepsze połączenia komunikacyjne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wszystko, byle nie Warszawa, mam złe wspomnienia ze stolicą :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Escapist - jesteś pierwszą osobą, która mnie wzięła za kobietę xD Wakacje... Planuję znaleźć sobie dobrze płatną pracę by dorobić na studia (zapewne i tak skończę jak rok temu - miksując Milkusie i inne FruVity). Więc co najwyżej poczytam sobie wasze relacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ups, wtopa xDDD Przepraszam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wciąż optuję za plenerowym spotkaniem' date=' o tym jaką formę spotkania preferujecie tez piszcie?[/quote']

Plenerowe spotkanie ma jedną podstawową wadę - ciężko się dostać i wrócić, dlatego preferowałabym jakieś miasto.

W lipcu - głosuję za Krakowem, w sierpniu - za W-wą, ale dostosuję się o ile będę miała jak dojechać i będę wiedzieć wcześniej. Ważne, żeby to była sobota :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem, za czym optuję - do czerwca, ani weekendy (bo szkoła albo zjazdy rodzinne - w maju komunia chrześnicy...), ani w tygodniu, bo praca... Może w wakacje, ale to zależy głównie od kasy i zorganizowania opieki do podopiecznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli lipiec/sierpień i Warszawa, to na 99% będę (chyba, że akurat wyjadę... na wakacje :P). I też myślę, że weekend (sobota) byłby optymalnym rozwiązaniem. Kraków też ciekawa opcja, chętnie bym tam znów pojechała, no ale wtedy już takiej pewności w mojej dekalaracji, że będę nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jak najbardziej Kraków, z Łodzią będzie ciężko, do stolicy nie mam szans. Miesiąc i dzień nie mają dla mnie znaczenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wypisuje, albo woodstock, albo to, zresztą, żeby mieć na dojazd muszę, sezonowo robić na wiśniach, więc wszystko odpada, tylko sierpień zostaje. Prędzej chyba kasy nie zdobędę., albo na tyle dużo, to powodzenia, spotkam was, kiedy indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może ludziska by zjechały nad może ? :) W Gdyni jest fajna plaża gdzie wieczorami, latem metale przesiadują popijając złoty trunek. Jest miło i przyjemnie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jest gdzieś między "chyba" a "prawdopodobnie"? :D Ogarniam się z języka. Morze? Za daaaaleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Kraków odpada, bo za daleko. Warszawa albo Łódź już lepsze. Zaletą Gdyni jest morze- bywam ostatnio co roku i popieram tę lokalizację ;) Oczywiście możecie też wszyscy zjechać do Poznania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Gdynia drugi koniec, 4 razy więcej niż na południowy koniec, już uboleje z tą Warszawą, droga krótsza o kilkanaście km niż do Łodzi :P

Albo do Kielc, bo bliżej niż Kraków.

Zawsze można gdybać :D, zobaczy się jeszcze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.