Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Emiii, już ci składałem na fb, ale jeszcze raz nie zaszkodzi :D Więc spełnienia marzeń, osiągania swoich celów, podbijania świata swoją skromną osóbką, uśmiechu, radości i szalonych podróży w wielkim łosiem :D Wszystkiego naj naj!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi! ♥

Dużo radochy z życia, miłości, szaleńczej dziwności. Weny, kreatywności i odwagi tworzenia. Wspaniałych przyjaciół - w rzeczywistości, my jesteśmy wystarczająco wspaniali (istnieje obawa, że wszechświat by się rozpadł, gdybyśmy byli wspanialsi) - i przyzwoitych wrogów, z którymi w razie czego da się dogadać. Otwartości na świat. Motywacji do podejmowania kolejnych trudów w imię (jakiegokolwiek) wyższego celu. Nie bania się ludzi. Pająków. I nie wiem, czego jeszcze. Wszystkiego. Masz zakaz. O.

No i jeszcze tych wszystkich klasycznych pierdół, dobrych ocen, fajnej klasy, przyzwoitych nauczycieli, żeby cię rodzina słuchała, a prezenty były najlepsze na świecie. I jeszcze szczęścia i zdrowia.

No dobra, bądź jeszcze zawsze taka wspaniała, jak jesteś - też nie możesz być wspanialsza, bo świat umrze. Sto lat Emi. Albo nawet nieskończenie wiele, zostań naszym Henrym Morganem. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje duszyczki. Niezawodne. Dziękuję ♥

Kochana Emi:)! Najlepsze życzenia urodzinowe! Wszystkiego nightwishowego' date=' depeszowego, jaskiniowego..Dużo radości, słodkości, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń, żadnych stresów w nowej, szkolnej rzeczywistości i oczywiście samych sukcesów w nauce..Buziaki i wieeeeeeelki "hug" dla Ciebie:D![/quote']

Depeszowość, Jaskiniowość, miłość, słodkość i przytulanie. Emi lubi. ^^

Kochana Emi' date=' życzę Ci abyś zawsze miała siłę, by walczyć o swoje marzenia, aby całe Twoje życie było wspaniałą przygodą, takich możliwości i takich wyzwań o jakich zawsze marzyłaś, tak byś nigdy nie traciła wiary w siebie i we własne umiejętności- wszystkiego najlepszego:)[/quote']

Abym, abym, bo siła i wiara w siebie bardzo mi się przydadzą :D

Milla! Winnam Ci równie wspaniałych życzeń' date=' jakie Ty złożyłaś mi. Niestety, nie znam Cię na tyle dobrze, aby wiedzieć co jest Twoim marzeniem. Więc tak od serca: zdrowia, szczęścia, pomyślności, szczęścia w życiu, wielkiej kariery, i częstych spotkań z Nightwish'em. A konkretnie, to z jego członkami :P A także spełnienia największych marzeń, wielu przyjaciół, milionów dolarów, (...byś została Milliaderką :P). Wszystkiego, wszystkiego najlepszego :)[/quote']

Marzenia, kariera, szczęście i haj$. Wszystko się zgadza. Prawidłowo, Lawendo. :)

Już złożyłam' date=' co prawda, na Twarzoksiążce, ale tu mogę się do woli rozwinąć! Wszystkiego najlepszego, Milla, dużo DE, a co za tym idzie dużo Nightwisha, dużo radości, zdrówka, ocen...hm... smakołyków (bo słodkie, tudzież po prostu smaczne rzeczy zawsze są mile widziane! :D)! Słowem - samych najlepszych rzeczy. :)[/quote']

Tajeczka ^^ Yay for słodycze ^^

Droga Staruszko Emi, życzę Ci jak najmniej zmarszczek, pociechy z wnuków i żeby Twoja ręka przestała notorycznie odpadać! Sto lat!

