Jump to content
beatag60

Tuomas Holopainen

Recommended Posts

Jest lalusiowatym egocentrykiem , ale jest też wybitnym instrumentalistą i kompozytorem, więc ma prawo. Ja też nie współczuję ludziom w mojej klasie jak nudzę się na matmie, a inni męczą z banalnymi zadaniami. Mam podobny charakter do niego, ale wygląd wprost przeciwnie, chyba że kobiety raczej go zaliczają do przystojnych to wtedy tak (ach my narcyzi xD )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest lalusiowatym egocentrykiem

 

Na dobrą sprawę to nie wiesz tego, chyba, że masz szczęście znać go osobiście. To, że ktoś się wymyślnie ubiera nie jest jeszcze oznaką "lalusiowatości" - większość muzyków ma raczej specyficzny styl ubierania się i makijażu (muzyk to też artysta, a dziwactwa są ich domeną). Co do egocentryzmu; z obserwacji, oglądania dokumentów, wywiadów, czy czytania wypowiedzi bardzo ciężko to wywnioskować, bo nic nie daje pełnego obrazu osoby, poza wieloletnią znajomością osobistą. Sławni ludzie bardzo rzadko ujawniają całą prawdę o sobie publicznie, stąd uważam, że początek twojej wypowiedzi korzystniej byłoby zmienić: zamiast "jest", wstawić "uważam, że jest", bo nie oznajmiasz światu faktu oczywistego i dokonanego, ale subiektywną opinię. ;) Taką, jaką jest i moja, którą w tym poście wyrażam.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może źle to ująłem. Zachowuje się jak egocentryk. Masz rację, że nie można oceniać ludzi jeśli się ich nie zna dobrze i wiele osób jest innych niż na to wygląda, ale nie mówię, że to źle że jest egocentrykiem. Napisałem, że ma jak największe prawo, bo artystą i osobowością jest wybitną :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny utwór. Inny od twórczości Tuomasa w Nw, ale mam wrażenie ze Asienka to by całe IM fajnie zaśpiewała :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajny utwór. Inny od twórczości Tuomasa w Nw' date=' ale mam wrażenie ze Asienka to by całe IM fajnie zaśpiewała :)[/quote']

Kocham Cię, Metallinko za te słowa. ♥


Ooo, patrzcie, co znalazłam:

"Johanna’s vocals also feature heavily on "The Last Sled", but she lends absolutely beautiful and ethereal vocals to a few other tracks as well."

na fanpejdżu Joasi. O Scrooge'u. Ale aaaawwwww! Nie mogę się doczekać. ;_; I jeszcze to smutne, bo nie wiem, kto o napisał/powiedział/whatever. ;_;


EDIT: Właśnie to usunięto ze strony... A więc dorobiliśmy się niezłego wycieku. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba album będzie składał się z dwóch płyt :)

 

1779691_224119437773124_62346537_n.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jeden to oryginał, drugi to instrumental. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Króciutki Artykuł z Teraz Rock o Tuo :)

 

2dkkd1k.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Króciutki Artykuł z Teraz Rock o Tuo :)

 

2dkkd1k.jpg

 

Ależ to niewyraźne! Ledwo przeczytałam.

W gruncie rzeczy nie napisali nic odkrywczego. O wszystkim było wiadomo już wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exclusive!

Tomorrow on Mojo's Moooo show from 19:00 uk time, you can hear both versions of Tuomas Holopainen's new single 'A Lifetime of Adventure'!!!

This is a radio first so make sure you tune in and check it out!

 

Z facebookowej strony radia Escapist (ukochanego radia oficjalnej strony Tuomasa), dodano jakąś godzinę temu: https://www.facebook.com/Escapist.Metal.Radio?ref=ts&fref=ts

 

To co, polujemy? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk całkiem ok, ładnie zrobiony. Szczególnie podoba mi się ten złoty i srebrny (biały?) pył i Johanna na wejście. I znowu przypomina mi Storytime, tylko w wolniejszej wersji. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się początek tej piosenki z czymś kojarzy, jakbym gdzieś to słyszała... Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie się początek tej piosenki z czymś kojarzy' date=' jakbym gdzieś to słyszała... Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie :/ [/quote']

Poeta i Wahadło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niee to w ogóle nie z NW piosenką mi się kojarzy :/ kiedyś może sobie przypomnę i wtedy do tego wrócę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki ładny, senny, choć raczej przeciętny i niepozorny teledysk. Miło jest go w końcu zobaczyć. Czekam na radio Escapist jutro, bo wersja alternatywna bardzo mnie intryguje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wiem z czym mi się ten początek kojarzy! Z Aerosmith - Dream On!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

TUOMAS PRAWDOPODOBNIE WZIĄŁ ŚLUB Z KURKELĄ. W jednym z wywiadów padły takie słowa:

 

Sabrina : You were also joined by Johanna and Miko Iivanainen who are jazz musicians. Can you tell us why you made that choice?

