Jump to content
Piotrek

Co teraz czytamy?

Recommended Posts

Biblioteka? Suabo :<

W bibliotekach w okolicach mają książki sprzed 30 lat ; o mało z tych 'nowych' :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbliższe większe miasto - załóż kartę biblioteczną i korzystaj ;) teraz chyba i tak się wszystko przez internet robi, zamawia, przedłuża... tylko po odbiór i oddać trzeba się pofatygować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Chcę przeczytać "50 twarzy Greya", ale na razie mam inne wydatki i nie mam na tą książkę :<

A Wy Miśki czytaliście ją może?

 

Zaczęłam 3 miesiące temu. W pewnym momencie uznałam, że autor naczytał się "Zmierzchu". Wypadałoby skończyć.

Poproszono mnie o przeczytanie powieści "Klub Dumas", Arturo Perez-Reverte. Teraz tym się zajmuję. I atlasem geograficznym.


najbliższe większe miasto - załóż kartę biblioteczną i korzystaj ;) teraz chyba i tak się wszystko przez internet robi, zamawia, przedłuża... tylko po odbiór i oddać trzeba się pofatygować ;)

 

Jeśli jesteś z poza miasta, za założenie karty płacisz. Przy likwidacji karty ci oddają. Zamówić/przedłużyć można telefonicznie. Odbiór samodzielny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbliższe większe miasto - załóż kartę biblioteczną i korzystaj ;) teraz chyba i tak się wszystko przez internet robi, zamawia, przedłuża... tylko po odbiór i oddać trzeba się pofatygować ;)

 

Jeśli jesteś z poza miasta, za założenie karty płacisz. Przy likwidacji karty ci oddają. Zamówić/przedłużyć można telefonicznie. Odbiór samodzielny.

 

zależy gdzie, u nas wszystko się robi przez Internet ;) za założenie karty nie wiem czy się płaci jak jest się z poza miasta, ale obstawiam, że raczej nie są to jakieś horrendalne kwoty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W białostackiej Książnicy Podlaskiej w zeszłym roku było 20 zł. W tym nie wiem, jedna karta mi wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Rzeszowie zakładając kartę ma się już dostęp do wszystkich bibliotek publicznych w mieście. więc myślę, że 20zł to nie wygórowana opłata. a wątpię, żeby kosztowało to więcej. obstawiam, że góra 30zł i tyle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczęłam 3 miesiące temu. W pewnym momencie uznałam, że autor naczytał się "Zmierzchu".

 

Nie wydawało Ci się. Czytałam gdzieś, że autorka uwielbia "Zmierzch" i właśnie ta powieść zainspirowała ją do pisania. Dla mnie jest to informacja, która zdecydowanie wyklucza książkę z listy, tych które chciałabym przeczytać:cool:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nightfall - nie przekreślaj z góry żadnej książki ;) ja nie chciałam czytać HP i gdyby nie moja mama to chyba bym się za to nie wzięła. i taka świetna lektura by mi przepadła ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

zacząłem znowu czytać Trudną drogę z piekła Marilyna Mansona ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam sobie 'krótkie wykłady z genetyki" i jaram się... Znowu mnie trafiło z tą genetyką i chyba to jest 'to coś', co chcę w życiu robić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Bibliotekarka znalazła mi cykl "Oko Jelenia" Pilipiuka i sobie czytam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio zacząłem poszukiwać opracowań historycznych z okresu pierwszych Piastów. Jak już wspomniałem teraz czytam "Mieszka I", a rozglądam się już za książkami przedstawiającymi późniejszych władców tej dynastii, i późniejsze wydarzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Nightfall - nie przekreślaj z góry żadnej książki ;) ja nie chciałam czytać HP i gdyby nie moja mama to chyba bym się za to nie wzięła. i taka świetna lektura by mi przepadła ♥

 

Nie wypowiadam się bez podstanie ;) "Zmierzch" przeczytałam i nie mam o nim dobrego zdania, co do "50" czytałam fragmenty, książka zdecydowanie nie dla mnie :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszono mnie o przeczytanie powieści "Klub Dumas", Arturo Perez-Reverte. Teraz tym się zajmuję. I atlasem geograficznym.

 

Z takim językiem jak w tej powieści rzadko kiedy się obcuje, uwielbiam jak niemal wszystko spod pióra Pereza-Reverte ;), na jej podstawie powstał film Polańskiego z J.Deppem "Dziewiąte Wrota" co prawda książkę maksymalnie uprościł i skupił się tylko na jednym wątku ale sam w sobie też jest niezły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Maciek. Zgadzam się w kwestii języka. Aż postanowiłam w wakacjie przeczytać "Trzech muszkieterów" (wakacyjna lista lektur mi się wydłuża). Aktualnie kończę wspomnianego w Pogadalni Irvinga i zabieram się za "Jądro ciemności".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bibliotekarka znalazła mi cykl "Oko Jelenia" Pilipiuka i sobie czytam.

 

Czytałam, nawet spoko :) Ja aktualnie czytam Igrzyska Śmierci S. Collins

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrzyska są genialne! Chyba moja ukochana książka. ♥

Ja teraz czytam "Prawdziwe Mordersta" Charlaine Harris. Jak na razie dość nudne, ale może potem zrobi się ciekawiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę przeczytać "Papierowe miasta" Johna Greena, ale żydzę kasą na książkę, którą przeczytam raz i je*nę w kąt :< Tak samo te "50 twarzy Greya". A w bibliotece ni ma, tym bardziej tej pierwszej bo to nowa książka ...

Nic nie czytam, bo nie znalazłam nic ciekawego w bibliotece. Bardzo mało czytam, dlatego jestem wybredna ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie denerwowała główna bohaterka, tak ciapa. I ogółem, chyba nie moje klimaty. Wiem, że mamie koleżanki bardzo się podobała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakos od miesiaca zaczelam czytac cala sage Miecza Prawdy Terry'ego Goodkind'a. Czasem bardzo meczaca i nudnawa, ale juz jestem w polowie drugiej czesci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się męczę z książką "Lekarze" Ericha Segala. Masakra. Nie mogę przez nią przebrnąć i chyba ją porzucę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

 

Czytałam, nawet spoko :) Ja aktualnie czytam Igrzyska Śmierci S. Collins

 

Przeczytałam, nawet ciekawe, podoba mi się kreacja głównej bohaterki (ona ma jakieś wady!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.