Nie masz pojęcia, jak ja się teraz męczę z tym postem. Pisanie obiema dłońmi na klawiaturze jest ogólnie rzecz biorąc dużo wygodniejsze i bardziej efektywne, ale jedna jakoś nie chce trzymać się reszty ciała, a ja co chwilę muszę ją podnosić, wystają z niej jakieś paskudne, oślizgłe żyłki, krew kapie na biurko, dywan i pracę domową z angielskiego, generalnie siedzę tu i powoli szlag mnie trafia z powodu zaistniałej sytuacji, tak że ten... Doceńcie, jak się dla Was poświęcam! Kiitos, Adi, pradziadku moich nieistniejących wnucząt ♥

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy : ). Zaśpiewałbym Ci urodzinową piosenkę, ale obawiam się, że nie śpiewam zbyt dobrze. Na szczęście znam paru ktosiów, którzy zgodzili się zrobić to za mnie.

Także ten.

Specjalnie dla Ciebie

Nightwish w utworze "Happy Birthday"

Ojej, dzięki :D Ale wiesz, ja tam nie miałabym nic przeciwko, gdybyś Ty mi zaśpiewał. W końcu śpiewać każdy może, jestem tego najlepszym przykładem :D

Emiii' date=' już ci składałem na fb, ale jeszcze raz nie zaszkodzi :D Więc spełnienia marzeń, osiągania swoich celów, podbijania świata swoją skromną osóbką, uśmiechu, radości i szalonych podróży w wielkim łosiem :D Wszystkiego naj naj!!![/quote']

Wielki Łoś zawsze na propsie. Jesteś fajnym człowiekiem, Kuba, wiesz?

Emi! ♥

Dużo radochy z życia, miłości, szaleńczej dziwności. Weny, kreatywności i odwagi tworzenia. Wspaniałych przyjaciół - w rzeczywistości, my jesteśmy wystarczająco wspaniali (istnieje obawa, że wszechświat by się rozpadł, gdybyśmy byli wspanialsi) - i przyzwoitych wrogów, z którymi w razie czego da się dogadać. Otwartości na świat. Motywacji do podejmowania kolejnych trudów w imię (jakiegokolwiek) wyższego celu. Nie bania się ludzi. Pająków. I nie wiem, czego jeszcze. Wszystkiego. Masz zakaz. O.

No i jeszcze tych wszystkich klasycznych pierdół, dobrych ocen, fajnej klasy, przyzwoitych nauczycieli, żeby cię rodzina słuchała, a prezenty były najlepsze na świecie. I jeszcze szczęścia i zdrowia.

No dobra, bądź jeszcze zawsze taka wspaniała, jak jesteś - też nie możesz być wspanialsza, bo świat umrze. Sto lat Emi. Albo nawet nieskończenie wiele, zostań naszym Henrym Morganem. ♥

Moja Paula ♥ Kosa ♥ Jesteś przekochana i życzysz mi szaleńczej dziwności i motywacji i kreatywności i weny i mówisz, że jestem wspaniała i Cię kocham ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko! Wszystkiego co najlepszego i spełnienia marzeń. :happy: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko nasza forumowa matko ,życzę dużo zdrowia ,uśmiechu radości spełnienia marzeń oraz dużo wspaniałych chwil ,a jak najmniej złych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko! ♥ Dużo szczęścia, zdrowia, miłości, tego ciepła, które masz w sobie, optymizmu, odwagi i ciekawości świata - i mnóstwa dobrej muzyki ciągle między uszami. Hyvää syntymäpäivää! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, co tu jeszcze dodać do moich życzeń z fejsbuki... to może życzę Ci jeszcze raz tego samego, tylko podniesionego do kwadratu? I jeszcze tego oklepanego, ale ważnego spełnienia marzeń, bo ono akurat mi umknęło. Przytulam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochana, Beatko! Wybacz i nie gniewaj się, że na Forum dopiero dzisiaj złożę Ci życzenia, ale wczoraj zwyczajnie nie dałam rady...Wszystkiego, co najpiękniejsze, radości z życia, spełnienia wszelkich marzeń i pragnień, pogody ducha.. By to, co robisz zawsze dawało Ci wielką satysfakcję i motywację :)! Nasza Droga Nightwish Mother.. Sto lat:-D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje niestety bardzo spóźnione, ale życzę Ci Beatko wszystkiego najlepszego, radości i spełniania marzeń :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto lat Błażej:)! Dużo dobrej muzyki, nieustającej weny w tłumaczeniach, świetnych pomysłów na teksty i nowe filmiki..;)

Oczywiście dużo zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu! Spełnienia najskrytszych marzeń!

bLMwM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego, Błażej! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.