Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

6x6mhro7lgxh.png

 

Wszystkiego najlepszego! :) Nie wiem czego Ci życzyć, bo szczęścia, radości i optymizmu masz w sobie tyle, że mogłabyś wszystkich na DE równo nimi obdzielić. :) To może zdrowia - go nigdy za wiele, oraz jak najwięcej energii do rozwijania swoich pasji. ;)

Również dziękuję Ci za wszystkie rozmowy, wsparcie, cenne rady. Jestem niezwykle wdzięczny losowi, że miałem okazję Cię poznać ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego Beato, szczęścia zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. I żeby muzyka dawała Ci niezmiennie dużo radości :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze życzenia, Beatko :)

Uściskałabym Cię mocno, ale na odległość ciężko... Ale życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia, bo jak jest zdrowie, to i wszystko jest... Całej masy dobrej muzyki, pięknych koncertów i wszystkiego, wszystkiego dobrego :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego i co sobie zamarzysz Beato! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie! Panie niestety (!!!) o nas zapomniały... więc wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co to, dzień już się skończył, panie adminie?

 

Sto lat, chłopcy! :>

 

EDIT:

I zaległe, ale szczere życzenia dla Beatki (jestem ślepym kretem, wybacz). Hyvää syntymäpaivää. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie dzisiaj jeszcze na forum nie było, więc nie mam co nadrabiać :sleepy: Naaaaaaaaaaaaaaaajlepszego chłopcy! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że dziś wasze święto, tato Ojcze Założycielu... ;-;

W każdym razie... Wszystkiego najnajnaj, panowie, nasza forumowa mniejszości kochana :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ardian jeszcze tyle czasu, a Ty odrazu, że nie złożyły.

 

Wszystkiego najlepszego chłopcy! ;*

Btw. In maj opinion powinien być obchodzony dzień mężczyzny, a nie chłopaka, ale okay ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie najlepszego Panowie!

 

Zdrowia, szczęścia, miłości i willi z basenem. I by kobiety zawsze was doceniały (jak jest powód ;p).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Panowie! Panie niestety (!!!) o nas zapomniały... więc wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta. :D

 

Wszystko najlepszego. Skoro któryś się upomina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panie, tylko się z Wami droczę. :)

 

Ale za życzenia pięknie dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.