Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Hmm... Ja ogólnie nie kupuję DVD ;) Ale na EOAE mam ochotę i pewnie sobie zafunduję... A po tym co Floor pokazała to może i to DVD sobie sprawię? Ale na pewno nie w ciemno. To troszkę za duży wydatek dla mnie, żeby kupić bez wcześniejszego zapoznania się z materiałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł na nagranie DVD podczas W:O:A jest dobry, będzie czuć moc i energię od tłumu fanów. :) Orientuje się ktoś może czy będą kurtyna, pirotechnika i ekrany znane z europejskich koncertów w halach? Taka teatralna wersja bardzo by mi odpowiadała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł na nagranie DVD podczas W:O:A jest dobry, będzie czuć moc i energię od tłumu fanów. :) Orientuje się ktoś może czy będą kurtyna, pirotechnika i ekrany znane z europejskich koncertów w halach? Taka teatralna wersja bardzo by mi odpowiadała.

 

To może ja odpowiem:

- Niee

- Tak

- Tak

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, nic nowego ;) Trzeba spokojnie czekać, na razie wszyscy podają te same informacje, czyli nic konkretnego. Tak piszą byle pisać. W sumie to dobrze, jest zainteresowanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie tam gazetowe spekulacje, w dodatku artykuł jest sprzed blisko miesiąca tak na marginesie...

 

News to jest tutaj ;)

Wczoraj w Berlinie odbyła się gala Metal Hammer, w której dzięki licznym głosom fanów Nightwish wygrał w swojej kategorii :) Był na niej obecny Marco ( nie wiem czy reszta też ) https://twitter.com/tobiassammet/status/378816709659856896/photo/1 ;)

 

Nightwish faktycznie dostał nagrodę "Best International Band" na Metal Hammer Awards w Berlinie, Nightwish głowny przed chwilą ogłosił :).

1234733_10153248918775068_1470903707_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czepiam się, ale MH mógłby się postarać o oryginalne logo. :)

 

Niemniej jednak ogromne gratulacje dla zespołu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zaspołu :D

Jakoś cicho o nim ostatnio było...

 

EDIT:

666 Post !!! Szatan przeze mnie przemawia xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czepiam się, ale MH mógłby się postarać o oryginalne logo. :)

 

Pierwsze co mi przyszło na myśl, jak zobaczyłem to zobaczyłem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł dokumentu to poezja; "Please learn the setlist in 48 hours" :D! Tym razem bez liryzmu w tytułach XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dzięki za zdjęcie samego Marco z nagrodą :) już zostało podmienione, bo w newsie mieliśmy inne ;).

 

A wracając do DVD, to bardzo mi się podoba okładka. Czekam niecierpliwie aż będzie wiadomo coś o dostępności w polskich sklepach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okładka jest przepiękna,może trochę skromna w porównaniu do innych NW dzieł. Na pewno będę musiał mieć bo koncerty uwielbiam kupować najbardziej. A co do sprzedaży w Polsce to coś tam chyba Teraz Rock pisało ale nie pamiętam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiastun nowego dvd Nightwish ;) zapowiada się bardzo obiecująco :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest trailer DVD tylko jakiś fanmade ktoś sobie wział filmiki z youtube'a z Wacken które są od dawna i dodał napisy ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwiastun nowego dvd Nightwish ;) zapowiada się bardzo obiecująco :)

 

To NIE jest zwiastun nowego DVD tylko fan-made video. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to serdecznie przepraszam nie zauważyłem ale wyglądało to jak zwiastuj jeszcze raz przepraszam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD się wczoraj pojawiło w sprzedaży.

 

Fajnie że też jest wersja samo CD i będzie można posłuchać także występu na audio a nie tylko go oglądać :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła niespodzianka :D czekam tylko aż trochę tańsza wersja pojawi się w polskich sklepach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.