Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Nadrobiłam :P

 

xhonek kiedy ruszają eliminacja do Eurowizji, nie przypadkiem jakoś teraz? ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteście nie fer, jak możecie pisać w porach kiedy mnie nie ma (14.00 godzina):P gałgany :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko Ancient, nie martw się ja ogarniam i potem Ci wszystko "sprzedam"- damy radę;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqua - ale, że polskie? Polska rok temu zrezygnowała z tego widowiska :) Inne kraje? Eliminacje już się kończą :) Eurowizja właściwa jest w maju :) nigdy nie ogladam preselekcji innych krajów. Muzykę poznaję dopiero podczas festiwalu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę mam sklerozę :(

 

No, ale dobra sprawdziłam już sobie fińskie eliminacje i to mi się najbardziej spodobało:

[video=youtube]

 

Zwycięzcy nie zamieszczam, bo moim zdaniem niczego nadzwyczajnego sobą nie reprezentuje ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże jestem takim zwyrodnialcem. Oszukać Przeznaczenie 4 przy słabej psychice ogladam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, zczaiłem wreszcie o co chodzi :D

To jak będziemy świętować?

 

A mnie setka nieprzeczytanych postów przyszła :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że ludu na forum jest setka, no będzie nie długo.

 

No dziś 388 postów :D

wczoraj było sto mniej heh

Share this post


Link to post
Share on other sites

72 nieprzeczytane... dosłownie na chwilę Was zostawić!

 

Zapraszajcie znajomych to przyśpieszymy party z okazji 100 userów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tylko zastanawia, co sprawiło, że tak ożyłeś tutaj.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tylko zastanawia, co sprawiło, że tak ożyłeś tutaj.:D

 

Bo nikt mi nie spamuje nt. Nightwisha all-day-long dzisiaj. Aż mi przykro się zrobiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Bym zaprosiła, ale nikt nie słucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też znalazłem kogoś, ale jakoś jednak nie zdecydowany, po za tym nie znam tak dobrze wszystkich by decydować, się na te zaproszenia. Jeszcze poszukam, może ktoś się znajdzie.

 

A tak na marginesie, dlaczego nie wszyscy się witają, ale z nich gałgany. Tyle ludu przyszło, a z taką małą częścią miałem okazje sobie pogadać :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient, na tym forum nie ma takiego "nakazu" pisania w powitalni:) Rozumiem, że użytkownicy chcą aby poznawać ich powoli i po wypowiedziach- to całkiem dobry pomysł. Zgadzam się jednak, że np. imię fajnie byłoby znać?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem, że nie ma nakazu, chce tylko powiedzieć, miło by było, gdyby każdy się witał. Zresztą kto musi od razu przedstawiać swoją historie w powitalni, wystarczy się przywitać. Taka moja wizja kulturowa, wchodzisz to się witasz, a jeśli nie, to znaczy, że nie zagrzejesz tu długo, zresztą widzę, że wiele osób tylko się zarejestrowało, a nie widziałem ich postów. Nikomu nie każe, wyciągam wnioski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient, masz rację, jak wchodzi się w nowe towarzystwo wypadałoby się przywitać, oczywiście. Jak widać powitalne posty;) są różne. A co nieaktywnych zarejestrowanych, duże grono to tzw obserwatorzy- reszta może musi się jeszcze przekonać?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co nieaktywnych zarejestrowanych, duże grono to tzw obserwatorzy- reszta może musi się jeszcze przekonać?:)

 

Pewnie się nas boją i wolą podglądać z ukrycia :ninja: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient marudzisz :D

Nie przypominam sobie, żebym przy przedstawianiu się podała imię ^.^

Teraz poczułam się sprowokowana i zmodyfikowałam tytuł, tak aby pojawiło się w nim moje imię :D

 

To jest forum, nikt nie narzuca niczego, daje nam swobodę w utrzymaniu pewnego stopnia anonimowości, nie każdy musi chcieć się dzielić od razu jakimiś swoimi danymi.

