Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

A dzięki za plisiczka :).

Epiki czasem słucham, ale nie zaczęto :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Michale! Baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Swoją przygodę z Nightwish zaczęłam stosunkowo nie dawno i ciągle wsłuchuję się co raz to inne utwory. Moj faworyt to " Want my tears back now". Bardzo żałuję chwilowego odejścia Jukki z zespołu i liczę, że wszybko do niego wróci bo nie wyobrażam sobie nightwish bez tego "dzikusa" z całym szacunkiem do Kaia oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Majka. :) Też uwielbiam I Want My Tears Back! Baw się dobrze na forum. :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe przywitanie, zabawę dopiero zaczynam i co raz bardziej mi się podoba i oby trwała jak najdłużej. Pozdrawiam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Michale i Majka ,miłego buszowania na forum ,wpadajcie na chat ,i zapraszam do mojej galerii na Fan Art

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Majka, baw się dobrze na forum ;)

A co prócz NW lubisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve, Maju :) Łap kaftanik. *wręcza kolejnemu świeżemu mięsku kolejny kaftan bezpieczeństwa*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Majka! :D

Też mam nadzieję, że Jukka wróci kiedyś do NW

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Majka:)! Fajnie, że dołączyłaś! Miłego odkrywania forum;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słucham różnych zespołów od Bon Jovi, Gotthard, różne szwedzkie rockowe zespoły, Edguy. O co chodzi z tym kaftanem?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak wspomniałam wcześniej dopiero się wsłuchuję w twórczość Nightwish ale jak na razie na pierwszym miejscu jest u mnie album Highes Hopes cd1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu muszę tłumaczyć kaftan... Bo to jest takie nasze forumowe wdzianko. Wszystkim nowym go przydzielam. Coby wiedzieli, że trafili do wariatkowa. Czekaj, zacytuję samą siebie sprzed paru stron tego tematu:

Służy do noszenia z dumą (proste plecy, wypięta pierś, uniesiona głowa, zdecydowany krok i jeeeedziesz!), pokazywania swojej przynależności do naszego wspaniałego grona... Do tego ma magiczne moce. I jest niezwykle ładny, dopasowany i kochany. Kochaj swój kaftanik! ♥

O. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Majka zapraszam do długiego pisania i popadnięcia w Najtłiszowy nałóg :D Wdychaj te muze razem z gwiazdami i księżycem w pełni :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Ancient, dla mnie muza jest jak oddychanie a Nightwish też się do tego przyczynia i jak już wpadam w nałóg to tak łatwo się mnie nie pozbędziecie stąd :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich sympatyków Nightwish. Jestem tutaj nowa i trochę ciężko mi się tutaj odnaleźć, ale mam nadzieję że sobie poradzę. Pozdrawiam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Justyna, dasz radę:) Jak w wielkim pałacu odnajdziesz i poznasz wszystkie komnaty cudów;)Miłego odkrywania:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.