Jump to content
beatag60

EFMB Tour

Recommended Posts

"7 Days To The Wolves" z ostatniego koncertu :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco przeszedł samego siebie..Niesamowity występ! Nasz Wiking był już "papierowym aniołem", ale ta stylizacja jest mega-oryginalna ;) Jakie czaderskie spodenki! Co on zrobił z brodą? Buty chyba pożyczył od Floor, a kapelusz od Tuomasa! Trzeba przyznać, że jak na prawie pięćdziesięciolatka prezentuje się wspaniale..Lubię to jego poczucie humoru:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z kim Tuo się przytula? :) :)

 

Żeby tylko się tulił... Klepie go po pośladku :happy: chemia, moi drodzy, tapestry of chemistry xD

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie też zauważyłam :D Może robią to specjalnie, żeby stuknięte fanki miały o czym pisać fanfictiony XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko spójrzcie jak Floor im przyklaskuje... Jestem przerażony co się dzieje na backstage'u!!!!!!!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natknąłem się na znakomite nagrania "Weak Fantasy" i "Yours Is An Empty Hope ". :D Facet albo kobieta się nieźle postarał/ła. :D

 

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typikal, Tuo wariat :D to ja dziękuje wole się z nim nie kolegować ;)

Ares, dzięki za info :) Ktoś miał głowę i chęci by tak to sklecić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Część "Four Point Six" na żywo, no i jest widowiskowo, jak obiecali. Mam nadzieję, że na przyszłych koncertach też będzie grana. Szkoda, że nie ma tu "Toolmakera", jestem ciekaw, jak to wyglądało :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie było ciemno, efekt byłby duuużo lepszy :D Fajerwerki w dzień jakoś tak nie cieszą :D

I w ogóle nie wiem, czy mi się tylko wydaje, czy jakoś mało ludzi tam było?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniałe show jak zdecydowana większość występów NW, piękna i szykowna Florka w "scenicznym" tego słowa znaczeniu;) Bardzo podoba mi się sukienka , jej kolor i makijaż Jansen. Ogólnie pięknie i magicznie jak na Nightwish przystało:)

Buty Florki! intrygujące!- ktoś ma fotkę butów?)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te operowy początek Floor jest magiczny. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejku... Four Point Six (Floor Point Six :D ). ♥ Ładnie tu Floorcia wygląda, ta sukienka zyskuje w zestawie z tą pelerynką.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ten występ z Soboty jakoś nie powalił... Mao pirotechniki i takiego efektu co by przebił cały koncert z Dvd z Wacken z 2013 roku,spodziewałem sie czegoś powalającego a tego nie było.. : \

Share this post


Link to post
Share on other sites

I są buciki z obcasami- niesamowite!

Ciekawe co Florka chce nam przekazać przez ten akcent jednorożcem?jak myślicie?

buty.jpg.ccedbaabcc67ad7126b5bb0a67a3fbe9.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, jednorożec to taka fantastyczna, legendarna postać. Stworzenie znane od starożytności po współczesne dzieje. Występuje w wielu mitach i legendach. Przypisywana jest mu magiczna moc i symbolika. Myślę, że ona wybrała te buty, bo są niezwykle oryginalne i wyglądają tajemniczo. Może o to chodziło? A ja nie wiem dlaczego, ale mi się ta główka kojarzy z figurką My Little Pony;);).. Wiecie, takie koniki dla dziewczynek..he,he:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałam, że te obcasy to głowy jakiegoś brodacza xD SERIO!!! A tu taka niespodzianka :P Może to ma w jakiś sposób przełamać tą "naukową" tematykę utworów na płycie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edema Ruh na żywo. :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale świetnie im ta Edema wyszła, fajnie, że chociaż raz ją zagrali, może trochę więcej sympatii przez to do niej nabiorę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cała setlista akustycznego setu

 

Marco & Troy:

Money (Pink Floyd cover)

Wonderful Life (Black cover)

Rock Around the Clock (Bill Haley & His Comets cover)

Plus Kai:

Ace of Spades (Motörhead cover)

My Heart Will Go On (Céline Dion cover)

Plus Floor:

Alone (Heart cover)

Edema Ruh

The Mug of Brown Ale (Traditional)

 

Mnie się szczególnie Alone i Wonderful Life podobało. W ogóle Troy w większości kawalków gra nie na buzuki czy jakimś instrumencie folkowym, ale na gitarze akustycznej :D. No i oczywiście śpiewa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialnie to brzmi na żywo i w wersji akustycznej! Bardzo kameralnie i w mniejszych salach tworzy zapewne nieziemski klimat. Mogli skrócić nieco tą solówkę Troya i dać jeszcze jeden refren, ale... i tak było wspaniale! "Edema" to bardzo niedoceniany kawałek, a jest taki ciepły i dziecinny. Miły dla ucha. NW powinni kiedyś pomyśleć o jakimś jednorazowym akustycznym koncercie, bo mają sporo utworów, które świetnie by się nadawały do grania w takiej właśnie formie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

I pojawił się Wishmaster na koncercie w Bystrzycy. :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby Emppu odświeżył swoją solówkę? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.