Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Morderczyni

To i ja się żegnam. Jutro będę miała dużo czasu, więc jeśli ktoś chce, to będzie mi mógł jutro podesłać pracę domową z polskiego, to komuś zrobię. Idę męczyć jakąś książke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie dla odmiany znowu jęczę "dlaczego nie poszłam na uniwerek". Chociaż w lipcu mi przejdzie xD

Czemu w lipcu ?

Czemu uniwersytet przecież wszelkie politechniki i uczelnie techniczne są super ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uczelnie może tak, ale matma i statystyka mnie nie lubi... :( Ja z kolei zastanawiam się czemu na SGGW nie poszłam, tylko na Polibudę..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No coś co do matmy powiem tylko tyle że trzeba to lubić i rozumieć zaś co do statystyki to świetnie opisują to słowa kogoś mądrego "Statystyka to taka k**** dzięki , której można udowodnić wszystko"

Share this post


Link to post
Share on other sites

cieszcie się z polibudy, ja jestem po uniwerku i jestem bezrobotna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

cieszcie się z polibudy, ja jestem po uniwerku i jestem bezrobotna :P

 

W dzisiejszych czasach żaden rodzaj wykształcenia nie gwarantuje zatrudnienia :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to muszę najpierw skończyć, a gdzie tam marzenia o pracy w zawodzie... ho ho :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoły zawodowe bardziej gwarantują niż studia, więc mi pozostaje sobie tylko pluć w brodę, że poszedłem tam gdzie stado. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cela - dlatego teraz kończę policealną zawodówkę :P może to mi jakoś pomoże :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, jak teraz patrzę to faktycznie najlepiej było wybrać technikum. Jakby co i matura i zawód...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy po licencjacie można iść do zawodówki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu w lipcu ?

Bo będzie po pierwszej części sesji :P

I praco-praktyki ^^

Czemu uniwersytet przecież wszelkie politechniki i uczelnie techniczne są super ;-)

Wiem, że są super, ale z wyłączeniem czerwca i lutego xD Teraz nam się władza zmieniła i w ogóle -.-

 

Ja z kolei zastanawiam się czemu na SGGW nie poszłam' date=' tylko na Polibudę..[/quote']

Kiedyś była taka stronka na fb "Zachciało mi się studiować na politechnice..."

Znam ten ból xD

 

cieszcie się z polibudy' date=' ja jestem po uniwerku i jestem bezrobotna [/quote']

To chyba jedyna rzecz, która mnie do niej motywuje, bo co z tego, że kumpel, który uciekł na uniwerek ma stypendium, jak na nas się lepiej pracodawcy patrzą (albo dobrze udają, że lepiej patrzą :P ).

 

Właśnie' date=' jak teraz patrzę to faktycznie najlepiej było wybrać technikum. Jakby co i matura i zawód...[/quote']

 

Ja mam technika i co z tego jak w wymarłym zawodzie :happy:

 

Chociaż pierwsze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej miałam z głowy: "Dlaczego pani zdecydowała się na zmianę branży?"xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholerka - nocne Polaków rozmowy :P Musimy gadać o uczelniach i pracy traz? Idę stąd bo mi się depresja jeszzce pogłębi... ja się do niczego nie nadaję :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że się nadajesz na testerkę Freyja jak patrzę na to jak dokładnie prace poprawiasz ^^

Przepraszam za skojarzenie xD

 

Tylko' date=' że to właśnie bardziej doom, który z natury jest jak dla mnie bardziej klimatyczny w ogóle i nijak nie porównałbym tego do ostatnich Sirenii czy innych Amberian Dawnów. Cieszę się, że moje propozycje choć trochę przypadły do gustu z tym że nijak nie reprezentują całości albumów. Te są zdecydowanie mocniejsze. Ciężaru Tristanii raczej nigdy nie osiągnęły, ale mają momenty.[/quote']

Widzę, że nie tylko ja mam opory z porównywaniem Draconianu do wytworów "Tristanio i podobnych" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy się świetnie nadaje tam gdzie są znajomi. :) Znajomości >>>> wykształcenie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy się świetnie nadaje tam gdzie są znajomi. Znajomości >>>> wykształcenie.

