Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

Ładna ryba. Ogólnie takie rybki są ładne wizualnie, ale nie chciałabym ich mieć - nie da się z nimi za bardzo komunikować ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale to już chyba staruszek... wygląda jakby nie miał zębów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Bardzo sympatyczne widowisko. Zadaję sobie pytanie: jak Ci pluszowi indywidualiści dali się tak poukładać?, koty nie lubią hałasu; jak znoszą tempo i tą okropną muzykę?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kotka niedawno urodziła. Wszystko pięknie ładnie, ale znów ją ciągnie do zalotów!

Już trzeci dzień pod moim oknem wyśpiewuje swoje serenady kocur sąsiadów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeju, prześliczne ♥ ale jak ich dużo :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kot czy kotka? Bo jak wybierałam ostatnio imię dla chomika to wśród klasy najpopularniejsze było imię Stefan Batory albo Makaron. Inna sprawa że to było przed sprawdzianem z historii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie długo będę miała kotkę' date=' nie mam pomysłu na oryginalne imię. Podratujecie? [/quote']

Może być Neko :D ?

Jaką będzie miała sierść ^^ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się nie nadaję do wymyślania imion, dlatego moja nazywa się Kitten. Mam jeszcze Zenka - ale on za schroniska i tam go tak nazwali. Jakbym teraz miała nadać imię kotce to chyba dałabym jej Stefa. Albo Kunda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to działa u Was, ale ja dobieram imiona zwierzakom impulsywnie. Jak poznasz charakterek i zachowanie imię samo wpadnie do głowy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi dziadkowie mają małego czarnego kotka a w sobotę ochrzciłam go Nightwish :P On jest słodziutki ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Moje zwierzęta na ogół mają imię nadawane przez którąś z moich sióstr. Ja w tym nie biorę udziału. Z czasem każde zwierzę zyskuje kilkadziesiąt innych imion i w efekcie każdy mówi na nie inaczej.

 

Nightfall. Miałam kiedyś kocura Pirata. Może kotka Piratka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z czasem każde zwierzę zyskuje kilkadziesiąt innych imion i w efekcie każdy mówi na nie inaczej.

 

 

U mnie jest tak samo! Kot nasz ma zarówno na imię Mateusz , Matti , Bartosz i jeszcze inaczej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEATA MASZ CUDOWNEGO PSA!!!!!!!!!!!

Uwielbiam psy husky i alaskany, są piękne!

 

 

Ja wciąż hoduje koty xD Na dzień dzisiejszy mam trzy - Tośmę, Zochę i Sagę, do tego najgłupszego psa na świecie, którym wszyscy gardzą (jest troche niedorozwinięty) a ja go kocham i uwielbiam. Jest jak takie malutkie dziecko ♥

 

Jak chcecie sobie popatrzec, to tutaj

mam zdjęcia wszystkich zwierząt, które kiedykolwiek gościly w moim domu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jil, mojego huskiego już nie ma:(

Mam kota, cudnego mądrego dachowca, taki malutki jakieś 6 kg:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu... dlatego ja kiedy tylko wypuszczam kociałki na dwór, zaraz jak wrócą sprawdzam czy nie mają kleszczy. Przykro mi :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.