Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Maciek! Troszkę spóźnione, bo nie wiedziałam, ale szczere wszystkiego najlepszego! Abyś pochłoną jeszcze więcej wiedzy muzycznej (o ile to możliwe), zdrowia, szczęścia, przyjaciół, miłości, spełnienia marzeń i pragnień! : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za życzenia. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego nightwishowego z okazji urodzin , Lucid Dreamer :)! Spełnienia marzeń!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzadko nas odwiedza, ale może całkiem nie zapomniała? Wszystkiego najlepszego Sahara:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego co najlepsze!

Życzę również DUŻO czekolady i żeby "poszła" TAM gdzie sobie tego życzycie a nie gdzie sama zechce. :D :D

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Wam życzę,

Żebyście wiecznie pozostawały pięknem tego świata. Choć wiem, że zawsze tak będzie. :)

Najważniejsze, to szczęście. By Was nigdy nie opuszczało, to najprawdziwsze szczęście.

Spełnienia marzeń. By zawsze dotrwać do tego, czego najbardziej pragniecie.

Przede wszystkim najlepszego, tego czego najbardziej pragniecie każdego dnia.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego co najlepsze!

Życzę również DUŻO czekolady i żeby "poszła" TAM gdzie sobie tego życzycie a nie gdzie sama zechce. :D :D

 

Aww, to z czekoladą jest takie kochane, czuj moją miłość ♥

Mi dzisiaj kolega życzył, żeby muzycy i w ogóle artyści nie umierali i nie popełniali samobójstw, i to też były bardzo urocze życzenia ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałam to opychając się czekoladą, "bo dzień kobiet" :D Także ten, przyda się. Wiedziałeś Adrian, co jest najbardziej w życiu potrzebne ♥

 

Dziękuję Ancient, za tak piękne życzenia ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego co najlepsze!

Życzę również DUŻO czekolady i żeby "poszła" TAM gdzie sobie tego życzycie a nie gdzie sama zechce. :D :D

 

 

A ja Wam życzę,

Żebyście wiecznie pozostawały pięknem tego świata. Choć wiem, że zawsze tak będzie. :)

Najważniejsze, to szczęście. By Was nigdy nie opuszczało, to najprawdziwsze szczęście.

Spełnienia marzeń. By zawsze dotrwać do tego, czego najbardziej pragniecie.

Przede wszystkim najlepszego, tego czego najbardziej pragniecie każdego dnia.

 

Będąc kobietą staję się upoważniona do przyjęcia tych życzeń. Dziękuję ♥ Czekolada, szczęście i spełnienia marzeń na pewno się przydadzą ;). Dziękuję ponownie :rolleyes:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje kochani Panowie za miłe słowa, my kobiety lubimy słodkości;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za miłe życzenia! :rolleyes: Zgadzam się ze słowami Beatki - kobiety lubią słodycze, więc te życzenia z czekoladą na pewno się przydadzą! ;)

Jeszcze raz dziękuję! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje kochani Panowie za miłe słowa, my kobiety lubimy słodkości;)

Aj tam "my kobiety", WSZYSCY lubią słodkości :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani dziś Dzień Mężczyzn! Mamy na forum przedstawicieli tej ginącej opcji ( bo niewieścieją nam masowo co niektórzy). Życzę Wam spełnienia i zadowolenia z każdej opcji, która dotyczy prawdziwego mężczyzny;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W imieniu Forumowych Przedstawicieli Ginącej Opcji Męskiej dziękuje Beatce za pamięć i życzenia :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, Prawdziwi Mężczyźni Prawdziwymi Mężczyznami, ale o tych wyimaginowanych też nie wolno zapominać... ;) Wszystkiego dobrego, panowie, ci TRVE i ci nie do końca :) Słuchajcie muzyki, jedzcie czekoladę, przytulajcie i żyjcie :)

 

 

 