Powinnam się obrazić, bo zdobyłam pracę w zawodzie bez znajomości :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie - znajomości ;/

 

A ja uważam' date=' że się nadajesz na testerkę [/quote']

? Ee? To niby zawód ma być? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja marudzisz, zobaczysz jeszcze milionerką zostaniesz :happy:

 

Za to ja naprawdę do niczego się nie nadaję, nawet na tego operatora koparki mnie nie przyjmą :(. Skończę pod mostem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinnam się obrazić' date=' bo zdobyłam pracę w zawodzie bez znajomości [/quote']

Pewnie tam gdzie jest większe zapotrzebowanie, to biorą każdego z w miarę dobrymi kwalifikacjami. A tam, gdzie za dużo chętnych na jedno miejsce to już niestety znajomości...

Share this post


Link to post
Share on other sites
? Ee? To niby zawód ma być?

Tak, w zakładach informatycznych do testowania oprogramowania :happy:

 

Rozejrzyj się, zatrudniają ludzi głównie nie po informatyce, ale z wykształceniem technicznym.

Liczy się przede wszystkim dokładność i to czy szybko się uczysz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Freyja marudzisz, zovaczysz jeszcze milionerką zostaniesz

 

Za to ja naprawdę do niczego się nie nadaję, nawet na tego operatora koparki mnie nie przyjmą . Skończę pod mostem...

Hej! To ja mam skończyć pod mostem! :P


Tak' date=' w zakładach informatycznych do testowania oprogramowania[/quote']

A jaki to ma związek z korektą błędów w tekście? O.o Nie znam się na oprogramowaniu :P

 

Rozejrzyj się, zatrudniają ludzi głównie nie po informatyce, ale z wykształceniem technicznym.

Liczy się przede wszystkim dokładność i to czy szybko się uczysz

Nie wiem czy szybko się uczę - zależy czego (a często niestety na zasadzie ZZZ). A wykształcenie techniczne to ja musze dopiero zdobyć ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki to ma związek z korektą błędów w tekście? O.o Nie znam się na oprogramowaniu

Takich ludzi zatrudniają :D

Jakbyś się znała to byś nie mogła tego testować xD

Taki, że jesteś dokładna i wyłapujesz łatwo błędy :P Od tego jest tester :happy:

A i każdego testera szkolą, żeby wiedział co wyłapywać (tak btw. :P).

 

A wykształcenie techniczne to ja musze dopiero zdobyć ;/

Też jestem w trakcie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki' date=' że jesteś dokładna i wyłapujesz łatwo błędy Od tego jest tester[/quote']

*.* Przywracasz nadzieję bezsensowi mojej egzystencji! A wykształecenie też się liczy? Bo jak nie, to ja od razu bym się na to pisała! Tylko gdzie mam się zgłosić? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
*.* Przywracasz nadzieję bezsensowi mojej egzystencji! A wykształecenie też się liczy? Bo jak nie' date=' to ja od razu bym się na to pisała! Tylko gdzie mam się zgłosić? [/quote']

Przyjedziesz do mnie :P ! U mnie potrzebują duużo testerów :P

 

A tak na poważnie - zobacz sobie ogłoszenia o pracę "tester oprogramowania", są różne poziomy testowania, tam w wymaganiach będziesz miała, ale zwykle potrzebują takich o jakich Ci piszę, bo do poważniejszych testów wykorzystują już swoich programistów ^^

Większość firm szkoli pracownika na początek, a kobietki bardzo lubią, bo ciągle ich mało w branży :P

 

Liczy się znajomość języka angielskiego, ukończony kierunek techniczny lub w trakcie, podstawowa znajomość excela ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.