Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Kochane Stworki,

W ten świąteczny czas (w końcu dziś Wigilia) chciałabym Wam życzyć wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do wyznaczonych sobie przez Was celów oraz w drodze ku marzeniom (zwłaszcza tym, które wydają się być nierealne), dużo nadziei i wiary w ich spełnienie (choćby częściowe) i dzikiej radości (gdy się okaże, że się spełniły). Życzę Wam pozytywnych zmian (jeśli jest konieczność przeprowadzenia takowych), które uczynią Wasze życie szczęśliwszym i weselszym, odrobiny (nawet trochę więcej niż odrobiny) szaleństwa, zdrowia (trudno bez niego funkcjonować), sukcesów zadowodowych/naukowych/innych nie wymieniowych, powodzenia w rozwijaniu swoich zainteresowń i talentów (każdy jakieś ma, nawet jeśli twierdzi inaczej), odpoczynku (ale nie lenistwa!), umiaru (w jedzeniu i piciu), spokoju, odwagi, miłości, przyjaźni, sympatycznych zwierzaków (chyba że ktoś ich nie lubi). Obyście zawsze byli otoczeni miłymi i empagtycznymi ludźmi, którzy Was wysłuchają i pomogą w potrzebie. Niech nigdy nie zabraknie Wam czasu na którąkolwiek z wyżej wymieniowych rzeczy. Nie pozwólcie, aby katastrofy ekologiczne, tragedie dotykające całe społeczności, życiowe porażki czy kłótnie sprawiły, że będziecie czegoś żałować lub utracicie swoją orygnalność. Bądźcie jak gwiazdy na niebie roświetlające bezksiężycową noc.

 

I tak bardziej świątecznie - dużo rodzinnego ciepła, radosnej atmosfery, otrzymania wymarzonych prezentów (oby osoby obdarowane przez Was również były zadowolone z podarków) i przeciążenia układu pokarmowego.

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No dobsz, skoro wszyscy, to i ja... A przy okazji życzeń, mały prezent świąteczny.

 

Moje kochane Ziemniaczki, jak to kiedyś Scav pisał... Chciałem życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrowia! Niech Wasze święta będą spokojne, spędzone w rodzinnej atmosferze. Niech Mikołaj z Rovaniemi Was odwiedzi, bo czemu nie? No i oczywiście musi mieć przy sobie całą górę prezentów, w tym sznurowadła z głowami członków zespołu, na które kiedyś się składaliśmy :) Po tym zdaniu pewnie się domyślacie, co jest moim prezentem. Otóż z okazji świąt chciałem Wam się przedstawić Misiaczki. Simo powraca do Was, mam nadzieję, że zostanę tutaj miło przyjęty :)

Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego z okazji świąt, a także szczęśliwego nowego roku! :)

~Simo~

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jakim cudem ja cię nie poznałam? Jak to tak? O.O Skubany Szymek :P Zresztą, nieważne. Witaj z powrotem, wulkanofilu :happy:

 

Dobrze, kartofelki/ziemniaczki/miśki/wariaty (niepotrzebne skreślić) kochane... Odnoszę wrażenie, że wszystko, co ważne, już napisaliście, ale postaram się dodać coś od siebie :) Życzę Wam, żebyście byli zdrowymi, szczęśliwymi ziemniaczkami, bo jak nie będziecie zdrowi i poschodzicie mi za wcześnie z tego świata, to co ja pocznę bez Was? (Jeju, jaka mhroczna wizja mi wyszła. ;-;) Żeby spełniały się wasze marzenia i, co ważniejsze, żeby nie ograniczały się one do ukończenia szkoły, znalezienia jakiej takiej pracy i życia w całkiem znośnych warunkach - macie naiwnie marzyć o staniu się kimś wielkim, dotarło? :> Nie wiem jak Wy, ale ja nie chciałabym być kolejnym zjadaczem chleba, który urodził się, rozmnożył i umarł, nie dając światu nic oprócz kolejnych wyprodukowanych przez siebie zjadaczy chleba. Ale, to miały być życzenia, a nie moje marne filozofowanie. No więc życzę Wam jeszcze, żebyście cieszyli się życiem jak dzieci, którym, wiem, bo mam małą siostrzenicę, każdy najmniejszy duperel sprawia radość. I żebyście zwalczali wszystko to, co Wam w Was przeszkadza, czy to na zewnątrz, czy w środku, bo zapewne są takie rzeczy (ja na przykład mam parę upierdliwych cech charakteru i wyglądu, których chciałabym się pozbyć :>). I żebyście odnosili sukcesy na każdym polu. I żebyście kogoś kochali i byli przez kogoś kochanymi. I żebyście otaczali się samymi fajnymi i ciepłymi ludźmi. Już mnie wołają na wigilię, więc będę powoli kończyć. Dodam więc jeszcze: wesołych świąt bez tej drętwej i sztucznej atmosfery, o której co poniektórzy z Was pisali, pysznego jedzenia, ale nie kłopotów z żołądkiem, ślicznej choinki, porządnego poleniuchowania w te wolne dni i szczęśliwego nowego roku 2014 ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie nie muszę być samotna w tajemnicy, tak! ♥

Kochany Szymuś. ♥

 

W ogóle wszyscy kochani jesteście. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Paula samotna nie była. Czyli moje kocurki już mogą się szykować do duszenia... O ile postnowią zostawić choinkę w spokoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nic mądrzejszego od was nie wymyślę ;_;.

