Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Maggie, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślnośći, odwagi, spełnienia marzeń i optymizmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuję wszystkim za życzenia ♥.

 

 

Ale mogłaś poczekać te dwa dni z przychodzeniem na świat i świętować razem z Marco... :>

Fakt xD. Ale tak mi się na ten świat spieszyło, żeby zdążyć na imprezę urodzinową Marco :P.

 

Dużego tooortu :devil:

 

emmmmxD

dlaczego mi się to teraz skojarzyło xD

Torcik cudowny, a ta pioseneczka taka urocza i dziwna :happy:.

 

Tylko wróć cała i zdrowa z party-hard. :D

Dzięki za troskę xD. Wczoraj już miałam party hard, jakoby nie być zmęczona przed szkołą w poniedziałek. Przeżyłam i jestem cała ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mogłaś poczekać te dwa dni z przychodzeniem na świat i świętować razem z Marco... :>

Fakt xD. Ale tak mi się na ten świat spieszyło, żeby zdążyć na imprezę urodzinową Marco :P.

Nooo, to zmienia postać rzeczy :P W takim razie miałaś dobry powód, żeby się rodzić dwa dni za wcześnie XD I co, dotarłaś na tą imprezę u Wikinga, na którą się spieszyłaś? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo, to zmienia postać rzeczy :P W takim razie miałaś dobry powód, żeby się rodzić dwa dni za wcześnie XD I co, dotarłaś na tą imprezę u Wikinga, na którą się spieszyłaś? :>

 

No jasne, że dotarłam xD. Wprost z porodówki na lotnisko, a potem kierunek Finlandia i do Marco :P. Taaaaaaka byłam impreza :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie zabrałaś mnie ze sobą...? :<

.

.

...

...Hm, moment. Mnie jeszcze nie było na świecie wtedy. Prawdopodobnie nie było mnie nawet w planach. ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego zdrowia, szczęścia i co sobie zamarzysz Nymphetamine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph! Oomph! :D Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wyznaczania sobie kolejnych celów, do których będziesz dążyć. No i jak najmniejszego kaca. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego, Nymph :)

602abe4625d73a6a569ee0c02358848b.jpg?1343378566

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje ślicznie pyśki miśki pyśki ♥ ;*

Ardian niestety ostatnie życzenie się nie spełniło ._.

Sami, urocze ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego naj(lepszego)naj(tłiszowego)naj(jakiego tam jeszcze chcesz), Szymku, stary pełnoletni grzybie :happy: Co porabiasz na osiemnastkę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Szymek, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, spokoju i czego sobie zażyczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dzięki Wam :)

 

Emi, siedzę ambitnie w domu :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, Szymek, staruszku xD. Zdrowia, miłości, szczęścia, uśmiechu. Żebyś miał bliżej do szkoły i nie musiał tak wcześnie wstawać. No i jak już masz to 18 lat, to tak na przyszłość dobrej pracy i jakieś luksusowej willi z basenem :p. No i nieskończonego zapasu herbatki malinowej xD. 100 lat! (albo więcej, jak chcesz)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Szymek. Spełnienia Najskrytszych marzeń :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, proszę kto ma dzisiaj osiemnachę! :) Szymek, wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, radości, łosi (jeśli nadal masz na nie "fazę" :D), czekolady (chyba, że nie lubisz to daj mi - mam niedobór) i przede wszystkim zdrowia! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, siedzę ambitnie w domu :happy:

Tiaaa... Moje ulubione ambitne zajęcie ostatnich trzech dni :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam taki genialny plan, zrobić prezent-niespodziankę i nauczyciele wspaniałomyślnie dowalili mi tysiąc sprawdzianów. Także: na razie zwykłe "sto lat", ale jak uda mi się być w tym Poznaniu w marcu, to... no, już się bój. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.