Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

No to moi drodzy tutaj możecie pisać o wszystkim, kto z kim zerwał, czy Anka zakochała się czy też Tomek jest bezpłodny.

A tak do sedna, to tutaj możecie dogadać sie ze wszystkim po prostu ten temat jest od offtopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie, to ja się pochwalę, że pies wygrzał mi już pies, więc idę zająć należne mi miejsce:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z psem dzielisz się komputerem :p Czy to on się dzieli z tobą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, dopiero teraz zauważyłam, że moje wczorajsze siódme stadium nieprzytomności dało o sobie znać mega nieczytelnym postem :D

 

Nie, no łóżeczko mi wygrzewa nie komputer:)

Tak szczerze, to ona komputer omija szerokim łukiem - łóżko jak by nie patrzeć wygodniejsze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mójkot kiedyś spał na komputerze ale że go wywaliłem to na łóżku albo na TV

Share this post


Link to post
Share on other sites

pawel27g, uważasz, że kot pomyślał "paniczu"?

dawaj mięso sługo;)

Pies ma Pana, a kot ma służącego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pies ma Pana' date=' a kot ma służącego:)[/quote']

 

Perfekcyjnie to ujęłaś. :) Czasem mam wrażenie, że moja relacja z kotami jest związana tylko i wyłącznie z jedzeniem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwała mi, że mam psa, przynajmniej mogę mieć "złudzenie", że żądzę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

uważasz, że kot pomyślał "paniczu"?

dawaj mięso sługo;)

Pies ma Pana, a kot ma służącego:)

Mądre słowa

Chwała że mam psa 2Koty 1 Papugę Kakadu mysz i królika i pajęczaka na książkach HP.

Tak tak na serio aż tyle tego mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś jest wyznawcą Boga, niech się pomodli za mnie, o podwyżkę dla mnie.

Dziś będę wiedział czy będę zarabiał więcej dostając awans.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hura Hura beatag60 , Już możesz puścić kciuki, awans dostałem z marszu. Teraz mam 254% więcej w kieszeni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje :)

 

Kuzyn miał na lekcji noblistów polskich. Spytałem jakich zna. Bez zastanowienia odrzekł: Adam Małysz! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje :)

 

Adrianie, pozdrów kuzyna :D Czuje, że to niezłe ziółko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrianie' date=' pozdrów kuzyna :D Czuje, że to niezłe ziółko :)[/quote']

 

Dziękuję, pozdrowię. :) Naprawdę, jak czasem coś powie... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smutno bez shoutboxa, ale od czego mamy "Pogadalnię"? :)

 

Jak przygotowania do sylwestra? Grubo czy symbolicznie? W dużym gronie czy kameralnie? Fajerwerki czy zimne ognie? Ze znajomymi czy z rodzinką?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z drugą połową - albo ze znajomymi. Nie wiadomo czy moja lepsza część będzie dysponować możliwościami. If not - zginę z tymi ludźmi. Absolutnie zginę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przestrzeni lat wyrobiłem sobie świadomość własnych możliwości i staram się "nie skończyć" zbyt szybko (najlepiej wcale). :D

Nie wiem czy to oznaka starzenia się/dojrzewania czy czegokolwiek innego, ale ostatnio preferuję wyłącznie kameralne spotkania w gronie przyjaciół zamiast hucznych imprez. Sylwestra jednak zamierzam spędzić jednak hucznie - taki mały powrót do korzeni. :) To taki wyjątkowy dzień spotkania się ze starymi znajomymi, z którymi nie ma się już takiego kontaktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne podejście.

 

Ja tam nie lubię Sylwestra, nie lubię sztucznej pompy i przymusowej radości, nie cierpię fajerwerków. A za balony, baloniki etc. chyba bym rozszarpała :P

 

 

Dlatego u mnie tradycyjnie... Ale o tym już pisałam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy 3 zaproszenia+ opcje pozostania w domu z małym towarzystwem. Wszystkie propozycje to kameralne spotkania w sprawdzonym gronie i równie dla nas ważne. Dziś musimy podjąć decyzję- to trudne:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie nagły zwrot akcji - właśnie się dowiedziałam, ze chcąc nie chcą robimy imprezę :D

Znaczy się - znajomi się po prostu zapowiedzieli, że wpadają, bez pytania o zdania czy cóś :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.