Także : Wesołych Świąt, bez zmartwień i trosk! By ten czas napełnił was wewnętrznym ciepłem, a wasza rodzina wydawała się najlepsza na świecie. No i jeszcze bogatego Mikołaja i świetnego Sylwestra :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, kto siedzi w internetach w wigilie... :)

Najlepsze zyczenia dla Was wszystkich, sobie zycze kolejnego niesamowitego roku na forum z Wami, albumu NW, masy koncertow i jeszcze wiecej plyt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim ludziom z forum życze wszystkiego dobrego z okazji świąt Bożego Narodzenia, ciepłej rodzinnej atmosfery, mnóstwa miłości i radości. Chciałbym aby muzyka Nightwish oraz innych wspaniałych zespołów dawała Wam mnóstwo radości i aby była lekiem na zło ( i wszystkie przeciwności życia. Piękno tkwi w małych rzeczach i najważniejsze to znaleźć zawsze tę małà, magiczną cząstke, która wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Niech w Waszych sercach żyje młodzieńcza ciekawość, abyście poznawali ciekawe zakątki świata (i te bliżej) i aby poznawanie nowych miejsc ubogacało wasze charaktery. Niech rok 2014 będzie dla Was korzystny i lepszy od tego :) Na tym forum poznałem ciekawych ludzi, wiec życze też innym ludziom z poza forum, aby kiedyś mieli możliwość trafienia tu, tak jak mi sie to udało :)

Sylwester niech będzie zakrapiany alkoholem, pełen radości i długiej zabawy. Cieszcie się życiem i zawsze badźcie szcześliwi. Tak więc w skrócie: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sylwester niech będzie zakrapiany alkoholem

Piccolo!!!!!!!! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy Nowy Rok nadchodzi

kieliszeczek nie zaszkodzi

Kufel piwa to za mało

Litr szampana by się zdało

Trzeba opić wszelkie troski

By następny rok był boski.

 

Szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim :)

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludu, mój ludu! Udanego sylwestra życzę i szczęśliwego Nowego Roku! Żeby wszystkie Wasze noworoczne postanowienia się ziściły ;*

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

D la każdego dobre słowo

R oku obfitego w zdrowie

E lfów bardzo wesolutkich

A lbo dobrych wróżek z bajek

M oc radości i zabawy

E uforii na rok cały

M agicznego powitania

P ełnego kielichów szampana

O strego pogo do rana

R azem z Wami witać będę

I toasty wznosić chętnie

U tajemnych progów roku

M arzeniami sypiąc wokół:)

 

shutterstock_22114258.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim kochanym forumowiczom składam życzenia szczęśliwego zdrowego ,odjechanego jeszcze bardziej Heavy Metalowego i Nightwishowego 2014 roku ,a poza tym spełnienia marzeń dla wszystkich ,udanych koncertów i radości w tym trudnym kraju , oraz wielu decybeli muzyki wpadającej w nasze uszy

Z Heavy Metalowym Błogosławieństwem na ten nowy rok

Zawsze wierny kapłanom metalu Pablito

Ps ,Beatko genialny ten wierszyk który pierwsze litery ma nazwe naszego forum

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczęśliwego, hej, hej, szczęśliwego nowego roku... mam nadzieję, że nie macie dziś zbyt mocnego kaca. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Szczęśliwego 2014 roku. Życzę wytrwania w postanowieniach, jeśli takowe są.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spóźnione szczęśliwego :3 Mózg mnie boli od nadmiaru głupawki, więc nie napiszę nic bardziej rozbudowanego, ale zapewniam Was, te krótkie życzenia są szczere :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najtłiszowego, Maggie ^___^ Sto lat :3 Ale mogłaś poczekać te dwa dni z przychodzeniem na świat i świętować razem z Marco... :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego dużo szczęścia i mnóstwo koncertów Nightwish życzę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo dobrej muzyki :cool: , zdarowyja, szczęśliwego świra, dużo ciekawych psychopatycznych postaci w anime, eeemmmm...

 

 

Dużego tooortu :devil:

 

emmmmxD

dlaczego mi się to teraz skojarzyło xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Maggie! Tylko wróć cała i zdrowa z party-hard. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.