Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Perkusista Christoph Schneider zespołu Rammstein jest niesamowity. :D

 

rammstein_gif___christoph_funny_by_rammsteincollector-d6c7qia.gif

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

“An introverted Finn looks at his shoes when talking to you; an extroverted Finn looks at your shoes” :D :D :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kolega, który pisze "czołki" zamiast "czołgi". ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mym piekielnym losem jest, pisanie 9 za miast 6 i odwrotnie. :) Najciekawsze jest to, że robię tak samo na kompie :) Choć mam wrażenie, że chyba się jednak oduczam tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forever shall the wolf in me desire the sheep in you

Nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam takie stare, stare zdjęcie Johnny'ego Deppa. I ono mnie trochę rozśmieszyło, w sumie to nie wiem, dlaczego XD No bo popatrzcie na niego, on tu wygląda tak... jakby... jak nie on... Rany XD

Young-Johnny-johnny-depp-32678982-550-884.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

hietAla, Co za dziady, robią rozwałkę :D Milla, bo on stary człowieczek w końcu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te zdjęcie jest świetne Jonathan Davis, Marilyn Manson i Brian Molko z Placebo. :D

2iic3va.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, coś dla mnie! :happy: Za księżniczkę Molko masz plusa ♥ Wyszedł totalnie najładniej ze wszystkich :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Takie śmieszki sobie przypomniałam xD

ZAPAŁKI GRATIS! Night, to jest piękne XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Takie śmieszki sobie przypomniałam xD

ZAPAŁKI GRATIS! Night, to jest piękne XD

DUUUUUUUUŻOOOOO KIESZEEEEEEEENIIIIIIIIIII xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_nl6uxkOgS51s4dx9ko1_540.gif

 

Właśnie tak widziałam Galadrielę :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie ten egzamin z chemii z tematu 'co nas uszczęśliwiło'? Otóż dzisiaj on był. I mogliśmy sobie przerabiać 1000stron podręcznika, organizować się jak nienormalni i i tak dałoby nam to absolutnie guwno. Bo egzamin był z kosmosu. Nie wystarczyło przeczytać podręcznika i wiedzieć co i jak z czym reaguje. Trzeba było się tych reakcji nauczyć na pamięć. Trzeba było umieć 1000 stron na pamięć.

 

Śmieszy mnie to, że prowadzący, że tak powiem, 'didn't see it coming'. On się serio NIE SPODZIEWAŁ, że przeora cały kierunek... To mnie niemożliwie bawi. I bawi mnie reakcja mojego kierunku na facebooku - rzygło memami i komentarzami, wszyscy z tego leją.

 

#wrzesień xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie mogę jak Podłoga śpiewa "the canvas of AŁO" :D

A poza tym... a writer by a faja!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie mogę jak Podłoga śpiewa "the canvas of AŁO" :D

A poza tym... a writer by a faja!

 

No words, no dreams, then... Monday? Czy tylko ja tak słyszę za każdym razem? :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie ten egzamin z chemii z tematu 'co nas uszczęśliwiło'? Otóż dzisiaj on był. I mogliśmy sobie przerabiać 1000stron podręcznika, organizować się jak nienormalni i i tak dałoby nam to absolutnie guwno. Bo egzamin był z kosmosu. Nie wystarczyło przeczytać podręcznika i wiedzieć co i jak z czym reaguje. Trzeba było się tych reakcji nauczyć na pamięć. Trzeba było umieć 1000 stron na pamięć.

 

Śmieszy mnie to, że prowadzący, że tak powiem, 'didn't see it coming'. On się serio NIE SPODZIEWAŁ, że przeora cały kierunek... To mnie niemożliwie bawi. I bawi mnie reakcja mojego kierunku na facebooku - rzygło memami i komentarzami, wszyscy z tego leją.

 

#wrzesień xD

Hahahahahaha:) Dobre..Teraz już wiem dlaczego chciałaś puścić z dymem swoją uczelnię;) To wszystko tłumaczy..Ci nauczyciele to chyba och...li (przepraszam, że wulgarnie)! Bardzo dobrze, że potraficie podejść do tego z rezerwą i humorem. Sami, wytrwaj do soboty. Niedługo odreagujemy stres, nerwy i to wszystko..Bardzo mnie cieszy to, że ta sobota jest tak blisko;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie, żeby podejść do examinu ze statystyki trzeba było zdać kolokwium na 100%, wiele osób nie zdało. Prowadzący był szczęśliwy z tego faktu, chodził po korytarzu i się chichrał xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.