Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Byliśmy dziś z Izzym w ogromnym Empiku i Izzy znalazł solowy album Tuo... w dziale "piosenki dla dzieci". :happy:

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byliśmy dziś z Izzym w ogromnym Empiku i Izzy znalazł solowy album Tuo... w dziale "piosenki dla dzieci". :happy:

Haha :D W sumie my, ludzie z tego forum, znaczy się, jesteśmy takie trochę dzieci, więc w pewnym sensie to do nas pasuje... A Tłoś też za dziećmi, jak wiadomo, przepada.

Ale wiecie, gdybym pracowała w Empiku i nie znała twórczości pana Holopainena, też pewnie umieściłabym ten album w dziale dla dzieci. No bo weź tu się nie sugeruj komiksową kaczką na okładce.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy, to jest genialne naprawdę, ale ja bym to dał do "Zespół na wesoło" tak jak filmik z Tuo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dwarf_will_do_down____by_oceansoul7777-d4xk5iv.jpg

Ahahaaa, to wspaniałe, stare, dziwne zdjęcie właśnie stało się jeszcze wspanialsze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Finlandii parlament zalegalizował małżeństwa par homoseksualnych. Z tej okazji pewien Fin postanowił nagrać przesłanie:

 

[video=youtube]

 

Keeeeeeeeeeeeeeeeeee? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Finlandii parlament zalegalizował małżeństwa par homoseksualnych. Z tej okazji pewien Fin postanowił nagrać przesłanie:

 

[video=youtube]

 

Keeeeeeeeeeeeeeeeeee? :D

Gościo zniszczył system :happy: Iwen majself, an hetero, bat aj wisz dat in Finland ewryłan kan hołmoł in merydż. Inglisz lvl suomi :D

Parlamentowi zaś gratulujemy. No, przynajmniej ja gratuluję. To może teraz czas na Polandię, hmm? :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"jak dziewczyny się czują po depilacji nóg"

To takie prawdziwe :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce nikt nie zrobi małżeństw homoseksualnych, bo to byłoby niezgodne z konstytucją. :) Mogą zrobić równe w prawach z małżeństwami związki partnerskie, ale nie mogą ich tak nazwać. Bo Konstytucja RP definiuje małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.

Taki niuans prawny, a jednak istotny. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Finlandii parlament zalegalizował małżeństwa par homoseksualnych. Z tej okazji pewien Fin postanowił nagrać przesłanie:

 

[video=youtube]

 

Keeeeeeeeeeeeeeeeeee? :D

Gościo zniszczył system :happy: Iwen majself, an hetero, bat aj wisz dat in Finland ewryłan kan hołmoł in merydż. Inglisz lvl suomi :D

Parlamentowi zaś gratulujemy. No, przynajmniej ja gratuluję. To może teraz czas na Polandię, hmm? :>

 

 

Pan jest smieszny... xD Ale ja powiem tylko #TAHDON i tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: haha, jakie fajne :D Twoje sowy z kolei przypomniały mi o TYM:

[video=youtube]

ROTATE YOUR OWL FOR SCIENCE ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ulubiona reklama. XD

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://maturatobzdura.tv/basnie-i-bajki-odcinek-83/

Wiedzieliście, że Kaczka Dziwaczka była w Mordorze? xD

- Kubuś Puchatek lubił małe co-nieco, co to było to "małe co-nieco"?

- Prosiaczek! :happy:

XD

Albo to:

- Ilu było krasnoludków?

- Dwunastu? Nie, siedmiu! Apostołów było dwunastu. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Inv uczy się na kartkówkę ze słówek, kategoria jedzenie, na której mają być różne dziwne rzeczy typu rozmaryn, rukola, przepiórka, bimber.)

I: Jak jest kaszanka ;-;

E: Jeju, dunno ;-; Wiem tylko, że mielonka to spam xD

I: Black Pudding :v Jak pudding dla satanistów :v Inglisz is fun :v

Siostra ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie zdałam sprawę, że w dalszym ciągu nie znam tekstu Storytime, zamiast "I am the empty crib of Peter Pan" wymyśliłam sobie wers "I am the antiquily forbidden land" :D Żeby tylko jeszcze istniało słówko "antiquily"... No nic, może napiszę piosenkę i udam, ze to słówko pochodzi z Old English albo Old French, tylko było do tej pory nieznane :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem w bardzo mądrej książce to antiquily jest ważnym słowem w Old French oznaczający "nie znam tekstu". Często używane w Teatrach Elżbietańskich oraz przez słynnych mówców :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Niezawodnym facetom z Ylvisa jak zwykle udało się mnie rozbawić :happy: Ten dramatyzm... I'm intoleraaaaant!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hevisaurus, czyli heavy metal dla dzieci prosto z Finlandii. :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.