Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

ale już późno... a ja jutro o 6 muszę wstać :/ a spać nie mogę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i za 25 minut muszę wyjść... mój termometr za oknem pokazuje -12, onet mówi mi, że jest -6... a jak wyszłam na balkon to poczułam jakby było -20 :/ najchętniej wskoczyłabym pod kocyk i spała dalej ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mnie też dziś nie chciało się wyjeżdżać z domu, ale jutro trzeba iść do szkoły. A najpierw się dotać do internatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cały tydzień przesiedziałam w domu, to było takie piękne :), a jak sobię myślę, że jutro mam wrócić do szkoły to aż mnie... głowa boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

lalalalala... bezsennie dziś!

 

Ty coś mówisz o spaniu ? xD Ja jak w piątek wstałem o 4 rano, tak do dziś spałem aż ... 7 godzin ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lalalalala... bezsennie dziś!

 

Ty coś mówisz o spaniu ? xD Ja jak w piątek wstałem o 4 rano, tak do dziś spałem aż ... 7 godzin ! :D

 

ja mam podobny bilans spania na tym weekendzie. tylko w piątek pozwoliłam sobie na lenistwo do 9 rano :P ale kolejne dwie noce słabo przespane...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

lalalalala... bezsennie dziś!

 

Ty coś mówisz o spaniu ? xD Ja jak w piątek wstałem o 4 rano, tak do dziś spałem aż ... 7 godzin ! :D

 

ja mam podobny bilans spania na tym weekendzie. tylko w piątek pozwoliłam sobie na lenistwo do 9 rano :P ale kolejne dwie noce słabo przespane...

 

Ja byłem na konwencie xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheEscapist - wiem, widziałam jak się chwaliłeś wyjazdem, więc obstawiam, że nie mogłeś się go doczekać :P i po jednym z twoich wcześniejszych postów wnioskuję, że impreza się udała :) to w sumie dobrze, że w ogóle spałeś :P

 

ale cieszę się, że wróciłeś, bo coś ostatnio mały ruch był na forum, teraz aż miło coś poczytać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ahahahhahaha pospamuję ! buahahahaha będę wcieleniem zła xD A potem będą mieli 1000 postów nieprzeczytanych xD

 

Poza konwentem, wczoraj spotkałem się z Adrianem i, uwaga, uwaga, ZGUBILIŚMY SIĘ XDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje :D Poza tym, jak już jesteśmy w temacie spania, to nie pochwale się żadnym wstawaniem o 5, bo do szkoły normalnie wstaje o 6.30 żeby zdążyć na autobus, a w weekendy czasami to nawet to do 11 śpię ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheEscapist - może zainwestujecie w GPSa jakbyście mieli się następnym razem spotkać? :P

 

@Invidia - wysypiaj się póki możesz :P ja jak mam możliwość to też do 11 potrafię spać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

@TheEscapist - może zainwestujecie w GPSa jakbyście mieli się następnym razem spotkać? :P

 

@Invidia - wysypiaj się póki możesz :P ja jak mam możliwość to też do 11 potrafię spać :P

 

Sądzę, że GPS nie pomoże xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Gratulacje :D Poza tym, jak już jesteśmy w temacie spania, to nie pochwale się żadnym wstawaniem o 5, bo do szkoły normalnie wstaje o 6.30 żeby zdążyć na autobus, a w weekendy czasami to nawet to do 11 śpię ^^

 

Ja o 6 to normalnie wstaję. Ostnio kaszel nie daje mi spać i wstaję wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czas szkoły? Wstaję o 6 :) Sobota? huehuehue do 9 ♥ Bo trzeba się ogarnąć na korki z matmy :D Niedziela? Loteria. Od 7 rano - do 11 w południe :D Chodzenie spać to inna sprawa :D Przeważnie po północy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To gdzie wy do szkoły chodzicie, że o 6 wstajecie ? Ja mam pierwszy dzwonek o 8:30, to tak śpie do 7, po 7 i wstać nie mogę ;). Panie Boże na motorze, wychodzi na to, że straszny ze mnie leń!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ja jak idę na 8 na lekcje, to wstać muszę o 5.30 :D pociąg mam o 6.30 xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im więcej mam nauki, tym więcej czasu znajduje na forum :happy:

 

MAGIC !!! ^.^

 

@Maggie - nic tylko się cieszyć ;) masz to szczęście, że nie musisz dojeżdżać. ja też do szkoły się nie spieszyłam. najdalej to miałam na nogach jakieś 45 minut spacerkiem. jak się pospieszyłam to w niecałe 30 dało się dotrzeć. autobusem jechałam jakieś 20 - 50 minut. w zależności od korków :P takie zalety mieszkania w mieście i dużego wyboru szkół. jakbym się uparła to podstawówkę, gimnazjum i liceum znalazłabym pewnie w promieniu 2 kilometrów od domu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że magia tym bardziej, że te moje "5 minut" na forum to godzina, a 5 minut nauki to.. 5 minut nauki ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że magia tym bardziej, że te moje "5 minut" na forum to godzina, a 5 minut nauki to.. 5 minut nauki ^.^

 

bo w internetach czas płynie inaczej. tu jest inny wymiar. coś jak Narnia :happy:

 

i tak przy okazji Narnii:

narniah.jpg

to gdzie ja mieszkam? w Narnii właśnie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten film video jest niedozwolony w Twoim kraju :o

 

Kiedyś na jednym mieszkaniu przez szafę mogłam się przedostać do pokoju sąsiada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priorytety? Nauka matematyki na sprawdzian? Lol. Oglądanie serialu do prawie 4 nad ranem :D u większości ludzi nauka ma niższy priorytet :D czemu wstaję o 6? Autobus :) trzeba się jakoś wyrobić. Ale na przykład jutro mogę wstać o 7:30 :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

To gdzie wy do szkoły chodzicie, że o 6 wstajecie ? Ja mam pierwszy dzwonek o 8:30, to tak śpie do 7, po 7 i wstać nie mogę ;). Panie Boże na motorze, wychodzi na to, że straszny ze mnie leń!

 

W Białymstoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.