Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

I tak sie focham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Margoś, zdradzisz jaka to propozycja? ;)

 

Ok... Dostałam propozycję pozostania w tym miejscu, w którym teraz realizuję umowę - zlecenie, tylko na innym stanowisku, no i na etat.

Normalny człowiek pewnie popukałby się w głowę, dowiedziawszy szczegółów, ponieważ miałabym zdecydowanie mniej wolnego, tylko urlop, masę obowiązków, papierków i użerania się, ale dla mnie to propozycja rewelacyjna wręcz, albowiem w tego typu pracy mam już spore doświadczenie, lubię to i... właśnie tego szukałam od kilku lat. Na dodatek w miejscu, które ma najlepszą renomę w naszym rejonie.

 

Dostałam propozycję pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w tutejszej szkole podstawowej :D

 

Szukamy z żoną takiego stanowiska dla niej od zeszłego. Niestety ciężko w tej profesji obecnie, chociaż w przedszkolach i tak jest nieco łatwiej niż w nauczaniu początkowym.

 

Gratuluję awansu w pewnym sensie rozumiem radość (potrafię sobie wyobrazić radość swoją i żony w podobnym przypadku! ;) )

 

A gdzie szukacie? W sensie region PL, miasto...?

 

W przedszkolach wcale nie jest łatwiej o pracę... Właściwie wszystko jest teraz kwestią szczęścia.

Na pewno wiele się ruszy od 2015 r. a jeszcze więcej od 2017 r., kiedy obecni nietykalni będą odchodzić na emerytury i wakaty sypną się, jak z rękawa, przynajmniej tak wynika z moich tutejszych obserwacji...

 

A z moją pracą to dopiero propozycja, nie pewniak - umowy jeszcze nie podpisałam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Lubię arbuzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie lubię arbuzów ze względu na pestki i muszę je potem wyciągać wykałaczkami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ludzie, weźcie coś ze mną zróbcie, bo mnie nosi xDDDD Zaraz tak forum zaspamuję, że brak słów xDDDDDDDDDDDDD Adi mnie zabije, wskrzesi, poćwiartuje i zakopie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jak dobiję 2000 postów, to mnie tym bardziej zabije xD Nie przewidział, że ktoś 1000 nabije xDDDDDDDDDDDDDD Dlatego jest tylko 6 gwiazdek xD Ja mówię, żeby ustawił te cholerne łby zamiast gwiazdek xDDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No ale oni to administratorzy są xD

omomomoomomomm Nutella ♥ xDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_m7iuz46TZn1raymsho1_400.jpg

 

:happy:

 

 

No i co z tego, że administratorzy?

Nade mną też wisi w powietrzu tysiąc :happy:

 

Nie chce wiedzieć ile postów z pogadalni xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Masz dopiero 730... Pfff I to ma być 1000? JA MAM O 1000 WIĘCEJ OD CIEBIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To proste że ci co są tu od początku mają najwięcej gwiazdek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to, że na pewno nas więcej nabije te 1000 i więcej :P

 

Potrzebujemy głów :> !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pablito, ja tu jestem od lutego xDDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 900 z górką :3

Tyle, że nie nabiłam ich spamem w pogadalni :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja też nie! :dodgy: jak możesz tak sądzić?! xDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam jakieś 700 coś tam i nie od spamu w pogadalni tylko od twórczych i ciekawych rozmów w pogadalni :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ty puszczkujesz. :sleepy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście ;).

 

A ty bawisz się ze zmywarką... I jakie są efekty? Zeżarła Cię! Dopiero do mnie dotarło, że nie przyszłam na pogrzeb :(. Wybacz!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No własnie! A teraz zmywarki nie ma, bo remont kuchni mam xD Nie ma co mnie zżerać xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może umywalka? :happy: Tylko czeka na talerzyk po frytkach :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Niestety, w mojej kuchni jest pusto xD


Witaj Marku! Baw się dobrze i koniecznie odwiedzaj nas regularnie! Było kilku śmiałków, którzy kilka dni nie wchodzili i mieli kilkaset postów do nadrobienia. :D

 

I przesłanie moje: Rejestrujcie się chłopy, bo nas kobity zdominują! :)

 

Boję się, co mnie czeka po powrocie ze Szwecji :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, gwiazdki straciły swoje znaczenie gdyż bardzo łatwo jest nastukać te ileś tam postów.

Jak Szymek wyżej napisał - nie przypuszczałem, że tak szybko pojawi się 1000+ na licznikach... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tak się od początku zastanawiałam, że 1000 to mało jak na max w gwiazdkach. Tym bardziej po wprowadzeniu pogadalni zamiast sb XD

Kiedy następna statystyka: kto ile nabił w pogadalni? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.