Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

idę zaraz odśnieżyć samochód żeby później zrobić to jeszcze raz. i jutro zapewne ponownie. już dosyć śniegu mam... wie ktoś kiedy ta nędzna biała kreatura stopnieje na dobre?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja Eski słucham odkąd wygrałam płytę

Tam się da coś wygrać?

Ja w Esce nie wygrałam nic, ale ostatnio wygrałam taki fajny gotycki kielich

 

Nie mam auta, może dlatego nie słucham, ale ze stacji radiowych jakiś sentyment mam do polskiej 3.

A w internecie fińskie radiorock ♥

 

Tak sobie myślę, że gdybym za dużo nie rozmyślała nad egzystencją itd., to też dla byłoby "git".

Share this post


Link to post
Share on other sites

da się wygrać, da :P nie wierzyłam dopóki do mnie nie zadzwonili :P wypełniłam tylko jakąś ankietę muzyczną, którą mi przysłali po tym jak się zarejestrowałam jako "rockowy ekspert" i tego samego dnia zadzwonili, nie minęło nawet pół godziny :D takie miałam szczęście :P no i od tej pory codziennie głosuję w liście NRD i wypełniam te ankiety jak mi przysyłają :P może jeszcze kiedyś uda się coś wygrać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To taki git nie jest, liczy się nastawienie :)

 

Ja zawsze sobie mówię, że każde doświadczenie daje mi jakąś naukę :)

Jak to mówią: Co cie nie zabije, to cie wzmocni.

Po za tym nie chciałbym myśleć, że moje przemyślenia, by były dla mnie takie szkodliwe, jak są to się dowiem, a jeśli się nie dowiem to nie będę żył w spokoju.

 

Tylko chwile są negatywne na rożny sposób, życie zawsze jest właściwe.

Poczucie się szczęśliwym nie tylko jest chwilą radości, ale tym co się dowiadujemy z życia, bo wiemy jak mamy sobie radzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oł maj gad, to wszyscy już śpią? myślałam, że jak piąteczek to się będzie więcej osób wypowiadać i trochę się wyluzuję przed jutrzejszą szkołą, a tu cisza i pustka i nie ma z kim pogadać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu Kolczasty, a ja najchętniej położyłabym się pod kołdrą i nie wychodziła aż do wiosny. W sensie: tego ciepłego wydania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj, ja też... coraz zimniej się u mnie robi :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ja zdrętwiałam dzisiaj rano, kiedy to przed 7 było -20 (podobno) a temperatura odczuwalna (ze względu na wiatr) -30,5. W takich chwilach cieszę się, że nie posiadam termometru za oknem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuu... to dlatego było mi tak zimno... ja o 7:30 wyszłam do szkoły. przeszłam 20 metrów i myślałam, że zamarznę. a jeszcze czapki sobie nie wzięłam :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

No... Aż się wychodzić nie chce... A na mnie teraz mój pies prosząco patrzy... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dziś miałam możliwość zostać w domu i w nim popracować. Za to na co dzień mam w pracy od 7 do 10 stopni:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musze, jeśli chce mieć dobrze "zakonserwowane" kwiaty cięte. Zapytaj moje kości jak to wytrzymują- koszmar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj. to jak wracasz do domu to pewnie pod koc z termoforem i herbatą? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, pod koc nie, tylko do kuchni po cieplutką zupkę:)

margoQ, hartujemy się skutecznie, w tym roku np. nie chorowałam na jakieś przeziębienia, ogólnie mało choruje- chłód jest zdrowy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

może i chłód jest zdrowy... ale za to ciepełko jest takie przyjemne... *.*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas w szkole przez cały grudzień i styczeń wymieniali kaloryfery... Szkoda, że teraz o tym zapomnieli. Przyszliśmy w piątek do szkoły i po drugiej lekcji połowa chłopaków z klasy została bez bluz :D W poniedziałek się muszę cieplej ubrać bo zgroza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aż tak? ja pamiętam, ja w liceum kiedyś siedzieliśmy w kurtkach i lekcje nam skrócili bo tak zimno było w szkole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:szuka: :wiosny:
Nie znajdziesz.

 

p.s. Takiego doła jak dziś to już z cztery- pięć lat nie miałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatka - kobieta północy :)

 

Ja to jakby nie patrzeć często się hartuje w domu takiego ciepła nie ma, ogólnie też mało choruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

ja też jej oczekuję... z niecierpliwością :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.