Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Nic się nie stało tak tylko mówię, żeby moderatorom nie robić pracy w usuwaniu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze to zrobili. :)

 

A ja sie ucieszyłam ostatnio, bo Viral Brothers powrócili. Tylko ten żart jest tak chory, że aż się boję myśleć jaki będzie następny.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Night: aaa, znam to! Znajomość angielskiego w naszym kraju jest powalająca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam, z angielskim nie było najgorzej. Myślę, że to przez nieznajomość serialu, nie wiedzieli co się dzieje :D

 

Znacie Telekinetic Priest? Chyba bym zeszła na zawał na miejscu tych ludzi :confused:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozśmieszyły mnie dziś te cytaty: " śmierć na śmierć nie umiera", " za młodu drży serce a na starość noga", " kobieta dwa razy szaleje, raz gdy kocha, raz gdy siwieje". I jeszcze dowcip: Rabin i Ksiądz malują napis przy drodze: " zejdzcie ze złej drogi póki nie będzie za późno". Jakiś facet się zatrzymał, nawymyślał im, że ludziom się narzucają i pojechał dalej. Nagle słychać huk. A Rabin mówi do Księdza: " a może napiszemy po prostu, że most się zawalił i droga jest zamknięta".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie Ylvisa i ich "What does the fox say?"

 

Teraz zastanawiają się jak przygotować pewien węzeł...

 

[video=youtube]

 

Zastanawiam się, co ja właśnie obejrzałem?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój mózg wybuchł, jakie to były piękne czasy kiedy się nie rozumiało co śpiewają po angielsku. :D

 

Przy The Fox chociaż była beka z refrenu i teledysku. To aż tak nie bawi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jakby ktoś nie znał angielskiego, to by tego słuchał jako normalnego klubowego hitu czy czegoś...

 

Rozwalają mnie tańczący Rosjanie (?) w youtubowej instrukcji ♥ Ciekawe czy taki filmik w ogóle na YT istnieje...

 

Edit...

Mind=blown.

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenzura w końcu nałożona to można dodać. :P Pamiętajcie kiedy pisze do was były/była nie spodziewajcie się niczego normalnego. :-D

 

Przechwytywanie.PNG

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak "zupa" z 7 kostek rosołowych, jakiś znikomych części kurczaka i dodatkiem vegety oraz rozgotowanego makaronu nie jest taka złą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój wczorajszy obiad: Fiński naleśnik z powidłami śliwkowymi i folią aluminiową :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Nieustannie rozweselają mnie złote myśli czerpane z tweeta lidera Whitesnake. Niech żyje jeszcze długo, vaari szczerze Mu tego życzy. :D

 

ByTlrZvCUAAw1T6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Lucyfetko, martwy link, vaari nic nie widzi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, mi normalnie działa :P

Zajęcia z headbangingu? xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, mi normalnie działa :P

Zajęcia z headbangingu? xD

 

Powiedzmy, że tak :D

Moja koleżanka chciała poznać uczucie, jak to jest się bitym przez włosy i efekt właśnie taki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dużo rzeczy które mnie śmieszą, ale dziś pobiłam rekord. :D Mam ściętą na prostu grzywkę, ale jest problem jest krzywo ścięta do tego ruda farba wyszła jakaś ostro neonowa. xD Tak źle to jak nigdy nie wyglądałam, ale siedzę teraz przed lustrem i po prostu szczam z siebie samej. :D Jutro idę znowu, ale nie do tego fryzjera. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.