Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Cześć wszystkim, których jeszcze nie witałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, jestem Kuba i zaginąłem we wszechświecie. Piszę to słuchając Aquy i płacząc, że mieszkania drogie/w złej lokalizacji. Się mnie studiowania zachciało. No. To przywitam resztę, która przybyła - a mnie nie zna - i idę dalej zniknąć w niebycie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim, od dawna przeglądam to forum i uważam że czas do was dołączyć :) Nayzwam się Krzysiek i licze że spędze z wami same miłe chwile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiek:) Super, że dojrzałeś do decyzji dołączenia do nas- baw się dobrze:) Masz intrygujący awatar- napisz coś o nim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiek:) Super, że dojrzałeś do decyzji dołączenia do nas- baw się dobrze:) Masz intrygujący awatar- napisz coś o nim?

 

Po prawej przeciągający się wilk Czecho-Słowacki zaś z lewej zwyczajny owczarek, pochodzą ze Śląskiej hodowli nie są moje :D, Osobiście chciał bym opiekować się "oswojonym" wilkiem, ale uważam że ich miejsce jest na łonie natury :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli kochasz wilki jak Tuomas? Masz jakieś swoje zwierzątko? Od kiedy słuchasz NW? Twój ulubiony utwór NW? Twój ulubiony członek zespołu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiek! Z profilu widzę, że lubisz MaxTV, ja również uwielbiam. ;)

 

Baw się dobrze! Może odwiedzisz nas 10.08 na zlocie w Krakowie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można tak powiedzieć, wilki są niesamowicie majestatyczne, posiadają wiele cech np emocjonalnych, potrafią współżyć z człowiekiem jeżeli działa to na ich zasadach. Swego czasu z moją dziś 21 letnią siostrą zajmowaliśmy się szczurami było to stado siedmiu samic :), na dziś nie chcę mieć zwirząt, za bardzo się do nich przywiązuję. Moja przygoda z Nightwish zaczynała się gdzieś na początku gimnazjum 3-4 lata temu kiedy to siostra pożyczyłą mi koszulkę, wszystko miałem brudne :D, koszulka jak się domyślacie była z Nightwish, a ja super fan slipknot'a i innym mocniejszych brzmień raczej nie mogłem się przekonać kiedy słuchałem ich po raz pierwszy a było to wish i had an angel z end of an era, pamiętam że spodobał mi się bardzo głos Marco, ale prawdziwy fanizm zaczął się może jakiś rok temu i trwa do dziś. Nie potrafie się określić z jednym utworem są takie które przez jakiś czas lubię bardziej kocham bless the child w utworze jest niesamowity bas, bardzo lubię slaying the dreamer, członków kocham wszystkim łącznie lubię Tarję ale gdy by nie głos Anette możliwe że nie zaraził bym się tak ich muzyką, moim ulubionym członkiem Nightwish jak na dzień dzisiejszy jest Julius :D ale się rozpisałem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Krzyśku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkam blisko Krakowa, więc poważnie to przemyślę :D prosił bym tylko o link lub kierunek gdzie znajdę jakieś informacje na ten temat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzychu :) miło się baw na tym forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, baw sie tu dobrze i zostan z nami :-) be good :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiu ♥

Czego tam słuchasz jeszcze?

Uwieelbiam wilki, planuje taki tatuaż ;3

Teraz nie mogę wołać na innych z forum 'Krzysiu', bo będzie, że o Ciebie chodzi 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiu ♥

Czego tam słuchasz jeszcze?

Uwieelbiam wilki, planuje taki tatuaż ;3

Teraz nie mogę wołać na innych z forum 'Krzysiu', bo będzie, że o Ciebie chodzi 3

 

 

Jest nie zliczona ilość zespołów których często słucham ale na czele są children of bodom oraz in extremo

Bardzo też lubię utwory Ciechoskiego do wiedźmina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Krzysiek! Skoro lubisz wilki, to może Sonatę Arctikę też? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Ksysiu. Mogę tak pisać, prawda? ;)

Skojarzyłeś mi się z pewnym innym Ksysiem, który słucha NW (nie stąd).

 

Podoba Ci się Twoje imię?

Baw się tu dobrze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiek! Skoro lubisz wilki, to może Sonatę Arctikę też? :)

 

Cześć Ksysiu. Mogę tak pisać, prawda? ;)

Skojarzyłeś mi się z pewnym innym Ksysiem, który słucha NW (nie stąd).

 

Podoba Ci się Twoje imię?

Baw się tu dobrze. ;)

 

 

Znam ten zespół, ale nie miałem okazji posłuchać, podrzuć mi jakiś utwór który przypadł Ci do gustu z pewnością wysłucham :), Czy imie mi się podoba, gdy byłem młodszy miałem z tym problem bo nie przepadałem za swoim imieniem, ale teraz jak o tym pomyśle to nie mam zastrzeżeń :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Krzysiek, co polecę z SA... :

-Shy

-Replica

-Tallulah

-Fullmoon

-Don't Say A Word

-Flag In The Ground

 

Więcej chyba nie ma sensu pisać, jeśli Ci przypadną do gustu, to sam się zagłębisz dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simo, nie zapominaj o cudownym duecie z "romanssihuhują" Johanną Kurkelą w No Dream Can Heal a Broken Heart i całym Stones Grow Her Name. ♥33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.