Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

[video=youtube]

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nauczyciel wchodzi do klasy i mówi:

Kto głupi wstać.

Jasiu wstaje.

Nauczyciel pyta:

-Czemu wstałeś?

-Bo nie chciałem, żeby pan tak sam stał.

 

LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cytat z książki.

 

- Metr sześćdziesiąt czystej grozy - pochwaliła się Claire i wyciągnęła rękę. Spodziewała się, że Jazon jej pomoże.

- Tyle masz wzrostu bez tych absurdalnych butów? - sptał z drwiną. - Zdaje się, że przy urodzeniu miałem więcej.

- Założę się, że tak. Metr głowy i sześćdziesiąt centymetrów tyłka - mruknęła Claire, podnosząc się z ziemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wraca żona z wystawy kotów i wzdycha:

- Jakie tam piękności... Oczywiście, naszego sierściucha kocham, ale on w porównaniu do nich to zwykły szaraczek...

- Jak ja cię rozumiem... - westchnął mąż i wrócił do oglądania konkursu Miss World.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

i_p_s_2013-06-25_20-51-19_middle.jpg

 

Kocham teksty mojej fizyczki ♥ I weź tutaj się czegoś naucz na rozszerzeniu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Najlepszy Serial jakikolwiek widziałem ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna naszywka :)

10180_475348769206424_1710418714_n.jpg

 

O matko, kiedy to było... :-D

Tak mi się przypomniało, że rekord pojemności mojej kostki to 15 butelek mózgotrzepów. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1069853_551189918250514_1953080649_n.jpg

 

Ten obrazek jest genialny ;) Sweeny Todd: Golibroda z Fleet Street

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sposób na szpanerskie zdjęcie na fejsa, dla tych, którzy pracują lub nie mają czasu na wypasione wakacje i nie mają czym zalansować przed znajomymi xD

 

1005631_10151568255748983_1772259273_n.jpg

(ahhh, chęć zaimponowania innym robi z człowieka idiotę ;) )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

970444_532202263502394_2039977352_n.png

 

Dokładnie, też tak robię ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wypada, ale ten filmik zmiażdżył mój mózg od początku do końca :D Śmiałam się chyba 10 minut, jest totalnie bez sensu ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wypada, ale ten filmik zmiażdżył mój mózg od początku do końca :D Śmiałam się chyba 10 minut, jest totalnie bez sensu ^^

 

Ile lat temu ja to widziałam... Heh, fajnie sobie przypomnieć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam kiedyś bardziej rozbudowaną listę :P tu widzę, że niektóre zespoły pojawiają się nawet dwukrotnie... czy to znaczy, że stanową większe zagrożenie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie rozśmieszyła Madonna, John Lennon i The Beatles, a no i Marley oczywiście haha to jakiś żart jest :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madonna... To chyba proste, że musiała się tam znaleźć... Już za sam pseudonim :P Poza tym jej zachowanie, niektóre teksty, teledyski :P

John Lennon też mnie nie dziwi, a za nim i Żuczki. Marley? Przecież Rasta, itd... Sekciarstwo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze dobrze, Rasiści też są katolikami to zwykła subkultura, nie śpiewał nic o Bogu i go nie obrażał bardziej o to chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze dobrze, Rasiści też są katolikami to zwykła subkultura, nie śpiewał nic o Bogu i go nie obrażał bardziej o to chodzi :)

 

Rastafarianie, chciałaś powiedzieć? Ale nieważne. Nie, im właśnie nie do końca o to chodzi. Promował swoją kulturę. Samo Reagge (czy jak to się tam pisze...) już jest wg nich ZŁE o promuje inną kulturę ;) wg Kościoła to sekta (w sensie, że Rastafarianie). I wszystko co się z nią wiąże jest złe.

 

Za: Wikiepdia

Ruch Rastafari – millenarystyczno-mesjanistyczny synkretyczny ruch religijny powstały w chrześcijańskich kręgach kulturowych na Jamajce w latach 30. XX wieku i zapoczątkowany przez Marcusa Garveya[1][2].

Rastafarianie wierzą, że Jah, który jest Bogiem, stworzył świat i opiekuje się nim. Wierzą również, iż objawił się On m.in. w królewskim majestacie Ras Tafari Makkonena, od momentu koronacji na cesarza Etiopii znanego jako Haile Selassie I, czym motywują cześć dla niego jako Zwycięskiego Lwa Plemienia Judy, Wybrańca Bożego, Pana Panów i Króla Królów lub uznają go tylko za namiestnika boskiego majestatu na Ziemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madonna... To chyba proste, że musiała się tam znaleźć... Już za sam pseudonim :P Poza tym jej zachowanie, niektóre teksty, teledyski :P

 

 

Jaki pseudonim? O.o Madonna Louise Veronica Ciccone to jej pełne nazwisko, imię Madonna otrzymała po matce...

 

tumblr_mqch97K2EM1qhjm0go1_250.giftumblr_mqch97K2EM1qhjm0go2_r1_250.gif

 

Tak mi się przypomniało ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scav - a to przepraszam, mój błąd :P ale już samo to jest powodem do nie lubienia jej przez kościół ;) a raczej to jak ona się prezentuje, a samo imię jest dodatkiem :P Bo to przecież nie uchodzi, żeby ktoś tak się nazywający zachowywał się w ten sposób :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Rastafarianie, chciałaś powiedzieć? Ale nieważne. Nie, im właśnie nie do końca o to chodzi. Promował swoją kulturę. Samo Reagge (czy jak to się tam pisze...) już jest wg nich ZŁE o promuje inną kulturę ;) wg Kościoła to sekta (w sensie, że Rastafarianie). I wszystko co się z nią wiąże jest złe.

 

Upss mój błąd rzeczywiście nie rasiści tylko Rastafarianie, nie wiem co miałam w głowie ;)

No jest w tym trochę racji, tak czy inaczej dla kościoła wszystko wokoło jest złe, szatańskie i niekatolickie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.