Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Pawełku, życzę Ci wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze:) i żeby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego!! Sto latek, zdrowia, szczęścia, pomyślności. I dużo samolotów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, Pablito! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paweł! Najlepszego, miljona modeli do sklejania, stu jeden pokazów lotniczych i ogólnie wszystkiego, wszystkiego najlepszego. Wszystkiego latającego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo! Wszyscy Ci życzą tych samolotów, to już chyba Ci wystarczy na następny rok. ;) Ja Ci za to życzę mnóstwa radości z każdego dnia, lepszego rządu (i lewicy w sejmie), optymizmu i jak najwspanialszych ludzi każdego dnia na Twojej życiowej drodze. Tych wszystkich stolatów, zdrowiów i szczęściów, co wszyscy tak wychwalają, nie wiadomo czemu. I w ogóle. O, woguli też. Nie wiem, czemu służą, ale nie będę Ci żałować. Hyvää syntymäpäivää! ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim Bardzo Dziękuje za życzenia urodzinowe i za pamięć ,ułła to sobie sporo pożyję szczęścia będzie w cholerę a to się przyda ,co do samolotów to faktycznie będzie ich sporo ,na razie mam plan na 20 modeli do przodu ,choć miejsca w pokoju co raz mniej

A Pauli dziękuje za odlotowe życzonka ,uśmiech podczas czytania był od ucha do ucha ,Buziaki dla Ciebie

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weroniko (98wercia) wysyłam Ci najlepsze życzenia urodzinowe; samych pozytywnych doznań i spełnienia marzeń:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego, Wercia :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń Werciu :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, Weroniko! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wam pięknie za życzenia. Zrobiliście mi dziś dzień :D Kiitos ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weroniko :)! Wybacz, że trochę spóźnione, ale również dołączę swoje życzenia! Spełnienia marzeń, radości, powodzenia we wszystkim co robisz, dużo pozytywnej energii i uśmiechu na co dzień. Zdrowia i wszelkiej pomyślności! 100 Lat :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubuś, życzę Ci wszystkiego co dobre, kochane i piękne. Życzę realizacji wszystkich choćby najskrytszych marzeń i celów i dużo, dużo zdrowia i radości z każdego dnia:)

Nasz nowy user irymi również ma dziś swoje święto, najlepszego i dla Ciebie:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.