Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Facebook w prawdziwym życiu xD

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Metalhead

Theory Two (Insane prophet): The Origin of the Metalheads dates back to the Egyptian area when the great Pharaoh Ozzeth Ozbournei came across a piece of heavy metal known as Iron Maidenium ,which was in the shape of a bat at the time. He mistook it for a sandwich and devoured the piece of heavy metal, causing him to go insane. During his insanity reign he took up a guitar and started to play some basic chords while screaming loudly and unintelligently. Some of his loyal subjects heard and created instruments to go along with him. And so the Metalhead breed was formed, because anyone that was exposed to this type of music was instantaneously infected.

Wszystkie te teorie są mega ♥


The Metal Chick has a second set of teeth, one that isn't in her mouth.

OMFG, przeczytałam to i... przypomniała... mi się... vagina... dentata.. Umieram xD

Jeju, moje poczucie humoru jest głupie. No, przynajmniej czasem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam ta parodię Metal vs. Pop. :D

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzałam ustawienia w dekoderze i odkryłam, że mogę ustawić sobie język finlandzki - ciekawe czy trudniejszy od fińskiego. Poza tym zrobiłam straszny błąd w tekście, do tej pory mam z tego ubaw: "Arek nie morze jeździć motorem." Nie wiedziałam, że jestem aż tak zdolna. Nie przebije to jednak tego zdania z klasówki z historii o rozbiorach ( nie ja to napisałam): "Polska została poćwiartowana na 3 nierówne połowy." Jak mam doła to przypominam sobie takie zabawne rzeczy. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przebije to jednak tego zdania z klasówki z historii o rozbiorach ( nie ja to napisałam): "Polska została poćwiartowana na 3 nierówne połowy." Jak mam doła to przypominam sobie takie zabawne rzeczy. :)

 

Ja słyszałam to w trochę innej wersji, ponoć wypowiedziane przez nauczyciela historii, ale to legenda ludowa ;)

 

"Polska została podzielona na trzy równe połowy, z których największa dostała się Rosji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten tekst o rozbiorach napisała koleżanka mojej koleżanki, ale innym pewnie też zdażały się podobne wpadki. Przypomniał mi się dowcipjak nauczyciel tłumaczył uczniom, że połowy są zawsze równe a potem dodał: " ale i tak większa połowa z was tego nie zrozumie." Wpadki zdażają się każdemu. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas na wykladach jest cala masa chemiczno biologicznych zartow. Totalnie niesmiesznych dla normalnych ludzi, dla nas calkiem niezle :) takie tam suchary :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego niedzwiedz grizzli nie rozpuszcza sie w wodzie? Bo nie jest polarny. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, żart grubego kalibru, zwala z nóg. U nas takich dowcipów nie mówili. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas na wykladach jest cala masa chemiczno biologicznych zartow. Totalnie niesmiesznych dla normalnych ludzi, dla nas calkiem niezle :) takie tam suchary :)

 

Tak chyba jest we wszystkich grupach. Informatycy, matematycy, chemicy... wszyscy mają jakieś tam swoje suchary. I w sumie to jest fajne, bo zrozumiałe dla pewnej grupy osób, można poczuć dzięki temu jakąś integrację z innymi. Chyba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, Ania, z tymi rozbiorami to chyba cytat z Syzyfowych prac Żeromskiego, o ile się nie mylę - tyle, że niedokładny. Tak mi się kojarzy. W sensie - na pewno Żeromski, tylko nie pamiętam, która książka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beata padlam przy tym tekście ;)

Ale ogólnie portale chrześcijańskie są średnio normalne wiec nie należy się tym przejmować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomas jak Harry Potter :D

 

 

[video=youtube]

 

a ja od niedawna uwielbiam to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.