Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Tervetouloa! Dogadałbyś się pewno z moim tatą i panem Ćwiekiem. ;) Czytałeś może jego Kłamcę albo Dreszcza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Ori!! Twój nick szczególnie przykuł moją uwagę, ponieważ mój kot ma tak na imię. :D Baw się dobrze na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw chciałabym podziękować Aresowi za link do tego wątku ;)

No więc mam na imię Karolina, mieszkam w Mielcu (koło Rzeszowa) i uczęszczam do gimnazjum.

Moją przygodę z Nightwishem zaczęłam w podstawówce, kiedy odkryłam utwór "Sleeping Sun". Potrafiłam go słuchać całymi dniami, później zaczęłam od początku czyli od pierwszej płyty "Angels Fall First" i jakoś to się dalej pociągnęło. Nie przypadł mi do gustu wokal Anette, ale to nie oznaczało nagły koniec mojego uzależnienia. :) Oczywiście słucham innych zespołów takich jak: Apocalyptica, Children Of Bodom, Lacuna Coil, Megadeth, Korn, Acid Drinkers czy też Within Temptation, który był moim pierwszym krokiem do słuchania metalu. Oczywiście też słucham tego cięższego, ale rzadko, a jak mam słuchać to Cradle Of Filth :D

Zajmuje się też rysowaniem, malowaniem. Ogólnie mówiąc plastyką, ale też większym zainteresowaniem jest muzyka. Uwielbiam śpiewać, kocham to po prostu. Jeśli chodzi o plastykę, rysuję portrety, krajobrazy i zazwyczaj związane z tematyką gotycką. Może kiedyś tutaj moje prace ujrzą światło dzienne c: Jeśli chodzi o muzykę, w mojej rodzinie nikt nie myślał o karierze muzycznej czy coś w tym stylu, będę się starała mamę wybłagać o szkołę muzyczną, ponieważ cholernie mi na tym zależy. :) Interesuję się też kuchnią, a tym bardziej kuchnią skandynawską. Gdyby ktoś chciał jakieś przepisy na obiady, desery, śniadania północne, oczywiście można się do mnie zwracać. Lubię czytać książki, jestem fanką J.R.R Tolkiena. Ogólnie zaczęły mnie interesować książki kryminalistyczne. Filmy, jeśli chodzi o filmy to uwielbiam je oglądać, ale rzadko. Gustuję w horrory. :)

Tak, chodzę do gimnazjum czyli mam dopiero 14 lat. Dziwne, bo osoby z mojego rocznika słuchają teraz tak zwanego POPu i te całe popularne gwiazdki, ogólnie chodzi mi o: Justina Biebera, One Direction, czy też Dawida Kwiatkowskiego. Nie słucham takiej muzyki, to nie dla mnie takie brzmienia. Tym bardziej osoby z rocznika 00 nie wiedzą nic o metalu, rocku i to naprawdę to jest przykre, bo te lata 70-80 to były początki tej świetnej muzyki.

To chyba tyle, jeśli chcieliście wiedzieć o moim istnieniu, mam nadzieję, że wszyscy się tu dogadamy i nie będzie żadnego problemu :)

Pozdrawiam gorąco ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Karolina, w końcu doczekałam Ciebie w odpowiednim wątku- no kurcze wszędzie są powitalne opcje!;) Bardzo fajny masz nick, podoba mi się choć nie wiem dokładnie czemu? I zapraszam do http://forum.nightwish.pl/dzial-fan-art- podziel się z nami swoimi pracami:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej! : )

Mielec powiadasz? : D Mam do Mielca ok. 20km : ) Bywasz czasem w Dębicy czy w ogóle? Wybierasz się na Czad Festiwal do Straszęcina? ;>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Karolino. :) Widzę, że mamy wiele wspólnego lubisz Tolkiena, słuchasz Nightwish i z tego co czytam też lubisz KoRna, którego uwielbiam zupełnie jak Nw i oglądasz horrory super! :D I też interesujesz się kuchnią ja się szkolę na gastronomika i moim marzeniem jest otwarcie własnej restauracji. :) Chętnie bym zobaczył twoje rysunki mam nadzieje, że nam je pokażesz. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka :D

 

Tak, chodzę do gimnazjum czyli mam dopiero 14 lat. Dziwne, bo osoby z mojego rocznika słuchają teraz tak zwanego POPu i te całe popularne gwiazdki, ogólnie chodzi mi o: Justina Biebera, One Direction, czy też Dawida Kwiatkowskiego.

 

Taka gimnazjalna rzeczywistość , cóż u nas w gimnazjum jest tak samo ^_^ . I masz fajny gust .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej! : )

Mielec powiadasz? : D Mam do Mielca ok. 20km : ) Bywasz czasem w Dębicy czy w ogóle? Wybierasz się na Czad Festiwal do Straszęcina? ;>

 

O to wspaniale, przykro mi, ale jestem teraz na wakacjach w pracy. Jestem 1200 km od domu :)


Witaj Karolino. :) Widzę, że mamy wiele wspólnego lubisz Tolkiena, słuchasz Nightwish i z tego co czytam też lubisz KoRna, którego uwielbiam zupełnie jak Nw i oglądasz horrory super! :D I też interesujesz się kuchnią ja się szkolę na gastronomika i moim marzeniem jest otwarcie własnej restauracji. :) Chętnie bym zobaczył twoje rysunki mam nadzieje, że nam je pokażesz. :)