 

Tuomas : When I started to gather the musicians and the singers for this album I wanted to keep it like a close family. I used the word « friendbook »: all the musicians and singers on this album are my closest friends. They are me and my wife’s best friends, so that’s why I chose them.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula:

Ukradlam Sami telefon i sie ciesze jak opetana (sorry, ze bez polskich znakow, ale ten debil ma finska klawiature). Awwwwww, jak cudnie!♥. Awwwwwww

wwwwwwww ♥ mialam racje, tak! Dobra, uspokajam sie:) rzygam tecza!

 

Sami: Aww :3 okay, to bylo heart breaking news. I tak nie lubie Johanny, ale wazne,zeby byli szczesliwi :)

Bede sobie musiala znalezc innego poete romantycznego... Daamn. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baaaaaaaaaaaardzo podoba mi się teledysk, choć myślę że jest on "zrozumiały" dla tych co mają jakąś wiedzę o NW?

Świetne "twórcze" miny Dona, delikatna Kurkela- super:)

Tuo wspomina w wywiadzie dla Francji, że mieszkają z Joasią 5 lat i mówi o niej : "moja żona". Jeśli tak jest to wielkie, ogromne gratulacje i czekamy na małe Tuomasiątka;) Swoją drogą utrzymali ten fakt w tajemnicy jak Tarja ciąże?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, spodziewałam się takich wieści w najbliższym czasie, bo o tyle, o ile jeszcze rok, czy dwa lata temu Kurkela była tylko "podejrzana", jako partnerka Maestra, a zdjęć było mało, to teraz nagle wszędzie się jej zrobiło pełno. Sporo zdjęć, do tego te z rodzicami Tuomasa, zatem to bardziej ciekawostka, niż szokujący news. Miło, że stary kawaler wreszcie znalazł muzę. Niech im się układa... bo, jak nie to pewnie usłyszymy to w muzyce. Co do muzyki, mam nadzieję, że szczęście 'Tuoppi'ego' nie spowoduje lawiny cukrowej muzyki koloru różowego. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba muszę ostudzić Wasze emocje. :( Fińskie tabloidy zapytały managera Tuomasa, Tarę Kojonen, o to, czy faktycznie wziął ślub. Jak się okazuje, Tuomas i Johanna nie są jeszcze oficjalnie małżeństwem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba muszę ostudzić Wasze emocje. :( Fińskie tabloidy zapytały managera Tuomasa, Tarę Kojonen, o to, czy faktycznie wziął ślub. Jak się okazuje, Tuomas i Johanna nie są jeszcze oficjalnie małżeństwem.

 

Ano widziałam właśnie gdzieś....

 

Tara Kojosen (Tuomas' manager) declare the "My wife" of Tuomas is "An error of translation" !

Tuomas said: " - The address is the same, but they are not married. "

 

No cóż, to i tak niewiele zmienia... Myślę, że ślub nadejdzie niebawem tak, czy siak. Może przed upływem roku, może dwóch? Zależnie. Ślub, albo huczne rozstanie (oba) wrednie nagłośnione w internecie i przez fińskie media, tabloidy itd. To musi być podłe uczucie, gdy cały świat śledzi twoje życie prywatne, wzloty, upadki, waży każde słowo, skapujące z warg. Niby czytam te plotki, bo rozchodzą się w tempie natychmiastowym i ciężko ich nie widzieć, ale współczuję Tuomasowi i Johannie tych cyrków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im bardziej człowiek jest skryty i wyraźną kreską oddziela swoje życie prywatne od zawodowego, tym bardziej ludzie pożądają informacji. Tak to już jest, że to co niedostępne smakuje najlepiej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo dzisiaj pomyslalam jak przeczytalam news o slubie. Ze gdyby sie tak z tym nie ukrywali, nikt by z tego nie robil wielkich rzeczy, tylko po prostu przeszlibysmy nad tym do porzadku dziennego :)

Ktokolwiek interesowal sie slubem Tarji z Marcelo tam bardzo jak my teraz slubem (przyznajmy, to wkrotce nastapi tak czy inaczej) Tuo i Johanny? Pytam, bo nie wiem. Chyba nie, wtedy internet raczkowal, ja mialam 7 lat, po swiecie biegaly dinozaury i chyba nikt sie tym wydarzeniem az tak nie przejal, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.