...W ogóle nie wiem czy wiecie, ale chromosom Y na przestrzeni lat, z pokolenia na pokolenie, faktycznie ulega degradacji. Robi się mniejszy i mniejszy (baaaardzo wolno, ale jednak). Czytałam o tym w Newsweeku albo w Polityce, nie pamiętam. Ale być może jednak nie wyginiecie, Ginąca Opcjo, bo artykuł był o tym, że udało się wyhodować zdrowe szczurze samce wytwarzające plemniki (ja już nie pamiętam, jak to dokładnie było, ale chodziło o jakieś kombinowanie z genem SRY, który to gen odpowiada za powstawanie jąder u płodu, chyba z przenoszeniem go na inny chromosom, i... dobra, nie znam się na biologii i czytałam to zbyt dawno, żeby powiedzieć Wam, jak to działało), chociaż pozbawione chromosomu Y, czyli jest dla Was nadzieja.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, Samisamisamisami…! Dlaczego ja nie wiedziałam, że Ty masz dzisiaj urodziny? Sami ♥ Skarbie ♥ Kartofelku ♥ Poetko egocentryczna ♥

Życzę Ci, żeby w Twoim życiu było więcej entuzjazmów, niż weltszmerców. Więcej disco, niż panic!. O, a skoro już przy tym jesteśmy - żeby Twoje oczy robiły Ci takie fajne psikusy, jak mi wtedy, kiedy jechałam z Frują windą i w tej windzie był napis, a ja zamiast "prosimy nie palić!" przeczytałam "prosimy nie panic!" właśnie. Żebyś nie była poważna, bo po co, jak można nie. Żebyś szyła rzeczy, rysowała rzeczy, grafikowała rzeczy, śpiewała rzeczy, pisała rzeczy i pisała jeszcze więcej rzeczy, żebym ja mogła je czytać. I żeby Ci jeszcze starczało czasu na indukowanie mutacji genów odpowiedzialnych za transport hormonalny w komórkach roślinnych. Ogólnie uważam, że zamiast zastanawiać się, czy chcesz być szalonym naukowcem, czy szaloną artystką, powinnaś zostać jednym i drugim jednocześnie. To by było fajne. I tego też Ci życzę. I jeszcze życzę Ci muzyki. Indiepoppunkoniewiadomoczego, Anneke, Najtłyszów, Townsendów, Celldwellerów, NBHD, blackmetali, a jak blackmetali, to może jeszcze MSI i czarnej jak metal kawy Jimmy'ego, i w ogóle wszystkiego, co lubisz. I waty cukrowej. I czekolady. I żebyśmy kiedyś poszły razem na jakiś koncert. I żeby Twój Brendon wpadł do nas do Polandii. Możemy pójść razem na Brendona. I kolorowych farb do włosów. I wesołego prokrastynowania przy osu!. I książek, i seriali, i Sherlocka. I pozytywnych faz. I miziania. I może czasem odrobiny życiowej zaradności, bo niestety bywa tak, że się toto przydaje w pewnych sytuacjach, a mi tego tota wiecznie brakuje, więc Ci go życzę. I żeby jeżykowi dobrze się wiodło. I żeby Cię to Twoje poczucie humoru, co o jego pięknie pisałam miljon razy i będę to robić dalej, nie opuszczało. I niech Moc, Beeboo, tumblr, jednorożce, ogrodnik Dante, champagne cocaine gasoline and most things in between i gejowy gifset z fb będą z Tobą, miłości życia mego ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochana Sami! Życzę Ci żeby nigdy nie zabrakło ci fantazji, żeby nie opuszczał Cię dobry humor, żeby wszystkie marzenia realizowały się jedne po drugim w szybkim tempie od zaraz- wszystkiego najlepszego:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Droga Sami! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nieustającej kreatywności we wszystkich dziedzinach życia, nieskończonej weny twórczej, szalonych pomysłów, aby zawsze towarzyszył Ci uśmiech i spełniło się wszystko, czego tylko zapragniesz :) Żebyś zawsze była zdrowa, szczęśliwa i pełna optymizmu! Sto lat :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń, Sami! Dużo weny, kreatywności, muzyki i szczęścia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.