Dla mnie podanie imienia to dużo, ba - to pierwsze forum na którym podałam linka do swojego fb/last.fm (last.fm jest dla mnie ważniejszy ^^), więc widać, że się zadomowiłam ^.^

 

 

Raczej większość zwraca się do siebie nickami, a to że ktoś ma w swoim nicku swoje imię, to już co innego :P

 

Jeśli chodzi o mnie, droga wolna, możecie zwracać się jak chcecie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beatag60

No właśnie coś takiego obserwatorzy, niepewni-niezdecydowani, a także ci nieprzekonani

 

No są różne nie każdy pisze historii.

 

Jak nabijanie pustych cyferek, tylko dlatego żeby się wybić. Trochę szkoda, nie chce, aby forum się kojarzyło na przykład ze zwykłym popularnym radiem, wykonawcą, czy durnowatym wpisem na fb, który każdy musi zalajkować.

 

DM to wyjątkowo fajne miejsce w internecie, w którym warto coś od siebie do rzucić, chce żeby było tak zawsze, żeby każdy z tego korzystał.

 

Sieć jest zawsze przesiana głupotami, niech to się wreszcie zmieni.

 

@Sionqa

No przecież mówię nikomu nic nie narzucam.

Spoko możesz się nie chwalić swoimi danymi osobowymi.

 

Ale jak ktoś założy konto, nawet "gęby nie otworzy",, to po co mu konto.

 

Są serwisy, takie na których trzeba mieć konto, by dostać linka "downladu", ale to nie jest taki serwis i można go w miarę swobodnie zwiedzać, jak się nie mylę nawet po całości, bez potrzeby posiadania na nim konta.

 

Nie marudze, jestem głodny poznania wartościowych osób, zawsze tego mało.

 

 

 

Może się wydawać, że za bardzo naciskam na tą kwestie taki jestem. Chce poznać opinie, chce wiedzieć, czy ktoś coś takiego jest wstanie powiedzieć, nie oczekuje wiedzieć kto to. Choć jeśli bym mnie coś zainteresowało, nie ukrywam, że chciałbym wiedzieć kim jest ta osoba. Jeśli miałbym kogoś spotkać.

 

p.s.

Jeśli chodzi o mnie powiem tyle nic nie narzucam, nie będę sprawiał obaw, że coś z powodu tych informacji które podaliście bym wykorzystał w niecnym celu. Jeśli nawet, to ta osoba będzie to wiedziała.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko możesz się nie chwalić swoimi danymi osobowymi.

Za późno xD

Już to zrobiłam :D

 

można go w miarę swobodnie zwiedzać' date=' jak się nie mylę nawet po całości, bez potrzeby posiadania na nim konta. [/quote']

Działu "O nas" nie można przeglądać bez konta ^^.

 

Poczekaj :) Zresztą zawsze sam możesz polecać forum nowym osobom.

 

295674_509480502423042_1154998185_n.jpg

Czyżby wiosna nie lubiła ciasteczek :( ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani w szkole mówi, a skąd masz ciasteczka. Jak raz powiedziałem, ze świeże truskawki są dostępne nie tylko w sezonie to stwierdziła, że nie prawda.

Ty wiosna chce ciasteczka naturalne, mąka nie świeża :D

 

A polecać, tylko komu? Trzeba, by wiedzieć.

Dział "O nas" raczej nie należał, by do wiedzy osoby, która nie ma konta, jak dla mnie bardzo poufne miejsce. Po za tym nawet nie powinno mieć nic wspólnego z kwestią potrzeby posiadania konta. Jest sercem forum, wiemy że działa, ale nie wiemy dlaczego i na pewno każdy tam trafi.

Ja tak sobie to definiuje jak dział klubowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni mam problemu z anonimowością czy też jej brakiem. Nie piszmy tu niczego, co mogłoby być powodem wstydu/ kłopotów.

Sionqa - może wolałaby laurkę ? Zresztą patrząc za okno na roztapiający się śnieg mam wrażenie, że przyszła !

 

P.S. Piękna sesja :

www.tweed.pl+jean_paul_ss2013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.