Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Szymek jest dobry. Tylko ma xDmanię. I czasem zjada dusze. Ale ogólnie jest dobry. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Spadaj na drzewo banany prostować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spadaj na drzewo banany prostować.

 

Łeee... Stare to :P Nie spadam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]


heej Marek :)

baw się dobrze i nie ucieknij za kilka dni :P

 

mnie nie było cały dzień. nieprzeczytanych 138 -_-'

 

Będę w Szwecji, będzie tydzień spokoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simo - będzie nudno :P przynajmniej miałam co robić jak czytałam te 138 postów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale nikt też nie będzie Cię odciągał od tłumaczenia wywiadów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

...Chyba powinnam iść spać, bo zaczynam włączać durne filmiki.

 

Simo, myślę, że i tak trochę spamu tu naprodukujemy. Ale bez ciebie faktycznie będzie mniej :D Tydzień... Sporo będziesz miał postów to przeczytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pogadalnia to będzie 90%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - Voldi super ^.^ faktycznie, trzeba będzie Szymkowi trochę spamu naszykować do czytania :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm, Szymek będzie miał fajne zajęcie :P

 

 

^^! Ale tego nie zaliczam do kategorii "głupie filmiki".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Też mam zajęcie, ale lepiej zachowam to dla siebie... I Evi i kilku osób, z którymi rozmawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę spać, bo jeszcze włączę sobie "I've got a big bag of crabs here" i będę miała jakieś dziwne sny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

to macie na dobranoc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Branoc Emi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dam coś na dobranoc ^^

 

 

[video=youtube]

 

 

pon pon żłe żłe żłe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie pomagasz w moim dołowaniu. Boże i pomyśleć, że mam doła przez ku*wa chłopaka...


Weźcie mnie stąd wykopcie, bo zacznę tutaj marudzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wracam z wycieczki i chyba tego samego dnia Szymek jedzie, co za zbieg okoliczności. Tyyyle dni bez Escapistowego spamu, będzie dziwnie :P.

 

 

Szymek marudzisz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ciekawe, czy w ciągu godziny mienie burza. Zmoknąć trochę nie chcę.

Możliwe, że ode mnie też będziecie mieli odpoczynek na początku lipca. Zależy, czy przyjmą moje zgłoszenie do pewnego wolontaryjnego projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

burza dłużej jak godzinę nie powinna trwać ;) chyba, że będziesz miała pecha i będzie później jeszcze padać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani, nie bawimy się w gierki, bardzo Was przepraszamy ale nie przewidujemy podobnych opcji na DE:( Wszelkie podobne rozrywki organizujcie sobie w pogadalni. Dopuszczamy tylko gry i zabawy związanie z muzyką- takie możecie organizować do woli:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, ale zdecydowałem że to będzie najodpowiedniejsze miejsce:

http://natemat.pl/63579,matki-walcza-o-godna-smierc-wlasnych-dzieci-chce-eutanazji-dla-siebie-i-dziecka-chocby-dzis?fb_comment_id=fbc_150741365111004_223246_152264898291984#f20fd70404

Jak wy odnosicie się do takich osób? Zgadzacie się z ich postulatami, czy patrzycie na takie sprawy przez pryzmat religi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale czemu nie? :c

Znieczulica to poważny problem dzisiejszego świata. Niedawno w Londynie zamordowano żołnierza w biały dzień - ze wszystkich przechodniów tylko jedna kobieta interweniowała. Nikomu nie życzę znaleźć się w tak beznadziejnej sytuacji bez jakiejkolwiek pomocy.

 

Moja mama jest pracownikiem socjalnym, więc od dziecka miałem kontakt z ludźmi upośledzonymi. Nie zamykam się na innych, bo przecież każdy z nas jest inny. ;) Wśród tych rodzin pod sejmem toczy się dramat i nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jak wielki. Eutanazja nie jest tu żadnym rozwiązaniem - stanowczo sprzeciwiam się temu. Nie chodzi o to by się pozbywać słabszych tylko im pomagać. A kto ma pomóc?

Optuję za tym by zlikwidować wszelkie państwowe zasiłki, dotacje itp. Państwo jest nieskuteczne w gospodarowaniu pieniędzy obywateli, które to powinny do nich wrócić. Gdybyśmy mieli mniejsze podatki, mielibyśmy więcej pieniędzy i sami decydowalibyśmy na co je wydać. Tylko spójrzcie:

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

- SiePomaga.pl

- liczne inne organizacje charytatywne

One robią dużo więcej niż rząd! Ale potrzebują pieniędzy, dobrowolnych dotacji a nie siłą zabranych podatków!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Gdyby się zgodzili na tę eutanazję, która w tym przypadku jest jednoznaczna z eksterminacją osób upośledzonych, co różniłoby ich od Hitlera?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.