Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

Nie wiem jak można bać się psów. Zawsze sikam ze śmiechu kiedy widzę jak ludzie uciekają, albo panikuja widząc większego psa, albo po prostu jakiegoś szalonego malucha :D

 

Jak dla mnie, nie jest to zabawne. To fobia jak każda inna. Osobie, która się boi bardzo ciężko jest przezwyciężyć strach, któremu towarzyszą różne reakcje fizjologiczne. Nawet po przejściu terapii, ciężko się pozbyć przyspieszonego tętna.

 

nightwishmaster666 nie masz się czym przejmować, jedni boją się psów, inni pająków, a jeszcze inni wysokości. Ważne żeby nie przeszkadzało, to w życiu. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall, mi arachnofobia ewidentnie przeszkadza, niestety :C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba każda fobia przeszkadza w życiu... tak mi się przynajmniej wydaj. Nie ciągle, oczywiście, ale w pewnych sytuacjach jest męcząca...

 

To na pocieszenia macie mojego kiciusia ♥

dxhn.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tygrysek ! :)

 

Przeszkadza, ale ważne jest żeby nie ograniczała hmm... "intensywności" tego życia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi: fajny. Tymi swoimi kocimi oczyskami zagląda w głąb mojej duszy *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja na chwilę obecną mam 14 kotów. O! Kto pobije?

 

Żeby nie było niejasności - wszystko to koty rasy Ragdoll :D. W tym 6 to maluchy :D

 

Zdjęcia wstawię, jak będe je miała :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nami - ja mam dwa i mi zdecydowanie wystarczy... I wcale nie chcę więcej. Pozabijałyby się w moim mieszkanku jakby było ich więcej. Albo ja bym z nimi oszalała :D Czekam na zdjęcia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi - mi dwa też wystarczają, ale mojej starszej siostrze hodowla się wymarzyła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodowla wiadomo proceder dochodowy- tak też można. Zawsze zastawiam się jak hodowcy rozstają się ze swoimi podopiecznymi? Przecież nie sposób nie pokochać takiego wypieszczonego maluszka?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa koty to już tłum! A dodatku kotki... są nie do zniesienia w "okresie godowym" xD Wciąż się w siebie zaczynają, jak dzieci! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja dam coś troszkę większego niż kot :D

Zdjęcie stare, bo z 2011 roku, ale co tam ;D

 

 

2cwk2aa.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam konie ♥ Sama kiedyś jeździłam, ale to było daaaawno temu ;) Wspaniałe zwierzęta... Chciałabym jeszcze kiedyś pojeździć konno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są wspaniałe, to fakt :D

Dlaczego nie wybierzesz się na jazdę, chociaż jedną?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to chyba bym się bała wsiąść na konia i jechać gdzieś w las :P A jeżdżenie w kółeczko nie sprawia mi takiej radości. No, a żeby wybrać się w teren fajnie jest mieć z kim - nie mam żadnych znajomych, którzy jeździliby kiedykolwiek konno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konie są świetne. Jak byłam dużo młodsza to szalałam na ich punkcie. Marzyłam, żeby jeździć konno. Najbardziej właśnie tak po lesie sama lub z kimś do towarzystwa .. ahh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi odbiło i wklepałam w "allegro" Husky...

Nie mogę się ogarnąć. Takie piękne maleństwa, a takie drogie! Gdybym miała swoje pieniądze, to brałabym od ręki z cztery, ale niestety... mama też się zakochała w tych małych wariatach, ale ze względu na to, że mamy już psa (i jesteśmy w trakcie oswajania małego przybłędy) no i wydatków też nie brakuje zimą... na razie nic z tego. Płaczę. Są takie śliczne!

 

http://allegro.pl/siberian-husky-fci-maluszki-do-odbioru-i3526280878.html

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest przesłodkie!

Przepiękne są też Malamuty, praktycznie identyczne jak Husky i wszyscy je mylą :D

przykładzik:

bialy.jpg

Mój sąsiad miał identycznego, ale nie mieli czasu, aby odpowiednio o niego zadbać i zachorował latem, prawdopodobnie od braku ruchu (wybieg 4m x 6m :/ )

;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałam się pochwalić dwa tygodnie temu... mam nowego lokatora, rodzina nam się powiększyła o malutkiego Samiego :) Samuś ma 4 tygodnie, jest śliczny, robi w nocy masę hałasu i już zdążył mnie ugryźć.

Zdjęcie jest robione przez hodowlę. Mam juz własne zdjęcia malutkiego, ale są trochę... nieprofesjonalne i zamazane... :)

pmsbdmsowj5s.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, on jest przepiękny ♥ Też takiego chcę ♥

Czym go karmicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, sorry, może głupie pytanie, ale czym go karmisz? Śliczne zwierzątko, słodkie i w ogóle, ale chyba nie chciałabym mieć w domu jeża... Jakoś tak bardziej pasują mi one do życia na wolności ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżątko ♥ przepiękny ten nowy lokator :D

Ja jednak wole sierściuchy. Takiego jeża to ani przytulić, ani pogłaskać, ani pognębić (czyt. pobawić się z nim). Wolę kociałki i piesałki ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.