Jump to content
beatag60

Tuomas Holopainen

Recommended Posts

Może to są teksty do nowego albumu Nw :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie, Marcinie, to jest 'McDuck project', bodajże "Glasgow 1877" to tytuł intra (choć głowy nie dam).

Zainteresowały mnie dopiski o głosach pod spodem; 6XSOPRANOS itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zupełnie z innej beczki:)

Tuo należy do najbogatszych muzyków w Finlandii. W 2011 roku frontman zespołu Nightwish zdobył 277.973 euro , a w ubiegłym roku już ponad 40 000 euro - 315.478 euro, według YLE News Service .

(Dla porównania ,artysta solowy Laurie Ulen , zarobił w ubiegłym roku 261 tysięcy euro, a wokalista zespołu rockowego HIM Ville Valo - 145 000 .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I w dodatku on sam nie wiedziałby o tym, ile zarabia, gdyby ktoś tego za niego nie podliczył. Pewnie się jeszcze zdenerwował, że ktoś w ogóle interesuje się jego dochodami, skoro on tak nie lubi o nich myśleć ani rozmawiać. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny wywiad z Tuomasem, może niewiele wnosi ale Tuo taki spokojny i wyluzowany-aż milo popatrzeć:)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisy Polskie działające tylko w yt :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo podoba mi się okładka. Próbowałam ją sobie wyobrazić, ale takiej fajnej się nie spodziewałam:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okładka zalatuje mi Imaginaerum (pewno przez ten księżyc :D) xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak! Wygrałam! Johanna ♥

 

A okladka śliczna. ;)

 

Gdy tylko przeczytałam news, wiedziałam, że Paula zaspamuje forum z radości. :P Głosik Kurkeli jest czyściutki i pasuje do mniej ciężkich, leciutkich brzmień w stylu muzyki filmowej, lubię wokal Tony'ego, uważam, że jest bardzo ciepły, a reszty wokalistów nie znam, ale przesłucham coś niebawem, o ile znajdę, żeby mieć rozeznanie.

Okładka wygląda sympatycznie (popieram skojarzenie Seppo z okładką IM), bardzo bajkowo, tajemniczo i zimowo. Połączenie Nymana (soundtrack do "Fortepianu"), Howarda (soundtrack do "Osady") i Enyi (tutaj tony genialnych dźwięków, jak np.: "Fairytale", "Amarantine", "Only Time", czy sławny hit z filmu "Drużyna Pierścienia" "May it be") to fascynujący miks, folk, o ile nie będzie zbyt przytłaczający, też wydaje się ciekawy. Album świetnie rokuje, szkoda tylko, że musimy czekać aż do kwietnia. Dobrze, że singiel będzie wcześniej. Zastanawia mnie jak to jest, że album na ukończeniu, niby ostatnie miksy, a będzie wydany dopiero na wiosnę. Te miksy tyle trwają, czy co? Aż trzy miesiące odstępu między singlem, a albumem - czy to nie ciut za dużo? :huh:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na to tak czy inaczej, nieważne czy singiel, czy album i kiedy... Po prostu jak dla mnie NW to Tuo i nieważne co skomponuje, zawsze będzie trzymało poziom. Nieważne kto to zagra czy zaśpiewa (może być nawet Johanna, nie obrażę się... ;)), bo jeśli będzie dobrze napisane, to mają mnie :)

A okładka taka... Przeładowana. Zorze polarne mogłyby zniknąć i zamiast tego mogliby rzucić granatowe nocne niebo. I byłoby cudownie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, gdyby zorze zniknęły byłoby o niebo (dosłownie i w przenośni) lepiej. Jest bardzo miło do poziomu gór...

 

W sumie wydaje mi się, że (jak na IM) cała grafika nie będzie na jednej stronie, więc jak przytniemy fragment z McKwakiem - jest całkiem przyzwoicie (domniemam, że kaczor będzie na przodzie płyty, a fragment z Księżycem - wraz z listą utworów - na rewersie).

 

Wystarczy podzielić grafikę i mamy bardzo przyzwoitą okładkę:

tetet.png.e25be955f7b090c789877e43c6bd18a1.png

ththyh.png.0cf1a6fedb5245012ee8b774fda3638b.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja, trochę za dużo się na niej dzieje.

Tak za bardzo naciapane...

Seppo, Twoja propozycja mi się podoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba? nie jest żart? Pierścionek na palcu Kurkeli podobno ma coś wspólnego z Tuo?

To wspaniała wiadomość, pora na rodzinę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może tam się żenić z Johanną, byle tylko szczęśliwy był. Bo jak będzie, to i NW się tak szybko nie rozleci ♥ *interesowny mode off*

Nieszczęśliwy Tuomas to prawie jak armageddon. Znowu powstałyby kwiatki w stylu tekstu do TPATP... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślałam, że to Paula Ci o tym nagadała :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, Paula to bardzo grzeczna dziewczynka- o co Ty ją podejrzewasz;)

Powiem Wam, że jeśli ta wiadomość nie jest naciągana to ogromnie się cieszę i życzę Maestro i Hani wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i wreszcie! W jego wieku to już chyba najwyższa pora, o ile nie chce zostać starym kawalerem. :happy: Fińskie gazety pewnie od dawna czaiły się żeby ich przyłapać, a Tuo od tak dawna wszystko ukrywał, że po ostatniej fali zdjęć/informacji na temat ich związku można się było spodziewać czegoś poważniejszego i dziennikarze byli pewnie już na to gotowi (uroki sławy). No i oczywiście można się było spodziewać tego na Święta. W końcu to ulubiony czas Tuo - idealny na oświadczyny.

O dalszych losach tegoż związku bardziej szczegółowo dowiemy się zapewne w aluzjach ukrytych sprytnie w piosenkach Tuomasa na następnej płycie NW. :) Just wish them luck!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam newsa... W sumie to niby z grudnia, ale dopiero dziś na niego wpadłam na fanpage'u Kurkeli. :)

 

Johanna Kurkela is the voice of "Glittering" Goldie O’Gilt.

Ktoś czytał tę książkę/whatever i wie, kto to jest w polskiej wersji językowej? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos. :)

 

 

 

Taka schiza:

1107322526.jpg

Tak więc wygląda Johanna, kiedy jest zła na Tłosia. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamy już okładkę nowego singla Tuomasa "A Lifetime of Adventure"

 

1505049_608160252590634_639374012_n.jpg

 

Singiel zostanie wydany 7 lutego. Paula, zgadnij kto na nim zaśpiewa... :)

 

Lymytowana i ekskluzywna wersja z autografem Tuomasa za jedyne 6 ojro:

http://www.madsupply.com/en/shop/band+merchandise/tuomas+holopainen/a+lifetime+of+adventure+signed+edition+cd+single

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.