Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

[video=youtube]

prawda ze to jest świetne ? :)))


[video=youtube]

i to jest bombowe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwoch i pół jakoś przed odejściem Cherlie -ego zaczął mnie nudzić, a potem to już w ogóle.

 

Ale lubię polaków w zagraniczny produkcjach, czuje się, że Polska nie jest takim mało znanym krajem. :)

Nie myślcie, że ze mnie jakiś patriota, ja tam lubię cały świat, a nawet wszechświat :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

ja tylko Dwóch i pół oglądam z Sheenem a tak to wolę ten serial :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne to jest :3 na początku te wejście rozwala :)


Mymf* zerknij na to :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie Przyjaciele fajni byli szkoda że ich nie kręcą zawsze było się z czegoś pośmiać :D

 

a to jest wprost bombowe :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie teraz śmieszą dowcipy od łotewskich chłopach, jak ktoś nie wie o co chodzi to szybka informacja:

Był sobie dziennikarz, który wyjechał na Łotwę, pomieszkał tam wiele lat i po zapoznaniu się z historią tego kraju wymyślił dowcipy będące pierwowzorami tych poniżej.

 

 

Idzie Łotysz polem, nagle natrafia na kukurydzę, myśli ucieszony widząc kolby kukurydzy:

-kukurydzo, kukurydzo ale się najem jak nigdy!

Ale to była tylko halucynacja z niedożywienia, to nie jest pole tylko gułag, a kolba kukurydzy okazała się kolbą karabinu strażnika. A wokół tylko smutek, głód i zimno.

 

Na Łotwie nowy film. Opowiada o łotewskim chłopie. Chłop stracił rodzinę przez wojnę. Ale został mu zimniok. Wtedy Politbiuro zabiera go do gułagu. Politbiuro bije go, bo miał zimnioka. Chłop w gułagu przez wiele lat. W końcu nauczył się malować. Maluje obraz zimnioka. Politbiuro bije go, bo miał obraz zimnioka. Komedia nr 1 na Łotwie.

 

Politbiuro zabrało łotewskiego chłopa do gułagu. Zrozpaczona żona napisała długi list z prośbą o pomoc. O tym jak ciężko jej teraz utrzymać siebie i jej dziesięcioletniego syna. Wzruszone politbiuro przyjechało nazajutrz. Zabrało i syna.

 

Stary Łotysz poszedł na ryby... Złapał złotą rybkę, a rybka jak to rybka mówi mu że ma trzy życzenia.

-Chce ogromnego zimnioka.

Rybka spełnia życzenie.

-Chce aby było ciepło.

Rybka daje Łotyszowi ciepły płaszcz.

-Chce aby mój trud się skończył....

Lecz złotej rybki nie było, była to halucynacja z niedożywienia z incepcją. Ale mimo to ostatnie życzenie się spełniło. Łotysz umarł z głodu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

To ja dorzucę cytaty z dzisiejszego wystawiania ocen z wosu.

 

Nauczyciel: "Tu nauczyciele rozdają pieniądze za friko, a ta nie chce!" (uczennica odmówiła przyjęcia 4+ za aktywność)

 

Nauczyciel: "Przestań... Czy ty musisz być taka dociekliwa? Szóstki się zachciało...." (uczennica upomniała się o zaległą ocenę)

 

Naczyciel: -Kinga, dlaczego się spóźniłaś?

Kinga: -Pociągiem jechałam.

Nauczyciel: -A, ze wsi! Lubię wsie!

 

Nauczyciel: "Piórnik to jest taki człowiek, człowiek-dziewczynka, ale w pozytywnym znaczeniu" (nauczyciel tłumaczył, dlaczego nazwał uczennicę piórnikiem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga muzycznie może być asłuchalne (właściwie jest :P), ale chodzi głównie o teledysk i absurd całego "troo" black metalu.

Najlepsze (najgorsze?) w tym wszystkim jest to, że oni to chyba traktowali serio O.o

 

A najbardziej można się chyba uśmiać z tej przeróbki:

 

PS Sionqa, dzięki za przedstawienie mi co znaczy grim and frostbitten :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Freyja polecam się na przyszłość.

 

A teraz mi się przypomniało ^^

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BDnEdeei75M

 

Wrzucam to tutaj, bo w "Zespole na wesoło" zaginęło, a myślę, że warto :happy:

(ale tylko dlatego, że to filmik, a nie zdjęcie i to jeszcze jaki :D )

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.