Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

Wercia, jak długo macie Parysa? Ile ma miesięcy, lat? Jego ulubione zabawy, jedzonko, nawyki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 7 lat, lubi spędzać czas na działce i polu (ma tam oponę do zabawy), gdyby mógł jadł by cały dzień, jest uparty i mądry (kiedyś złapał za sznurek od rolet/zasłon i go pociągnął żeby je odsłonić), ma baaaaaardzo często koszmary i czasem wyje albo warczy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę jest przerażający z wyglądu fakt ostatnio się tak nie boje psów jak się bałem kiedyś, ale bym się przeraził jakbym go spotkał na ulicy luzem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm myślę że nie spotkasz luzem (przynajmniej mojego psa) :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kotek niedługo skończy 6 lat. Kiedyś jadł tylko suchą karmę, za nic nie chciał niczego innego spróbować. Dziś smakuje prawie wszystkiego, tyle że tylko po jednym kęsie. Kiedyś spał ze mną na poduszce, dziś wybiera sobie bardzo różne miejsca. Kiedyś nie budził mnie rano, dziś wskakuje do mnie i miauczy, zaczepia zimnym mokrym noskiem i łaskocze wąsami żebym wstała. Zmienia się w dorosłego kota, ale cały czas jest bardzo grzeczny: nie drapie, nie prycha i nie jest upierdliwym "kolanowcem":)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym zdjęciu taki trochę grubiutki jest. Czy to przez jego futro/sierść ? (nie wiem czym są pokryte koty ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misio waży ponad 6 kg, ma bardzo gęste futro- należy do tych kotów które bardzo gubią sierść. Poza tym ma troszkę brzuszka, ale gruby nie jest- po prostu duży kot:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W porównaniu z moim psem to jest leciutki ;) No ale porównywanie kota do psa jest trochę dziwne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiek w porównaniu do większości dachowców jest dużym kotem:) ( a porównywanie psa z kotem to tak jak człowieka z małpą;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcS9Y01ABYg3U_6KcfAKtlbb1R4II0TOb-hsf0KqpaymtnHxJvIj

Kot i motyl w jednym ;)

Latem można zaobserwować wiele motyli. Wczoraj w ogródku zauważyłam takie motyle:

images?q=tbn:ANd9GcSo4bkU_rQOKuNh8F8FTMCzi-MbSqkcB5ZCxaklFT_RjgYuLu1vM5lmd9nA

images?q=tbn:ANd9GcT_38W9pMl86bQKJSkp8pYTz2IdlSOkQI77cFjUuWOdB7CBe69YXQ

images?q=tbn:ANd9GcT2ZHfItfqHwpAskJ0zt7GP_wpKbn6iJWEcle964ee18wdgsN_c

 

images?q=tbn:ANd9GcQCeHGyfH9XxtFu0n4XkOFpt2GiYKzrMnx13i_BxRBs0QyYEjrVig

images?q=tbn:ANd9GcQtyR0rWOcE2zmOcoyFGWsGm1PS911A4i8ntrL6sPHcnCuSQ1OZ

Zdjęcia z internetu, moje są w aparacie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

te 2 na dole wymiatają;) a serio motyle to najbardziej malownicze stworzonka- śliczne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pies boi się schodzić po schodach. Od początku wiedziałam że z nim jest coś nie tak !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka kruszynka, napisz o niej coś więcej?: wiek, skąd ją masz, jak długo ją masz, jaki ma charakterek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotek ma 2 miesiące, został znaleziony przez mojego kolegę na ulicy. Akurat kolega wybierał się do mnie, więc kot został u mnie. Miał trafić do kolegi, jednak jego kotka nie chciała go przyjąć. Więc został u mnie. Mam go jakieś 4 tygodnie z charakteru jest bojowy ale kochany. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziękuje :3 Oto więcej Piotrusia. :3 Właśnie dlaczego Pekka, dlatego że jak dobrze zauważono jest to Piotr. :3 A Piotr, właśnie go znalazł. xD

CAM02254.thumb.jpg.97b5fde086d6f2bb574a382b0ed3c435.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryby z Garncarskiej Wioski z Kamionki:

10471263_273719142820622_9179697753023600956_n.jpg

 

Strzałka:

14202_273719449487258_8256260352765155268_n.jpg

 

Niestety nie wróciła z polowania i jej dzieci zostały pod opieką swojego taty. Są już całkiem spore i radzą sobie. Na początku myśleliśmy, że zginęły bo kręci się u nas obcy kot, ale on ich nie atakuje tylko wyjada im z miski.

W tym roku jaskółki zrobiły sobie gniazdo w garażu:

10556384_273719469487256_4230165839215986819_n.jpg

 

Więcej różnych zdjęć jest na moim FB:

https://www.facebook.com/anna.frackiewicz.7/media_set?set=a.125542187638319.1073741832.100005476149315&type=3


  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

*.* słodkie kotki.

Ja od dłuższego czasu nie mam żadnego, bo mieszkam przy ruchliwej ulicy.. Dokarmiamy kilkanaście dzikich, ale to sie chyba nie liczy.

Ze zwierząt to tylko oczko w głowie taty. Przedstawiam Gomeza :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.