Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Można potem w jakieś ... Głowy Tarji' date=' czy coś pozamieniać xD W sensie, że 6 gwiazdek to jedna głowa Tarji xD potem zbieramy następne 6 gwiazdek itd. I później, gdy będzie 6 głów Tarji ... to może ... cholera, nie wiem xD[/quote']

 

Hej, a miałam napisać o głowach Tuomasa :P

Albo lepiej! Tuo, jako sam mistrz, to będzie dopiero na końcu! Może najpierw Emppu, 6 Emppu, to Juka itd :P

 

I to jest właśnie plus pogadalni, bo w SB się nie da cytować XD i mozna sięodnieść do wypowiedzi sprzed kilku stron. A zważając na to, że ostatnio trzaskamy posty w trybie ekspresowym, to można się zgubić już po godzinie nieobecności na forum ;)

 

To teraz pozostaje nam zrobić kolejność naszych głów ;D I będziemy kolekcjonować głowy xD jak to mhrocznie brzmi :D


Może w sb nie da się cytować, ale sb jest dla offtopu, w którym rzadko kiedy ma znaczenie co działo się 5 minut temu :P

 

Choć faktycznie zostawić was na chwilę :P

 

TO NIE JA XDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy płaczą ze śmiechu, a ja nie mogę wyrzucić 1 łezki :P.

 

O ty nieczuła .... xD Za karę nie dostaniesz sznurówek - będę miał dwie pary :devil:

 

O nie! W takim razie to był żart, serio serio! Podzilisz się sznurówkami ? plllis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To teraz pozostaje nam zrobić kolejność naszych głów ;D I będziemy kolekcjonować głowy xD jak to mhrocznie brzmi :D

 

Prawie jak... xD

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wszyscy płaczą ze śmiechu, a ja nie mogę wyrzucić 1 łezki :P.

 

O ty nieczuła .... xD Za karę nie dostaniesz sznurówek - będę miał dwie pary :devil:

 

O nie! W takim razie to był żart, serio serio! Podzilisz się sznurówkami ? plllis ;)

 

Zastanowię się ... Hmm ... NO SKORO JUŻ TAK ŁADNIE PROSISZ TO NIECH CI BĘDZIE XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Uciekam na Caritas. Wrócę za godzinę....albo dwie, bo ta baba jest zakochana w skrzeczenoiu własnego głosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

LUDZIE!

 

Patrzcie, co mi Adrian napisał :D

 

83d964458ebb4847.jpg

 

Pokażmy, do czego jesteśmy zdolni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się uśmiałam przy FloorOfftopie XD Dawajcie, piszmy! Będzie śmiesznie! Może wreszcie wiosna sobie o nas przypomni i przyjdzie do roześmianych ludzi ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale się uśmiałam przy FloorOfftopie XD Dawajcie, piszmy! Będzie śmiesznie! Może wreszcie wiosna sobie o nas przypomni i przyjdzie do roześmianych ludzi ^^

 

Dobra, to zapodaj temat xD


Zróbmy transparent "Zostawcie FloorOfftop xD" !

 

Ty chcesz, bym znowu sikał ze śmiechu ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty chcesz' date=' bym znowu sikał ze śmiechu ? xD[/quote']

Ja nie wiem co Ty gdzie robisz, ale cieszę się, że wszelkie efekty specjalne są poza moim zasięgiem xD

 

(Mina współlokatorki na mój śmiech do monitora- bezcenna ^^.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ty chcesz' date=' bym znowu sikał ze śmiechu ? xD[/quote']

Ja nie wiem co Ty gdzie robisz, ale cieszę się, że wszelkie efekty specjalne są poza moim zasięgiem xD

 

(Mina współlokatorki na mój śmiech do monitora- bezcenna ^^.)

 

U mnie w domu już się przyzwyczaili do mojego śmiania się do monitora ;D Często tak mam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami abstynenci na forum. Zobaczymy na zlocie!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się śmieję tak morderczo i "Hoho, ale zabawny ten komputer". Jestem głupia.

 

I nici z mojego offtopu, bo na telefonie mam wolny internet... Będę tylko was śledzić ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zlocie wszyscy upijemy się muzyką NW :happy:

 

@Maggie z batem na internet. Poganiaj xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Sami abstynenci na forum. Zobaczymy na zlocie!!!

 

Wiesz, ja może Ci postawię trochę wódki kilka dni przed zlotem, byś na nim miał "wódkokwstręt" o którym wspominałeś ostatnio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz' date=' ja może Ci postawię trochę wódki kilka dni przed zlotem, byś na nim miał "wódkokwstręt" o którym wspominałeś ostatnio :D [/quote']

Przerażasz mnie, Ty musisz tak wszystko pamiętać? :D Od jutra zaczynam uważać na to, co mówię. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wódka jest niedobra... ^^

 

Wino, wino i jeszcze raz wino! xD

 

IMAGINAERUM OD RAZU MOŻE ? XD


Wiesz' date=' ja może Ci postawię trochę wódki kilka dni przed zlotem, byś na nim miał "wódkokwstręt" o którym wspominałeś ostatnio :D [/quote']

Przerażasz mnie, Ty musisz tak wszystko pamiętać? :D Od jutra zaczynam uważać na to, co mówię. :P

 

Zapamiętuję najmniejsze szczególiki rozmów, by potem nie było, że nie słucham xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeszcze co do tych sznurówek: dopiszcie mnie do listy potrzebujących, bo moje się już przecierają... I najlepiej jakieś kolorowe, co by wiosnę przywołać XD

 

Jeju, na 5 min was zostawić i już 2 strony w plecy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie chcecie zdemoralizować niewinnych ? Oczywiście, że będziemy pić... herbatkę malinową :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A jeszcze co do tych sznurówek: dopiszcie mnie do listy potrzebujących, bo moje się już przecierają... I najlepiej jakieś kolorowe, co by wiosnę przywołać XD

 

CZYLI ROBIMY ZRZUTĘ NA 3 PARY SZNURÓWEK - W TYM JEDNE KOLOROWE XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMAGINAERUM OD RAZU MOŻE ? XD

A czemuż by nie :P ?

 

Jejku, wokół sami potrzebujący sznurówek...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

IMAGINAERUM OD RAZU MOŻE ? XD

A czemuż by nie :P ?

 

Jejku, wokół sami potrzebujący sznurówek...

 

Mam pomysł, otwórzmy swój sklep ze sznurówkami ! :D Ja mogę reklamować xD Pomyślcie sobie, jak ja się drę na pół miasta xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej Wafelki, z czystej sympatii do Was nie wysłałem Floor-oftopu w kosmos tylko włączyłem w ten wątek. A szukajcie sobie gdzie są te posty. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ADRIAN ZAŁOŻYŁ DZIAŁ "KOSZ" !!!! Robimy akcję "NIE KOSZOWI" ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.