Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

A nad jakim sklepem internetowym pracujesz? ;> Jeśli można spytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem bym się zamienił.

Fajna to jest praca jak jest się samemu, jak jest ktoś kto oczekuje czasu razem w weekendy, jest trochę trudniej.

 

Opiekuję się dużym sklepem zajmującym się sprzedażą komputerów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivan :)Baw się dobrze i powiedz jaki, jest twój ulubiony album naszych bogów o Nightwish mowa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakich bogów :D

Bóg jest tylko jeden a jego imię to Lemmy! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio ;)

Co do bogów to Perun itd. ;)

Muzycznych to Lemmy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Ivan. Nick się wziąl z fascynacji kulturą rosyjską? Czy czymś innym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivan, widzę że forumowe bestie już Cię wzięły w "ogień krzyżowy";) Milo, że wybrałeś właśnie DE do rozmów o muzyce(i nie tylko). Jak piszesz jesteś bardzo aktywną osobą i jak mniemam robisz to co lubisz- bardzo podoba mi się Twoja rola/praca na estradzie, chciałabym ją kiedyś zobaczyć z bliska:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu faceci są mało spostrzegawczy i nieempatyczni. Aczkolwiek są wyjątki. Ale raczej nie od obu na raz. Co nie znaczy, że nie rozmawiam normalnie z facetami. Po prostu się nad nimi "znęcam". xD

 

Smacznego Adrianie. ;)

 

Dlaczego akurat słowiańskie bóstwo? A Loki?

(Dlaczego ja wychodzę z założenia, że wszyscy czytali Kłamcę... xD Nie no, książka książką, a mitologia mitologią.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie Loki, a bo jestem rodzimowiercą, znacznie mi bliżej do Peruna. Niż do bogów skandynawskich.

Pomimo że bardziej i tak cenię wierzenia naszych przodków czy bliskich nam w tamtych czasach wikingach. Niż chrześcijaństwo.

 

Faceci mało spostrzegawczy ;) My po prostu nie mówimy tego co wydaje nam się oczywiste, a kobiety tego oczekują.

Empatia to zupełnie inna sprawa, faceci wykazują empatię wtedy kiedy czują że mogą sobie na to pozwolić, poniekąd kobiety oczekują twardych facetów. Takich którzy będą dbać i zapewniać bezpieczeństwo ;)

 

 

A moja praca z bliska, to coś gdzie nie ma za bardzo co oglądać ;)

Ostatni wyjazd to festiwal "Narracje" w Gdańsku. Dużo pracy po 12 godzin dziennie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukałem generalnie forum związanego z Apo

Czyli rozumiem, iż poszukiwania zakończone niepowodzeniem?

 

Sama swego czasu szukałam ^^

 

Btw., pracujesz w moim wymarzonym zawodzie ;_; szkoda, że nie mam łeba do fizyki na takim poziomie ;_;

 

Cześć nowym!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swego czasu prowadziłem polskie forum Apo ;) ale zainteresowanie było mega mierne i padło :(

Obecnie nowa płyta Apo spowodowała że jednak mam ochotę ich znowu słuchać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i kiedy to było, że ja o tym nic nie wiem :P ?

Znaczy, wiem, że jest/była strona, ale chyba też jakoś zdechła niedawno.

 

Z wrażeniami o nowej płycie zapraszam tutaj :P http://forum.nightwish.pl/watek-apocalyptica?page=2

Ja dziś widziałam teledysk zapowiadający i tak jak na razie jest średnio, za płytę wezmę się w weekend dopiero ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy...dawno. Potem było coś jeszcze ale też zdechło.

A obecnie nawet nie mam chęci na to..żeby coś zaczynać od zera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No rozumiem ;)

 

Bynajmniej, udanej zabawy na forum i dzięki za reklamę nowej płyty :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem doktorem UAM na wydziale Fizyki specjalizacji Reżyseria dźwięku ;)

 

Pozdro. Nie ogarniam, więc szacun :D A skoro studia na Ułamie, to pewnie z Poznania Pan przybył (?) :)

 

pracuję na koncertach/trasach w sezonie letnim

 

Ale zazdroszczę! Ja mieszkam w takim zadupiu, że AŻ RAZ "udało mi się" być strażniczką porządku na koncercie z okazji 750lecia miasta, w ramach wolontariatu zresztą więc nawet "dziękuję" nie usłyszałam.

Powinni mnie jeszcze przeprosić, że musiałam słuchać disco polo przez pół dnia o.O

 

Co do bogów to Perun itd.

 

Kolejny fan słowiańskiej mitologii? Przez całe swoje życie nie spotkałam nikogo, kto wiedziałby cokolwiek o mitologii innej niż grecka, a jak już poznałam, to wszyscy znali słowiańską, a o skandynawskiej nic nie słyszeli :D Jak to jest w ogóle możliwe? :P

 

 

Witam przeogromnie, zabaw jak najdłużej, udzielaj się, baw się, ucz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A skoro studia na Ułamie' date=' to pewnie z Poznania Pan przybył (?) [/quote']

 

Tak ;) z Poznania.

 

Kolejny fan słowiańskiej mitologii? Przez całe swoje życie nie spotkałam nikogo, kto wiedziałby cokolwiek o mitologii innej niż grecka, a jak już poznałam, to wszyscy znali słowiańską, a o skandynawskiej nic nie słyszeli Jak to jest w ogóle możliwe?

 

Nie fan ;)

Rodzimowierca jak już!

Znam i skandynawską i kilka innych. Ale słowiańska jest dla mnie właściwą wiara, znacznie bardziej prawdziwą niż chrześcijaństwo.

 

Czego mam się uczyć :D bo naprawdę chyba nikt by nie zniósł mojego dalszego studiowania , trochę za stary jestem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapele: Acid Drinkers, Flapjack, None, Frontside, Totem, Decaplitated, Behemoth, Apocalyptica, NiN, Tool, Black Sabbath, Lipali, Illusion, Slipknot, Ozzy, Motorhead, Sweet Noise i wiele wiele innych :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[offtop]

 

Przejrzyj mojego last.fm. jak tam Nightłosza znajdziesz to jesteś mistrzem :D

Ja znalazłam :cool:

 

 

.

.

.

.

.

Żartowałam.

[/offtop]

 

Zaintrygowało mnie to.

Nic a nic?

Przerobiłeś NW z każdą wokalistką?

(No i pierwsze co mi wpadło do głowy - to z dedykacją ^.^)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchałem, dla mnie damskie wokale w metalu są za lekkie.

Pomijając takie kapele jak jeszcze Eths czy już wymienione wyżej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie mogło, by być mało wokalistów, bo jest ich zupełnie za dużo, a za to więcej kobiet, bo np. Tarja i Floor śpiewają lepiej niż nie jeden wokalista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.