Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Nightwish znam mniej więcej od 2001/2002 roku. Pierwszą piosenką którą usłyszałam było 'Sleeping Sun' i od razu musiałam sprawdzić kto to tak cudnie gra :) Powoli moja pasja do ich muzyki wzrastała a od 2008 (kiedy to moi kochani rodzice zaczęli pozwalać mi jeździć na koncerty) zakochałam się na amen. Poza tym uwielbiam muzykę filmową (Howard Shore, Hans Zimmer oraz Two Steps From Hell). Nie wiem co jeszcze napisać, także to by było na tyle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agnees, witaj w końcu znalazłaś chwilkę, żeby napisać, cieszę się bardzo:)

Komitet powitalny w stylu "xhonek"uruchomiony, możesz iść dalej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ba! Jestem miły i uprzejmy - nie da się ukryć :) Nie gryzę przecież ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Agnees, zgadzam się z margoQ: niezły staż. :) Widzę, że postanowiłaś się ujawnić? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :)

 

Pierwszą piosenką którą usłyszałam było 'Sleeping Sun' i od razu musiałam sprawdzić kto to tak cudnie gra :)

Moją również ;)

 

Nie wiem co jeszcze napisać, także to by było na tyle :)

I tak pewnie wszystko wyjdzie "w praniu" XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Piotrze miło Cię widzieć i Ty witaj Agnees :)

 

Dobrej i miłej "nightwishowej" atmosfery na pewno tu nie zabraknie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ba! Jestem miły i uprzejmy - nie da się ukryć :) Nie gryzę przecież ;)

 

Ale poważnie niszczysz ludziom psychikę! Kiedyś byłem normalny, a potem Ty, Rocky Horror Picture Show, Nekci Menij, hot-dogi, spamy na ryjbuku... To wszystko przyniosło opłakane skutki. Wszystko Twoja wina ;_;

 

Cześć Agnees ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Peter poniekąd tak, pewna dziewczyna na FB dała mi linka do tego forum i się wprosiłem bezczelnie :) Witam wszystkich jeszcze raz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Mam na imię Monika, mieszkam na Śląsku, a Nightwisha słucham gdzieś mniej więcej od 2000r.

Poza tym mam wiele pomniejszych zainteresowań jak np. słuchanie muzyki, czytanie książek, czasem film, ale tutaj jestem bardzo wybredna :P No ale moją największą pasją jest przyroda, spędzanie czasu w bliskości z naturą, a zwłaszcza wśród zwierzaków. Z zawodu jestem technikiem weterynarii i kocham to zajęcie ;)

 

Pozdrawiam wszystkich Użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Monika:) Staż Najtliszowy masz pokazny, myślę więc że zagościsz tu na dłużej i będzie to Twoje ulubione miejsce w sieci:)

(Bardzo cieszę się, że jesteś z nami:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cry_Wolf i Arcana witam Was i życzę miłego postowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Arcano

Tak jakbym skądś Cię kojarzył ale może mi się tylko wydaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o - hej Arcana! Fajnie, że jesteś :) Jak mi się internet odmuli, to rzucę Ci wyzwanie w SongPop :) Na razie remis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, Cry_Wolf i Arcano! :) Miło mi Was powitać na forum. Widzę, że coraz więcej tu mamy "starych wyjadaczy". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.