 

Powiadasz, że szkolisz się na gastronomika? To genialnie, jeśli się marzenia spełnią, to chętnie przyjdę do twojej restauracji :D Cieszy mnie to, że mamy tyle wspólnego c:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiho Karolina. ;) Witaj na forum i baw się dobrze!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiadasz' date=' że szkolisz się na gastronomika? To genialnie, jeśli się marzenia spełnią, to chętnie przyjdę do twojej restauracji :D Cieszy mnie to, że mamy tyle wspólnego c: [/quote']

Jak się powiedzie wyśle ci zaproszenie na otwarcie. :) A masz jakiegoś ulubionego kucharza? moim idolem jest Gordon Ramsay. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiadasz' date=' że szkolisz się na gastronomika? To genialnie, jeśli się marzenia spełnią, to chętnie przyjdę do twojej restauracji :D Cieszy mnie to, że mamy tyle wspólnego c: [/quote']

Jak się powiedzie wyśle ci zaproszenie na otwarcie. :) A masz jakiegoś ulubionego kucharza? moim idolem jest Gordon Ramsay. :)

 

Magada Gessler XD Nie no żartuję, tak naprawdę to również lubię Ramsay'a ma świetne przepisy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh, powiem szczerze, że widziałem Gesslerową na żywo były Kuchenne Rewolucje w Dobrym Mieście, a ja właśnie w Dobrym Mieście mieszkam. :) Gordom ma wspaniałe przepisy uwielbiam jego programy na tvn style co sam gotuję, Masterchef i Masterchef Junior, Hell's Kitchen i Kitchen Nightmares. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramsay i jego niewyparzony język... :D

Btw. to hej :) Postanowiłem się przywitać, bo tak bardzo wysiliłaś się przy tym poście, że grzechem byłoby nie nawiązać, a tym bardziej nie zwrócić na niego żadnej uwagi :)

Uwielbiasz śpiewać... bawisz się w karaoke? Wiem, że nie będę wyjątkiem na tym forum, ale to świetnie, że w Twoim wieku są osoby słuchające muzyki Korn, Acid Drinkers czy Within Temptation, a i Megadeth ma ciekawe utwory. To bardzo dobrze, że nie idziesz wzorem kolegów z gimbazy - za mało wisienek na masie tortowej na tym świecie.

Gotyk - jestem zaskoczony, ogółem zdziwiony, że ktoś z rocznika 2000+ w ogóle interesuje się takimi klimatami. Nie chcę być wścibski, ale czy gotyk ma odzwierciedlenie także w innych aspektach Twojego życia niż plastyka?

Również powodzenia w przyszłości, bo masz ambitne plany :)

Najbardziej zainteresował mnie ten wątek Twego postu dotyczący Tolkiena i książek, bo sporo czytam i lubię to robić. Troszkę offtopu: Tolkien mnie nudzi, uważam, że są lepsi twórcy swego gatunku niż on. Ale chciałem nawiązać do kryminałów: jakich autorów polecasz?

Fajnie też, że oglądasz horrory - osobiście jednym z największych moich hobby jest horror i thriller prezentowany w animacjach, ale zawsze lubiłem też filmy grozy - im bardziej gore tym lepiej :D

Mam nadzieję, że nie weźmiesz tego za jakiś wywiad, czy chęć wypytania - to raczej taka lwia ciekawość, jak nie chcesz, nie musisz odpowiadać na moje pytania. Ah...no i jeżeli już gdzieś na forum o tym pisałaś, to przepraszam, nie czytam każdego tematu :(

To tak na zakończenie - witaj na forum i miłej zabawy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych. Ostatnio mało mnie na forum, bo nie mam dostępu do neta na kompie, a wersja mobilna jest... chyba jeszcze niedopracowana :> we wrześniu będę już codziennie :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, witaj, Lucyfetko! (Ujął mnie Twój nick. Może dlatego, że strasznie podoba mi się imię Lucyfer. Luuucek *-*) Czyżbyś pozbawiała mnie statusu Prawdopodobnie Najmłodszej Osoby Na Forum? :D Idziesz do drugiej czy trzeciej klasy? :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, witaj, Lucyfetko! (Ujął mnie Twój nick. Może dlatego, że strasznie podoba mi się imię Lucyfer. Luuucek *-*) Czyżbyś pozbawiała mnie statusu Prawdopodobnie Najmłodszej Osoby Na Forum? :D Idziesz do drugiej czy trzeciej klasy? :>

Do drugiej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O żeż Ty niedobra... Jestem stara ;_;

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O żeż Ty niedobra... Jestem stara ;_;

 

No co zrobisz, nic nie zrobisz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve! Mam na imię Klaudia. :)

Zespół poznałam w 2007 roku przez utwór "Bless The Child". Moją ulubioną piosenką NW jest "Kuolema tekee taiteilijan" od samego początku. :3 Interesuję się subkulturą gotycką, psychologią, Finlandią jednak też inne kraje północy są dla mnie wspaniałe. Kocham też literaturę, sztukę, okultyzm, mitologię, ale oczywiście też muzyką. :3 Kocham śpiewać jednak wychodzi mi tylko growl. :3 Słucham metalu, rocka, punku ale też klasyki.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve, Klaudia!

 

Ciekawe zainteresowania, dobrze trafiłaś. :) Mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas!

Masz jakieś nagrania jak growlujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.